لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

سلام
من بعد از آپدیت 2.50 فریمور برای وصل شدن به PSX مشکل دارم یعنی وقتی میزم تنظیمات نتورک رو میزارم رو CUSTOMIZE و آی پی دستی میدم در قیمت تست بخش تست اینترنت کانکشن فیلد میشه . فیلا کلی بازی و اپدیت انتقال دادم مشکلی نبوده و به تارگش اینطور شده . کسی از دوستان راه حلی سراغ نداره ؟
وقتی رو EASY میزارم راحت وصل میشه و همه تستها هم پاس میکنه .
ممنون

دوستان ریجن 2 اپدیت اخر دیستینی رو دارند بزارند لطفا ما هر چه کردیم نتونستیم این لینک رو به ریجن 2 تبدیل کنیم مرسی

سلام بر داداش. چند صفحه قبل لینک ریجن دوش گذاشته شد و تو صفحه اولم هستش ولی دوباره میزارمش برای شما داداش گل

لینک آخرین‌ آپدیت Destiny با حجم 6 گیگابایت که برای ریجن 2 هستش

http://ic.2efbbc1b.123935.gs2.sonyco...b&product=018A

http://ic.2efbbc1b.123935.gs2.sonyco...b&product=018A

سلام به دوستان عزيز.
كسي مي تونه لينك Assasins creed chronicles: china رو بزاره؟ ممنون مي شم اگه بزارين.

- - -ویرایش - - -

سلام
من بعد از آپدیت 2.50 فریمور برای وصل شدن به PSX مشکل دارم یعنی وقتی میزم تنظیمات نتورک رو میزارم رو CUSTOMIZE و آی پی دستی میدم در قیمت تست بخش تست اینترنت کانکشن فیلد میشه . فیلا کلی بازی و اپدیت انتقال دادم مشکلی نبوده و به تارگش اینطور شده . کسی از دوستان راه حلی سراغ نداره ؟
وقتی رو EASY میزارم راحت وصل میشه و همه تستها هم پاس میکنه .
ممنون
دوست عزيز ، بايد توي تاپيك مربوطه مطرح كنيد.
فكر كنم كه يه اشتباهي توي وارد كردن آي پي توي پلي ٤ يا اجراي برنامه توي پي سي مرتكب شديد.خوب همه چي رو چك كنيد ، درست ميشه.من خودم بعد از آپديت بدون مشكل ديتا انتقال دادم.

سلام به دوستان عزيز.
كسي مي تونه لينك Assasins creed chronicles: china رو بزاره؟ ممنون مي شم اگه بزارين.

- - -ویرایش - - -

دوست عزيز ، بايد توي تاپيك مربوطه مطرح كنيد.
فكر كنم كه يه اشتباهي توي وارد كردن آي پي توي پلي ٤ يا اجراي برنامه توي پي سي مرتكب شديد.خوب همه چي رو چك كنيد ، درست ميشه.من خودم بعد از آپديت بدون مشكل ديتا انتقال دادم.

حل شد مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or