لوازم جانبی PS4

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
یه سوال در مورد هدست Gold داشتم . در صورتی که بخوایم از این هدست با کابل 3.5 میلی متر استفاده کنیم و کاری به وایرلس نداشته باشیم ، باز هم باید این هدست رو شارژ کرد یا نه ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یه سوال در مورد هدست Gold داشتم . در صورتی که بخوایم از این هدست با کابل 3.5 میلی متر استفاده کنیم و کاری به وایرلس نداشته باشیم ، باز هم باید این هدست رو شارژ کرد یا نه ؟
بدون شارژ هم میشه استفاده کرد اما اگه روشن باشه کیفیت و قدرت صدا بیشتر خواهد بود !!!

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
بدون شارژ هم میشه استفاده کرد اما اگه روشن باشه کیفیت و قدرت صدا بیشتر خواهد بود !!!

من این سوال رو واسه این پرسیدم که بدونم مثلا اگه بخوایم ببریمش بیرون و با موبایل استفاده کنیم امکانش هست یا نه . دوست عزیز میشه بگی با هر شارژ کامل چند ساعت کار میده ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من این سوال رو واسه این پرسیدم که بدونم مثلا اگه بخوایم ببریمش بیرون و با موبایل استفاده کنیم امکانش هست یا نه . دوست عزیز میشه بگی با هر شارژ کامل چند ساعت کار میده ؟
دوست عزیز من پالس الایت دارم اما گلد هم اینطوری هست ولی گلد میزان شاؤژ بیشتری نگه میداره + زمانی که با سیم استفاده میکنید شارژ کمتری استفاده میشه به دلیل نداشتن وایرلس + به نظرم حدود 6 ساعت اینا شاید بیشتر شاید کمتر شاؤز نگه میداره توی حالت بی سیم !!
شما میتونید با خودتون ببرید با مبایل راحت استفاده کنید !! حتی اگرم شارژش تموم با سیم میتونید استفاده کنید !!! فقط زمانی که روشنش میکنید حجم باس و صدا خیلی بهتر هست

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

بستگی داره شاید یه 2 یا 3 ساعیت بیشتر یا کمتر بهت جواب بده ...

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
هد ست گلد رو اگه بخواید با سیم استفاده کنید اصلا به شارژ نیازی نداره.من یه هفته کامل بدون اینکه شارژش کنم ازش استفاده کردم.وقتی شارژش تموم میشه و خاموش میشه بازم میشه با سیم استفاده کرد برای دستگاه های دیگه

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
هد ست گلد رو اگه بخواید با سیم استفاده کنید اصلا به شارژ نیازی نداره.من یه هفته کامل بدون اینکه شارژش کنم ازش استفاده کردم.وقتی شارژش تموم میشه و خاموش میشه بازم میشه با سیم استفاده کرد برای دستگاه های دیگه

یه سوال : وقتی هدست رو با سیم وصل کردید به جایی ، اگه شارژ داشته باشه و یا نداشته باشه ، صدای هدست فرق میکنه ؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
یه سوال : وقتی هدست رو با سیم وصل کردید به جایی ، اگه شارژ داشته باشه و یا نداشته باشه ، صدای هدست فرق میکنه ؟
امتحان نکردم ولی نباید فرقی بکنه چون انرژیش داره با سیم تامین میشه و از باطری هیچ استفاده ای نمیشه

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
احتمالاً این سوال چند صد بار پرسیده شده، ولی چاره ای نیست، مجبورم دوباره بپرسم. در زمینه وسایل صوتی کاملا noob هستم. :d
من بین این دو تا هدفون موندم:
PlayStation Gold Wireless Headset
PULSE Wireless Stereo Headset

دلم با PULSE Factory Refurbished ئه، چون ارزون تره، من اهل آهنگ و کیفیت صدا و این حرفا نیستم. فقط چون نمیخوام سر و صدای بازی ها تو محیط خونه پخش بشه میخوام یه هدفون درست حسابی بخرم.
فقط نمیدونم gold بهتره یا pulse؟ اصن چه فرقی دارن؟ میشه به موبایل و این جور چیزها هم وصلشون کرد؟ کیفیت pulse Factory Refurbished با ورژن اصلیش فرقی داره که نصف قیمت اونه؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
احتمالاً این سوال چند صد بار پرسیده شده، ولی چاره ای نیست، مجبورم دوباره بپرسم. در زمینه وسایل صوتی کاملا noob هستم. :d
من بین این دو تا هدفون موندم:
PlayStation Gold Wireless Headset
PULSE Wireless Stereo Headset

دلم با PULSE Factory Refurbished ئه، چون ارزون تره، من اهل آهنگ و کیفیت صدا و این حرفا نیستم. فقط چون نمیخوام سر و صدای بازی ها تو محیط خونه پخش بشه میخوام یه هدفون درست حسابی بخرم.
فقط نمیدونم gold بهتره یا pulse؟ اصن چه فرقی دارن؟ میشه به موبایل و این جور چیزها هم وصلشون کرد؟ کیفیت pulse Factory Refurbished با ورژن اصلیش فرقی داره که نصف قیمت اونه؟

داش حسین اینجام هستی پس !؟ هاهاها
پالس الایت کیفیت صدای خوبی داره ولی من خودم داشتم بعد از چن وقت از بغل شکست / الان گاد دارم عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر