لوازم جانبی PS4

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان کسی از تبدیل موس و کیبورد مثلا xim برای بازیهای اکشن در کنسول استفاده کرده چرا هر جا میرم هیچکس نمیدونه؟:((

خیلی ها هستن استفاده می کنن اما چون استفاده ازش قبح داره و بد دونسته میشه از طرف پلیرها کسی چیزی زیاد نمیگه
من خودم هم استفاده نمی کننم اما هم تبدیل هست هم موس و کیبورد هست که وصل بشه تو ایران هم هست به اکثر بازی ها هم میخوره و خوب حکم پتک رو داره که بزنی تو سر کنترلر دارها :|

• Like
Reactions: aryamehr1368

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
بهترین لوازم جانبی برای تحرک چیه؟
من میخوام با دستگاه بازی هایی که رزمی هست داشته باشم تا تحرک بده به آدم ، با VR نمیخوام کار کنم . پیشنهادتون چه دستگاه و چه بازی هایی هست ؟
در حال حاضر فقط PS4 دارم . دوربین و ... ندارم

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوستان من میخوام یه هدست مناسب هم برای PS4 هم‌ برای PC بگیرم
قیمت مدنظرمم حدود ۵۰۰ هست
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه
تمامی هدست/هدفون های سری Razer Kraken عالین.اگه میخوای چت هم بکنی باید از سری Kraken Pro استفاده کنی.اگرم فقط بعنوان هدفون ازش استفاده کنی میتونی مدل های قبلش رو گیر بیاری که البته دیگه تولید نمیشه و خیلی کمیابه.

• Like
Reactions: hbmss

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام بچه ها.
مدتی هست که قصد دارم یه هدفون خوب بخرم برای بازی و موزیک. دوتا سوال می پرسم که در واقع احتمالا یه نتیجه بدن.
1. هدفون گلد جدید برای شنیدن موسیقی چطوره؟ 1 تومن پولشه، آدم حیفش میاد اینقدر پول بده بعد نتونه موزک گوش بده باهاش (با گوشی موبایل).
2. بهتره گلد بگیرم یا یه هدفون موزیک بخرم و برا بازی هم استفاده کنم؟! هدفون مد نظرم WH-1000XM2
که دو برابر گلد قیمت داره!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سلام بچه ها.
مدتی هست که قصد دارم یه هدفون خوب بخرم برای بازی و موزیک. دوتا سوال می پرسم که در واقع احتمالا یه نتیجه بدن.
1. هدفون گلد جدید برای شنیدن موسیقی چطوره؟ 1 تومن پولشه، آدم حیفش میاد اینقدر پول بده بعد نتونه موزک گوش بده باهاش (با گوشی موبایل).
2. بهتره گلد بگیرم یا یه هدفون موزیک بخرم و برا بازی هم استفاده کنم؟! هدفون مد نظرم WH-1000XM2
که دو برابر گلد قیمت داره!
اگر بیشتر تمرکزت موزیک هست همون Wh رو بخر بهتره.
بابا گلد تا ۹۰ روز پیش بزور 280 هزار تومن بود یهو شد ۱میلیون:|

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سلام دوستان
هدست های بلوتوثی امکان اتصال به ps4 رو دارن یا فقط برای اتصال بی سیم باید از هدست گلد استفاده کنیم ؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان
هدست های بلوتوثی امکان اتصال به ps4 رو دارن یا فقط برای اتصال بی سیم باید از هدست گلد استفاده کنیم ؟
سلام
همشون نه، فقط بعضیاشون دارن
مثلاً logitech g933 به صورت بیسیم هم وصل میشه
باید مشخصاتشون رو نگاه کنی ببینی از PS4 به صورت بیسیم پشتیبانی میکنن یا نه
اگر اشاره ای نشده بود یعنی نمیکنه

• Like
Reactions: orbis

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان کسی اطلاعاتی از دسته هوری وان ایکس داره ؟ کیفیت چطوریه ؟ مثل دسته اورجینال راحت شناسایی میشه یا داستان داره ؟ دانگل اره یا مستقیمه ؟ شارژش چه قدر جواب میده ؟ با پایه دسته معمولی شارژ میشه یا نه ؟
هدفم برای بازی های شوتر هست و این که ارزش داره خریدش ؟
دسته ریزر و نانکو رو دیدم در خفن بودنش شکی نیست ولی قیمتش فضایی هست :D
واین که سیمی بودنش برای من اذیت کنندس حتما وایرلس میخوام

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
دسته PS4 من رو یه چند باری دخترم زده زمین ، واس همین بعضی مواقع جهت چپ شوک سمت راست جای R2 کار میکنه که باید دسته رو فشار بدم یا یکم بزنم تو سرش تا درست شه !!! دکمه R1 هم بگیر نگیر داره مثلا اکثر مواقع بدون مشکل و عین ساعت کار میکنه یهو میبینی از کار میفته و هرچقد هم دکمه محکم فشار بدم کار نمیکنه و باید هی دسته رو خیلی محکم فشار بدم تا شاید فرجی بشه! اینوبدم تعمیرکار درست میکنه ؟

Dorian

کاربر سایت
Nov 29, 2018
4
دوستان کسی اطلاعاتی از دسته هوری وان ایکس داره ؟ کیفیت چطوریه ؟ مثل دسته اورجینال راحت شناسایی میشه یا داستان داره ؟ دانگل اره یا مستقیمه ؟ شارژش چه قدر جواب میده ؟ با پایه دسته معمولی شارژ میشه یا نه ؟
هدفم برای بازی های شوتر هست و این که ارزش داره خریدش ؟
دسته ریزر و نانکو رو دیدم در خفن بودنش شکی نیست ولی قیمتش فضایی هست :D
واین که سیمی بودنش برای من اذیت کنندس حتما وایرلس میخوام
ارگونومیک کنترلر هوری آنیکس شبیه کنترلر اکس باکس وان اس میمونه با این تفاوت ها که کمی کوچک تر و سبک تر هست باتریش شش ساعت جواب میده و نیاز به دانگلی نداره بنظرم مناسب گیم های شوتر نیست و دقت کنترلر دول‌ شاک چهار رو نداره مخصوصا موقع اسنایپ چون ظاهرا آنالوگ ها محور چرخش بیشتری نسبت به مرکز دارن و البته شاید به عادت کردن هم ربط داشته باشه اما من با همون DS4 راحت ترم
ضمنا فاقد جک هدفون و لایت بار هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر