لوازم جانبی PS4

divanpour

کاربر سایت
Apr 8, 2015
9
نام
سپهر
سلام
دوستان این چیزی که من متوجه شدم از عکس های جعبه های هدست, هدست ورژن 2 اصلا پسوند یا پیشوند گلد نداره تو سایت خود سونی هم برای ورژن 2 هیچ لغت گلدی بکار نبرده فقط من این لغت گلدو برای ورژن 2 تو سایت های ایرانی دیدم.
الان از دوستانی که ورژن 2 دارن خواهش میکنم اگر روی جعبه لغت گلد نوشته عکس بگیرن و بزارن چون بنده فقط لغت گلدو روی جعبه ورژن 1 دیدم.
بالاخره باید این دو ورژن با هم تفاوت هایی داشته باشن و الا اگر تفاوت نداشته باشن که خیلی غیرمنطقی هست و کاملا بعیده
حالا اگر به آمازون یا فروشگا های مشابه سر بزنید میبینید قیمت ها کاملا متفاوت هست و بسته بندی ها هم با هم متفاوت هستند حالا دقیقا فرقشون چیه من که گیج شدم
مثلا از مدل گلد ورژن 1 دو مدل هست با دو قیمت متفاوت
هدست مخصوص 20 سالگی ps هم هست با قیمت متفاوت
و ورژن 2 با قیمتی دیگه

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
Universal Media Remote for PlayStation®4

accessories-universal-media-remote-for-ps4-screen-01-ps4-us-05oct15
[LTR]
Enjoy a convenient and intuitive way to navigate and control your favorite PS4 entertainment Apps and Blu-Ray Disc player right from your couch. The remote uses Bluetooth to control your PS4™ system and can also be setup to control up to three additional devices, including a TV, cable box and audio receiver.
Key Features

• Intuitive Control: Enjoy a convenient way to navigate and control your PlayStation® 4 system with ease.
  • Command up to Four Devices: Control your PS4™system and up to three additional devices, including a TV, cable box and audio receiver.
  • Connects via Bluetooth: Uses Bluetooth to control your PS4™ system.
  • Dedicated PS4 Buttons: Includes the most important buttons for navigating system menus and apps including the Action buttons (triangle, circle, cross, and square), Share, Options, and PS buttons.
  • App Control: At launch, the Universal Media Remote will be fully compatible with the following apps on PS4 (with more to come later):
    • Blu-ray Disc Player
    • Crunchyroll
    • FUNimation
    • HBO GO
    • Media Player
    • NBA GAME TIME
    • Netflix
    • NFL Sunday Ticket
    • PlayStation Video
    • PlayStation Vue
    • Twitch
    • YouTube
[/LTR]
https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/universal-media-remote-for-playstation-4/

20th-anniversary-goldhead-imageblock-02-us-17jun15

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان این چیزی که من متوجه شدم از عکس های جعبه های هدست, هدست ورژن 2 اصلا پسوند یا پیشوند گلد نداره تو سایت خود سونی هم برای ورژن 2 هیچ لغت گلدی بکار نبرده فقط من این لغت گلدو برای ورژن 2 تو سایت های ایرانی دیدم.
الان از دوستانی که ورژن 2 دارن خواهش میکنم اگر روی جعبه لغت گلد نوشته عکس بگیرن و بزارن چون بنده فقط لغت گلدو روی جعبه ورژن 1 دیدم.
بالاخره باید این دو ورژن با هم تفاوت هایی داشته باشن و الا اگر تفاوت نداشته باشن که خیلی غیرمنطقی هست و کاملا بعیده
حالا اگر به آمازون یا فروشگا های مشابه سر بزنید میبینید قیمت ها کاملا متفاوت هست و بسته بندی ها هم با هم متفاوت هستند حالا دقیقا فرقشون چیه من که گیج شدم
مثلا از مدل گلد ورژن 1 دو مدل هست با دو قیمت متفاوت
هدست مخصوص 20 سالگی ps هم هست با قیمت متفاوت
و ورژن 2 با قیمتی دیگه

هیچ فرقی نداره دوست عزیز .در زمان به بازار آمدن هد ست چند نوع بودن سیلور گولد و ....
[h=3][/h]

playstation-accessories-ps-audio-comparison-chart-02-us-08may15

ps4-accessories-silverheadset-imageblock-02-us-17apr15
goldhead-imageblock1-us-09sep14

آخرین ویرایش:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
داداش من هدست گلد گرفتم،
الان که تست کردم فقط از یه گوشیش صدا میاد،
فکر میکنید از کجا ایراد داره، شارژ کم یا تنظیمات

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
داداش من هدست گلد گرفتم،
الان که تست کردم فقط از یه گوشیش صدا میاد،
فکر میکنید از کجا ایراد داره، شارژ کم یا تنظیمات
حتما به یک گوشی قدیمی زدی که پورت TRRS رو پشتیبانی نمی کنه.
شارژش کن، با یک دستگاه اندرویدی جدید یا پلی4 یا پلی3 تست کن نتیجه رو بگو.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
حتما به یک گوشی قدیمی زدی که پورت TRRS رو پشتیبانی نمی کنه.
شارژش کن، با یک دستگاه اندرویدی جدید یا پلی4 یا پلی3 تست کن نتیجه رو بگو.

با ps4 تست کردم همون اول، البته بدون شارژ اولیه، ببینم تنظیمات خاصی که نداره،

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
گوش خودتو اول تست کن شاید اشکال از گوشت باشه :d. دانگلو با سوزن ریست کن بعد شارژ ایشا... مشکلی نداره .
داداش اخه وقتی به گوشی هم وصل میکنم با سیم اینجوری میشه باز،
بعد دانگل همون اداپتور هست دیگه، همون کوچیکه فرستنده، بعد سوزن رو بکنم تو اون سوراخ بغلیش،
یعنی میشه از دانگل باشه، اخا با سیم هم اینطور میشه
هدست منیجر رو هم دان کردم رو کنسول، ولی اون کلا کارش جداست، فقط مود صدا رو عوض میکنه،

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
داداش اخه وقتی به گوشی هم وصل میکنم با سیم اینجوری میشه باز،
بعد دانگل همون اداپتور هست دیگه، همون کوچیکه فرستنده، بعد سوزن رو بکنم تو اون سوراخ بغلیش،
یعنی میشه از دانگل باشه، اخا با سیم هم اینطور میشه
هدست منیجر رو هم دان کردم رو کنسول، ولی اون کلا کارش جداست، فقط مود صدا رو عوض میکنه،
آداپتور چیه :d دانگل دانگه ، همون یو اس بی ، هدستو خاموش کن ، به ps4 همون طور که دانگل وصله سوزن بزن به سوراخ نگه دار چند لحظه ، چراغش چشمک میزنه ، هدستو روشن کن روی ۲ بزار ، دکمه وسط روی دسته ps رو نگه دار ، تو قسمت audio برو ، بزارش روی all ، حالا برنامه هدست منیجرتو باز کنو بعد انتخاب هدست برو ریست فکتوری هدست رو بزن ، چند دقیقه طول میکشه تا پر شه ، هدستت کامل ریست میشه به حالت درستش ، اگه درست نشد هدستت خرابه شک هم نکن

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
سلام به همه هدست فقط هدست گلد سبکی هدستبرای یه گیمر خیلی مهمه من هم پالس الیت داستم هم الان گلد دارم گلد واقعا بهتر و کاملتره و سبکی هدست خیلی مهمه چون ساعتها میخوان استفاده کنین من از دی سی گرفتم 2 تاشو پالسو ردش کردم رفت گلد گرفتم و از گلد خیلی راضیم. پالس الیت فقط بیس بهتری داره و اینکه واقعا سنگینه خیلی ازیت میکنه سر درده شدید میگرفتم اما گلد مثله پره خیلی بهتره موفق باشین

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان کسایی که می خوان هدست بخرن به نظرم گلد بهترین گزینه هست.
حالا پالس رو نمی دونم ولی گلد خیلی دکمه های کاربردی داره
مثلا دو تا دکمه داره که میشه صدای چت و بازی رو باهاش تنظیم کرد که خیلی بدر می خوره.
و صداش هم که خوب و شفاف هست به نظرم اگه ازین بیشتر باشه دیگه گوش رو اذیت میکنه.

ramaxx77

کاربر سایت
Mar 29, 2010
21
دوستان برای اتصال کنسول به سیستم صوتی 5.1 دالبی از چه نوع کابلی استفاده میکنید ؟؟؟؟؟؟ اسپیکر ورودی اپتیکال ندارد و باید از مبدل اپتیکال استفاده کنم. برند مناسب برای کابل اپتیکال و قیمت حدودی آن چقدر است. پیشاپیش تشکر از راهنمایی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر