لوازم جانبی PS4

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
دادش وایرلس چطوری به گوشی وصلش گردی؟؟؟؟؟
یه گوشی اس 5 مال رفیقم بود.کابل otg بهش وصل کردم و بعدشم وایرلس هدست رو به کابل otg زدم.آهنگ پلی کردمو راحت از تو هدست گوش کردم.البته باید گوشیت از کابل otg پشتیبانی کنه.

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
یه گوشی اس 5 مال رفیقم بود.کابل otg بهش وصل کردم و بعدشم وایرلس هدست رو به کابل otg زدم.آهنگ پلی کردمو راحت از تو هدست گوش کردم.البته باید گوشیت از کابل otg پشتیبانی کنه.
سلام دویت عزیز این هدست گلد با تلوزیون هایی که پورتusbدارن هم کار میکنه میتونید تست کنید ؟و این که فناوریش وایرلسه یا بلوتوث ؟چون من چندتا هدست وایرلس داشتم کیفت نداشت اصلا خیلی خش خش میکرد این کیفیتش عالیه؟؟و قیمتش چه قدر هست ببخشید اگر سوالم نا بجا بود ولی ممنون میشم جواب بدین

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام دویت عزیز این هدست گلد با تلوزیون هایی که پورتusbدارن هم کار میکنه میتونید تست کنید ؟و این که فناوریش وایرلسه یا بلوتوث ؟چون من چندتا هدست وایرلس داشتم کیفت نداشت اصلا خیلی خش خش میکرد این کیفیتش عالیه؟؟و قیمتش چه قدر هست ببخشید اگر سوالم نا بجا بود ولی ممنون میشم جواب بدین

سلام.با یه تلویزیون w800b سونی تست کردمو وصل نشد.حالا شایدم برای تلویزیون تنظیماتی داشته باشه و من بلد نباشم.فناوریش وایرلسه.ولی کیفیتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه.نه اصلا خش خش نمیکنه.
قیمتشم دور و بر 340 هستش.

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
دوستان سلام.من هدست گلد سونی رو وقتی به ps4 با usb وصل میکنم شارژ میکنه براحتی ولی وقتی به کامپیوتر یا گوشی وصل میکنم شارژ نمی شه و خاموش میشه.راهی هست به غیر از کنسول شارژش کرد :-/

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان سلام.من هدست گلد سونی رو وقتی به ps4 با usb وصل میکنم شارژ میکنه براحتی ولی وقتی به کامپیوتر یا گوشی وصل میکنم شارژ نمی شه و خاموش میشه.راهی هست به غیر از کنسول شارژش کرد :-/
من از شارژر ویتا استفاده میکنم

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
[LTR]

• Hear unseen enemies and epic explosions in stunning 7.1 virtual surround sound.••
• Chat with friends and instruct teammates via the crystal clear microphone.•••
• Fine-tune your experience and access custom audio modes for the latest games using the Headset Companion App•••• for PS3™ and PS4™.
• Use your headset on the go with your PS Vita and mobile devices for up to 8 hours thanks to its rechargeable battery and foldable design.

Key Features:
• 7.1 virtual surround sound (PS3™ and PS4™ only)
• Crystal clear internal microphone
• Preset sound modes optimised for games, movies and music – download the Headset Companion App from the PlayStation Store to access more custom sound modes
• Foldable design for travel and storage
• Up to 8 hours use time when fully charged
• On-screen headset status display
• Changeable faceplates

••7.1 virtual surround sound only available on PS3™ and PS4™ systems. •••Sony Entertainment Network (“SEN”) account and internet
service required.

PS3:
• Surround sound on the PS3™ requires system software version 3.70 or later. Surround Sound does not work with Blu-ray Disc movies.

PS4:
Requiers PlayStation®4, firmware update v1.60 or later.

[/LTR]

boy_a88

کاربر سایت
Mar 17, 2007
3
نام
Alex
سلام
دوستان من ميخوام يك دسته ps4 بخرم. ولي يكمي گيج شدم! هر مغازه يك قيمت ميده و ميگه ماله من اورجيناله!!! قيمت دسته مشكي يكي گفت ٢٦٥ يكي گفت ٢٥٠ دسته هاي رنگي هم مثال كامو فلاژ و سفيد ٢٨٥. و سايت ديجي كالا هم رنگ مشكي زده ١٨٥!! حالا من موندم از كجا بخرم كه سرم كلاه نره و اصل باشه. بيشتر رنگ كامو را دوست دارم.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام دوستان من قصد خرید یک هدست هم برای ps4 و فیلم دیدن با pc زا دارم

نظرتون راجب این چیه ؟ Razer Tiamat 7.1 Headset

هدست گلد نمی خواهم چون از نظر ظاهری زود داغون میشه یکی از تجربه های دوستم هست

چون من مصرف زیادی از هدست دارم مخصوصا موقع فیلم دیدن پس باید چیزی خریداری کنم که عالی باشه

نظرتونو اعلام کنید [h=1][/h]

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام
دوستان من ميخوام يك دسته ps4 بخرم. ولي يكمي گيج شدم! هر مغازه يك قيمت ميده و ميگه ماله من اورجيناله!!! قيمت دسته مشكي يكي گفت ٢٦٥ يكي گفت ٢٥٠ دسته هاي رنگي هم مثال كامو فلاژ و سفيد ٢٨٥. و سايت ديجي كالا هم رنگ مشكي زده ١٨٥!! حالا من موندم از كجا بخرم كه سرم كلاه نره و اصل باشه. بيشتر رنگ كامو را دوست دارم.

همشون فقط کاسبن و بس... دسته های فیک فک نکنم اصن امده باشه... قیمت دسته هم دسته مشکی بین 180-190 هست. رنگی ها هم 190-210
دیجیکالا هم مطمئنه که اصله. نگران نباش. الکی هم 260و 280 پول برای دسته نده :D

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان امکان ش هست چند مدل از بهترین های هدفون حال حاضر رو برای بازی کردن با PS4 و هم چنین فیلم دیدن با PC معرفی کنید ؟
ترجیحا وایرلس باشه .

قیمت ها هم از حدود 100 تا 400 بگید چون هنوز رنج قیمت دستم نیست که چه قدر باید هزینه کنم برای یک هدفون خوب و عمری .

خیلی ممنون

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان امکان ش هست چند مدل از بهترین های هدفون حال حاضر رو برای بازی کردن با PS4 و هم چنین فیلم دیدن با PC معرفی کنید ؟
ترجیحا وایرلس باشه .

قیمت ها هم از حدود 100 تا 400 بگید چون هنوز رنج قیمت دستم نیست که چه قدر باید هزینه کنم برای یک هدفون خوب و عمری .

خیلی ممنون
سلام
هدست گلد سونی 300 تومن.سبک ترین هدستیه که دیدم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر