لوازم جانبی PS4

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان برای اتصال کنسول به سیستم صوتی 5.1 دالبی از چه نوع کابلی استفاده میکنید ؟؟؟؟؟؟ اسپیکر ورودی اپتیکال ندارد و باید از مبدل اپتیکال استفاده کنم. برند مناسب برای کابل اپتیکال و قیمت حدودی آن چقدر است. پیشاپیش تشکر از راهنمایی.
تا جائیکه من می دونم تبدیل کابل اوپتیکال به کابل دیگه ای ما نداریم.
شما بایستی کابل HDMI رو متصل کنی به سیستم سینما خانگی در ورودی HDMI IN بزنیش، و از سیستم سینما خانگی یک کابل HDMI OUT بزنی به تلویزیون!

اگر تلویزیونت چنتا کابل میخوره ، پشت تلویزیون نگاه کن ببین آیا نوشته DRC یا ARC ؟ اگر بود، یک عدد کابل HDMI از سینما خانگی بزن به تلویزیون به اون پورت HDMI که نوشته ARC یا DRC این علامت ARC یعنی Audio return channel یعنی کل صداها از سینما خانگی پخش میشه!! حتی صدای تلویزیون و کنسولی که به تلویزیون میزنی و ماه- وار *ه و...

سپس یک کابل هم معمولی از پلی4 بزن به تلویزیون.حله

در اخر هم برو تو تنظیمات تلویزیون در قسمت بلندگوی تلویزیون، بزارش روی سینما خانگی! حله.

ramaxx77

کاربر سایت
Mar 29, 2010
21
ممنون دوست عزیز از راهنمایی ولی مشکل اینه که بنده ps4‌ با کابل HDMI به مانیتور متصل هست ب و میخوام از طریق اپتیکال به اسپیکر 5.1 با خروجی آنالوگ متصل کنم. البته کمی جستجو در اینترنت کردم و متوجه شدم که مبدل اپتیکل به آنالوگ 5.1 وجود دارد در یکی از سایتهای خرید اینترنتی ولی قیمت آن بسیار بالاست و نزدیک به سیصد چهارصد هزارتومن میباشد.

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
ممنون دوست عزیز از راهنمایی ولی مشکل اینه که بنده ps4‌ با کابل HDMI به مانیتور متصل هست ب و میخوام از طریق اپتیکال به اسپیکر 5.1 با خروجی آنالوگ متصل کنم. البته کمی جستجو در اینترنت کردم و متوجه شدم که مبدل اپتیکل به آنالوگ 5.1 وجود دارد در یکی از سایتهای خرید اینترنتی ولی قیمت آن بسیار بالاست و نزدیک به سیصد چهارصد هزارتومن میباشد.
ببین بنظرم بیخیالش بشو
یه راه حل هست
میخوای 2کاناله باشه؟ مشکلی نیست؟ چپ و راست.دیگه اگر بیخیال 5.1 بشه و بزاری دو کاناله روی 5.1 کاناله پخش بشه هم خوبه ها!

شما اینکارو کن، اول هدست خود پلی4 رو که همراهش هست همون آبی رنگه که تو گوش میره، به دسته متصل کن.
حالا برو تو تنظیمات پلی4 در قسمت Device دومین گزینه Audio Devices کلیک کن، آخرین گزینه نوشته Output to headphone بزن ALL AUDIO

حله.

حالا شما یکی از کابل های زیر رو تهیه کن :

$(KGrHqUOKnQE5JRmd157BObnf8qELQ~~60_35.JPG

یا این »

UT8AJWyXmxbXXagOFbXH.jpg

تو بازار فت و فراوونن و قیمتشون هم زیر 5 تومنه! خیالت راحت پیدا میشه.

بعد این کابل رو یک طرفش رو بزن به دسته و اون طرف سفید و قرمز رو با یه کابل معمولی ازین سفید و قرمز و زرد ها بزن به سیستم 5.1 کاناله.
حله!
برو صفا!! :d

مشکلی داشتی بگو.من از این روش استفاده می کنم و صدای کل بازی رو از طریق دسته میدم به اسپیکر هام.چون خودمم مانیتور دارم.

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
e2b1ca96c9ec1265fc4b793048fc5407.jpg

sent with LG G4
ببین من پیشنهاد می کنم چسب نزنی، مثل چسب قطره ای چون خشک میشه بعد بدتر میشکنه...
ببین اگر این قسمت پشت سیم هدست که یه حالت فلزی داره، واقعا از فلز باشه و محکمه، بنظرم یه سیم مسی یا یک سیمی که مقاوم باشه رو این شکلی بپیچ بهش :
wyxc_e2b1ca96c9ec1265fc4b793048fc5407.jpg

سیمرو با قرمز نشون دادم مثلا یه سیم 15سانتی باشه چند دور بزن، بعد محکم بکشش تا هدست بچسبه به بدنه و اون پین (سوزن) اتصال هم که با علامت سبز نشون دادم برسون به اون قسمت سری هدست.

بشه مثل شکل زیر »
gjd0_e2b1ca96c9ec1265fc4b793048fc5407_(2).jpg

این به ذهنم رسید :d باید تعمیراتی می زدم :d فتوشاپمم خوبه :))

ramaxx77

کاربر سایت
Mar 29, 2010
21
ببین بنظرم بیخیالش بشو
یه راه حل هست
میخوای 2کاناله باشه؟ مشکلی نیست؟ چپ و راست.دیگه اگر بیخیال 5.1 بشه و بزاری دو کاناله روی 5.1 کاناله پخش بشه هم خوبه ها!

شما اینکارو کن، اول هدست خود پلی4 رو که همراهش هست همون آبی رنگه که تو گوش میره، به دسته متصل کن.
حالا برو تو تنظیمات پلی4 در قسمت Device دومین گزینه Audio Devices کلیک کن، آخرین گزینه نوشته Output to headphone بزن ALL AUDIO

حله.

حالا شما یکی از کابل های زیر رو تهیه کن :

$(KGrHqUOKnQE5JRmd157BObnf8qELQ~~60_35.JPG

یا این »

UT8AJWyXmxbXXagOFbXH.jpg

تو بازار فت و فراوونن و قیمتشون هم زیر 5 تومنه! خیالت راحت پیدا میشه.

بعد این کابل رو یک طرفش رو بزن به دسته و اون طرف سفید و قرمز رو با یه کابل معمولی ازین سفید و قرمز و زرد ها بزن به سیستم 5.1 کاناله.
حله!
برو صفا!! :d

مشکلی داشتی بگو.من از این روش استفاده می کنم و صدای کل بازی رو از طریق دسته میدم به اسپیکر هام.چون خودمم مانیتور دارم.

ممنون دوست عزیز راه حلت عالی بود ، باید برم ببینم داخل جعبه هدست اورجینال هست یا نه. البته الان از هدست بلوتوث سونی مخصوص ps3 استفاده میکنم ولی راه حل جالب شما رو هم در صورت موجود بودن هدست اورجینال حتما امتحان میکنم. باز هم تشکر از راهنمایی دقیق شما.

البته تنها مشکلی که این ترفند داره این هست که آزادی عمل با کنترلر بی سیم تا حدی از بین میره چون به هر حال شما مجبوری کنترلر را با سیم به اسپیکر متصل کنید ولی به هر حال بهتر از هزینه سیصد تومنی برای مبدل هست.

آخرین ویرایش:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
[h=1]New In-ear Stereo Headset for PS4 launches this[LTR] December[/h]
Featuring noise-reducing AudioShield technology
Today, we’re happy to announce the new In-ear Stereo Headset for PS4. Featuring a built-in microphone and noise-reducing AudioShield technology, it will be available soon from £77.99/€89.99 RRP.

The wired headset restricts unwanted sound from the environment around you – meaning every journey, from epic gaming adventures to your daily commute, becomes free from unwanted noise and distraction. Simply power up the AudioShield to experience increased immersion as you go deeper into the game-world, and enjoy uninterrupted audio every time you listen to music.
The headset also has approximately 15 hours of rechargeable battery for the noise reducing feature, which can be charged via the USB cable included within the box.
It includes a built-in microphone for chatting with friends on PS4 and can also be used for taking calls on smartphones and tablets. In addition, the headset includes a microphone mute switch, an in-line call button and +/- volume buttons for easy control of your audio.

With small, medium and large interchangeable ear-tips included and 13mm speakers producing deep bass audio, the headset plugs directly into the DUALSHOCK 4 Wireless Controller, as well as other standard headphone jacks, making it the ideal companion for all of your audio needs on any device, including PS4, PS Vita, smartphones or tablets.
Lightweight and portable with a blue woven fabric cable, it’s perfect for use in and out of the home. A pouch is also included within the box, to store and carry the headset when not in use.
The In-ear Stereo Headset for PS4 launches in the UK and Ireland from 4th December and across Europe, Australia, New Zealand, Middle East and Africa from 9th December. Please look out for further information for the exact launch date in your country.

[/LTR]

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان تفاوت هدست گلد و این ورژن 2 چی هست؟بعد این هدست برای موزیک کیفیتش چطوره؟
هیچ فرقی ندارن.تو اروپا بهش میگن گلد فکر کنم،تو آمریکا بهش میگن ورژن 2.یه همچین چیزی، فقط اسمشون فرق داره وگرنه دقیقن یک جنس هستن هیچ تفاوتی ندارن.
کیفیتشون فکر می کنم خوبه،من جدیدن Pulse Elite خریدم خداروشکر ناموسن وجدانن در طول عمرم اینقدر لذت نبرده بودم از موزیک! باس ـش ، اوفففف خوراک آهنگای هیپ هاپ... بزن بترکون بخدا :d ایشالا بخری لذتشو ببری رفیق!

با عرض سلام میخواستم بدونم فرق دسته های ps4 چیه بعضیاش پک کوتاه و بعضیاش پک بلند؟از نظر کیفیت ساخت فرق دارن یا نه ؟
هیچ فرقی ندارن.همشون دقیقن یک مدل هستن ممکنه رنگشون فرق کنه یا بعضیا بیان بهش یه سری چیزای پلاستیکی بچسبونن وگرنه از نظر کیفیت و ساخت مدل ژاپن و چین و آمریکا و فلان و بیسار نداره همگی ساخت چین هستن و کیفیتشون خوبه مشکلی نداره.
من ندیدم دسته تقلبی پلی4 بیاد تو بازار پس خواستی بخری، نترس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر