لوازم جانبی PS4

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
فرق اون دوتارو هم میتونی بگی ؟[/QUOTE
کسی جواب منو نمیده ؟:(:((:confused::crying1::crying:=((
تو هدست گلد 1 یکم صدای تو گوشی از طریق میکروفن میومد

اما تو ورژن 2 بهینه شده میکروفون وقتی کار نمیکنید خاموش میشه اون صدا نمیاد

زیاد فرق نمیکنه اون صدا هم خیلی خیلی کمه

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلام دوستان من یک مدته هدست گلد ورژن 2 رو گرفتم از همه لحاظ عالیه من تو درایو کلاب وقتی لامبورگینی بر میداشتم اون صدایه خاص لامبو رو نمیشنیدم اما با این فهمیدم این بازی چیه:d
فقط یک چیزی وقتی میکروفون رو روشن میکنم یکم صدا خش خش میاد ازش البته وقتی تو بازی هستی که حالیت نمشه اما می خواستم بدونم طبیعیه این صدا؟؟؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
من میخوام برا ps4 هدست بگیرم میخواستم بدونم اینgold ها ارزش داره؟ برا گوشی و pc هم میخوام استفاده کنم.. به پولش میارزه ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلام دوستان کسانی که هدست گلد رو میگیرن و هنگامی که میکروفون هدستشون روشنه یک صدا نویز مانند میشنوند نگران نباشند که هدست خرابه من از دوستان زیادی سوال کردم اما هیچکدومشون هیچ اطلاعی به من ندادند و فقط گفتند که نباید اینطوری باشه:-b
اما این یک مشکل نیست در حقیقت یک قابلیت هست که وقتی میکروفون روشنه میتونید صدایه خودتون رو بشنوید حتی نفس کشیدنتون جلل خالق:d خب برا این که این صدا رو نشنوید که خیلی رو مخه من بود فقط کافیه دکمه mute رو چند ثانیه نگه دارید تا صدایه بوق رو بشنوید از هدست... این صدایه بوق شامل سه حالت میشه:1_یک صدایه بوق که باعث میشه صدایه خودتون رو بشنوید اما کم.2_دو صدایه بوق که باعث میشه صدایه خودتون رو بدجور بشنوید:d.3_یک صدایه بوق عمیق که دیگه صدا دور اطراف و خودتون رو نمیشنوید...تمام
یک هفته باهش ور رفتم تا فهمیدم اونم تازه از طریق ساپورت سونی و گفتن مدل هدست:d:db-)

آخرین ویرایش:

vahid61

عضو جدید
Aug 26, 2010
64
سلام دوستان هدست pulse elite edition میخواستم بگیرم، کسی اینجا حدود قیمت داره ؟ DC گذاشته 435 تومن ولی به نظرم خلی زیاده!!!
جعبه سفیدش هم باشه مشکلی نیست! اگه کسی جایی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنین :) ممنون
pulse_headset-ps3-5.jpg

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من میخوام برا ps4 هدست بگیرم میخواستم بدونم اینgold ها ارزش داره؟ برا گوشی و pc هم میخوام استفاده کنم.. به پولش میارزه ؟

به نسبت قیمتش که خیلی خوبه..با دانگلش میتونی از هر دستگاهی استفاده کنی فقط شامل pc نمیشه. ولی کیفیت صدایه اصلیش رو وقتی با ps4 کار میکنی میفهمی که دیگه پرده گوش رو پاره میکنه و من الله توفیق:d

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان هدست pulse elite edition میخواستم بگیرم، کسی اینجا حدود قیمت داره ؟ DC گذاشته 435 تومن ولی به نظرم خلی زیاده!!!
جعبه سفیدش هم باشه مشکلی نیست! اگه کسی جایی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنین :) ممنون
pulse_headset-ps3-5.jpg

داداش هدست گلد بگیر هم ارزونتره هم شیک تر هم سبکتر فقط صدایه این یه خورده بیشتره البته فقط نظر دادم دعوا نداریم:d

vahid61

عضو جدید
Aug 26, 2010
64
به نسبت قیمتش که خیلی خوبه..با دانگلش میتونی از هر دستگاهی استفاده کنی فقط شامل pc نمیشه. ولی کیفیت صدایه اصلیش رو وقتی با ps4 کار میکنی میفهمی که دیگه پرده گوش رو پاره میکنه و من الله توفیق:d

- - -ویرایش - - -

داداش هدست گلد بگیر هم ارزونتره هم شیک تر هم سبکتر فقط صدایه این یه خورده بیشتره البته فقط نظر دادم دعوا نداریم:d

نه دادا ش دعوا كجا بود من مخلصتم. با گلد اصلا حال نميكنم كلي تحقيق كردم اين به نظرم مناسب تر مياد برام! ولي اگه بالاي ٤٠٠ بخواد خرجش بشه به صرفه نيست به نظرم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

- - :d

مرسی بابت پاسخ.. فقط چند مدل تو بازار هست؟ یکیش انگار 380 تومن ایناست، یکی بالاتره؟ کدوم به صرفه ست..

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
میخواستم هدست گلد بگیرم چند سوال داشتم.
1- ورژن 1 و ورژن 2 چه فرقی میکنن و اختلاف قیمتشون؟
2-این ورژن 1 یا 2 به لپتاپ، گوشی وصل میشه؟
دمتون گرم

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سلام
میخواستم هدست گلد بگیرم چند سوال داشتم.
1- ورژن 1 و ورژن 2 چه فرقی میکنن و اختلاف قیمتشون؟
2-این ورژن 1 یا 2 به لپتاپ، گوشی وصل میشه؟
دمتون گرم
من ورژن ۲ رو دارم.
در مورد اختلافشون اطلاعی ندارم و تا اونجایی که میدونم فرق خاصی ندارند.

به همه چی وصل میشه، اگر هم به وسایلی مثل موبایل به صورت بی سیم وصل نشه فیش ۳.۵ میلیمتری تو جعبه اش هست.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
من ورژن ۲ رو دارم.
در مورد اختلافشون اطلاعی ندارم و تا اونجایی که میدونم فرق خاصی ندارند.

به همه چی وصل میشه، اگر هم به وسایلی مثل موبایل به صورت بی سیم وصل نشه فیش ۳.۵ میلیمتری تو جعبه اش هست.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

شما هدستت رو چند خریدی و کی خریدی؟

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
عید امسال، فکر کنم حدود 340 تومن، دقیق یادم نیست.
از یکی از کاربرای پرشین تولز که قبلا اینجا فعالیت میکرد. taker-sos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر