لوازم جانبی PS5

معرفی لوازم جانبی های PS5

DualSense Charging Station
182281
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: اگر از کابل های بهم ریخته شارژر در اتاقتان خسته شده اید یا نمیخواهید فقط برای شارژ کردن دسته ها کنسول را روشن بگذارید، می توانید از از ایستگاه شارژ رسمی پلی استیشن استفاده کنید.

PS5 Media Remote
182282
قیمت: 30 دلار
ویژگی ها: مشاهده آسان تر فیلم ها و برنامه های تلوزیونی با مدیا ریموت. دارای دکمه های جداگانه برای برنامه هایی همچون نت فلیکس، دیزنی پلاس، یوتیوب و اسپاتیفای

PS5 HD Camera
182283
قیمت: 60 دلار
ویژگی ها: مخصوص استریم کردن، با PS VR سازگاری ندارد.

Pulse 3D Wireless Headset
182284
قیمت: 100 دلار
ویژگی ها: هدست بی سیم PULSE 3D به طور خاص تنظیم شده تا صدای 3D که توسط کنسول PS5 فراهم شده است را ارائه دهد.با پشتیبانی از Tempest 3D AudioTech، کنسول PS5 می‌تواند شما را در مرکز صحنه‌های صوتی فوق العاده غوطه ور کند، به طوری که احساس می‌کنید صدا از هر جهت می‌آید.دارای آداپتور USB و جک 3.5 میلی متر و دو عدد میکروفون مخفی

سایر لوازم جانبی ها از برند های دیگر:
هدست استیل سریز مخصوص PS5 مدل SteelSeries Arctis 7P Wireless
قیمت: 179 دلار
مشخصات و تصاویر در سایت سازنده

آخرین ویرایش:

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
من یه بار توی شهربازی از واقعیت مجازی استفاده کردم حالت تهوع گرفتم...البته بازیش هم داغون بود...
ممکنه توی استفاده از psvr هم پیش بیاد؟
سلام حتما مشکل میخوری کلا این دستگاه باعث این حالت میشه من تو برنامه کلیک بی بی سی هم دیدم تست کردن و دو نفروشون حس بالا اوردن داشتن این حس تموم نمیشه...
من خودم vr 1داشتم واقعا حس بدی میداد بعد یک ساعت هیچ وقتم تموم نشد فروختمش با قیمت 30 میلیون نمی ارزه خریدش واقعا مگر این که تفریحی ما هی یک بار با دوستات بشینی بازی کنی تمام

• Like
Reactions: milad3d

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
این استابیلایزر هست نه ups .
درسته..قبلا میخواستم ups بخرم اما دیدم صدای فن هاشون وحشتناک بالاست و بسیار ازار دهندست تو خونه ، همچنین قیمتشون الان بالای 10 تومن هست بیخیال شدم...دیگه گفتم همین استابلایزر رو بگیرم..حالا کسی اگر استفاده کرده ممنون میشم توضیح بده خوبه یا نه...البته یه مدل ups هست به نام فاران حدودا 5.500..نمیدونم برند فاران خوبه یا نه.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
درسته..قبلا میخواستم ups بخرم اما دیدم صدای فن هاشون وحشتناک بالاست و بسیار ازار دهندست تو خونه ، همچنین قیمتشون الان بالای 10 تومن هست بیخیال شدم...دیگه گفتم همین استابلایزر رو بگیرم..حالا کسی اگر استفاده کرده ممنون میشم توضیح بده خوبه یا نه...البته یه مدل ups هست به نام فاران حدودا 5.500..نمیدونم برند فاران خوبه یا نه.
در مورد بحث صدا:
فقط UPS آنلاین هست که صدا داره. Line-Interactive و Offline صدا ندارن و فنشون (اگر داشته باشن) زمانی که از برق می ره و UPS از باتری استفاده می کنه روشن می شن.

• Like
Reactions: Black Roz

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من استفاده کردم ، ی بازه داره بین 210 تا 242 بر خلاف تصور جوری نیست ک مثلا هر وقت زدی تو برق بهت خروجی 220 ثابت بده ، اگه ولتاژ خونه بین همین بازه ک گفتم باشه ک همون ولتاژ رو میده ب دستگاه ولی اگه بیاد زیر 210 ولتاژ رو میبره رو 240 و اگه ولتاژ از 242 رد بشه ولتاژ رو میاره رو 220و خوردی ، البته من زیاد استفاده نکردم چون دیدم ولتاژ ثابت نمیده ردش کردم رفت .

زمانی که از برق می ره و UPS از باتری استفاده می کنه روشن می شن.
زمانی هم ک دمای محیط از 25 26 بره بالاتر هم فنش گهگاهی روشن میشه برا خنک کردن.

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
من استفاده کردم ، ی بازه داره بین 210 تا 242 بر خلاف تصور جوری نیست ک مثلا هر وقت زدی تو برق بهت خروجی 220 ثابت بده ، اگه ولتاژ خونه بین همین بازه ک گفتم باشه ک همون ولتاژ رو میده ب دستگاه ولی اگه بیاد زیر 210 ولتاژ رو میبره رو 240 و اگه ولتاژ از 242 رد بشه ولتاژ رو میاره رو 220و خوردی ، البته من زیاد استفاده نکردم چون دیدم ولتاژ ثابت نمیده ردش کردم رفت .

زمانی هم ک دمای محیط از 25 26 بره بالاتر هم فنش گهگاهی روشن میشه برا خنک کردن.
من یه STB2000 فاراتل خریدم بالاخره تا خیالم از نوسانات راحت بشه..چون تابستون داره میاد ، کولرم که روشن بشه احتمال نوسانات به شدت بالا میره.
تو یکی از اپشن های این استابلایزر نوشته
مجهز به مدار تاخیر (10 ثانیه)جهت حفاظت دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر
این منظورش چیه دقیقا ؟ یعنی برق ها کلا بره و مثلا 2 دقیقه دیگه بیاد ، 10 ثانیه بعد از امدن برقها روشن میکنه دستگاهارو؟ یا این که تا 10 ثانیه اگر برقها بره جریان برق رو تو دستگاها تامین میکنه؟

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
این منظورش چیه دقیقا ؟ یعنی برق ها کلا بره و مثلا 2 دقیقه دیگه بیاد ، 10 ثانیه بعد از امدن برقها روشن میکنه دستگاهارو؟ یا این که تا 10 ثانیه اگر برقها بره جریان برق رو تو دستگاها تامین میکنه؟
بنظرم منظورش همون 10 ثانیه بعد از اومدن برق هست ک با تاخیر 10 ثانیه ای برق رو وصل میکنه ولی میتونی زنگ بزنی بهشون جواب میدن و توضیح میدن.

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,912
من یه STB2000 فاراتل خریدم بالاخره تا خیالم از نوسانات راحت بشه..چون تابستون داره میاد ، کولرم که روشن بشه احتمال نوسانات به شدت بالا میره.
تو یکی از اپشن های این استابلایزر نوشته

10 ثانیه بعد از نوسان شدید یا قطعی برق وسایل رو وصل میکنه ( چراغ قرمز به سبز تبدیل میشه )
باتری نداره که 10 ثانیه بتونه برق رو تامین کنه

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,912
سلام دوستان یه سوال
psvr2 ریجن کنسول با ریجن اکانت psn ت باید یکی باشه؟!!!
psvr2 کنسول نیست عینک هست ...psvr 2 مگه ریجن داره !!!
ریجن کنسول فقط برای خوندن دیسک بلوری هست ... ریجن اکانت اما مهمه که اکثرا همون آمریکا رو میزاشتن ( از قدیم ) و اخیرا ترکیه و آرژانتین اکانت میسازن

• Like
Reactions: NEXT GEN GAMER

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
psvr2 کنسول نیست عینک هست ...psvr 2 مگه ریجن داره !!!
ریجن کنسول فقط برای خوندن دیسک بلوری هست ... ریجن اکانت اما مهمه که اکثرا همون آمریکا رو میزاشتن ( از قدیم ) و اخیرا ترکیه و آرژانتین اکانت میسازن
هر دیوایسی ریجن بندی که داره!
اینو یه فروشنده بهم گفت و در کمال تعجب هم تاکیید میکرد اما چون ربطش داد به ریجن اکانت psn و... واسه من سوال شد و عجیب بود!
ولی خب از اونجایی که قربونش برم وسیله ارزونی نیست گفتم سوال کنم ضرر نداره!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,912
هر دیوایسی ریجن بندی که داره!
اینو یه فروشنده بهم گفت و در کمال تعجب هم تاکیید میکرد اما چون ربطش داد به ریجن اکانت psn و... واسه من سوال شد و عجیب بود!
ولی خب از اونجایی که قربونش برم وسیله ارزونی نیست گفتم سوال کنم ضرر نداره!
من psvr قبلا خریدم که ریجن نداشت اگر داشته باشه هم مهم نیست ...این ریجن بازی هم کار فروشنده ی عوضی هست که یک کلمه ریجن یاد گرفته سر همون می خواد چند میلیون وسیله رو گرون تر بفروشه
الان گنسول ریجن 1 و 2 و 3 در تمام دنیا یک قیمت هست جز این خراب شده که تا 2 میلیون هم اختلاف دارن سر هیچی !!!
تا جایی هم که میدونم همه اینا قاچاقی از دبی میاد و همشون هم دقیقا مثل هم هست وقتی کیفیت ساخت دقیقا یکی هست چه اهمیتی داره محصول برای کدوم منطقه تولید شده باشه
وقتی میرید خرید یک کلمه از حرفای فروشنده ها رو باور نکنید و هر چی میگن اصلا نشنیده بگیرید چون فقط برای خالی کردن جیب خریدار چرند و پرند میگن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NEXT GEN GAMER

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,542

من فکر میکردم استبیلایزر قابل تنظیم هست که مثلا بزاریم بین حداقل 220 و حداکثر 230

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من فکر میکردم استبیلایزر قابل تنظیم هست که مثلا بزاریم بین حداقل 220 و حداکثر 230
نه ب صورت پیش فرض سازنده ی بازه از 210 تا 242 براش تعیین کرده. البته فاراتل اینجوری بود در مورد بقیه برند ها اطلاعی ندارم.

• Like
Reactions: mac man

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر