لوازم جانبی PS4

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
اقا خرید یک شارژر برای دسته الزامیه؟ یعنی حتما باید با شارزر شارژ بشه؟ امکان انداختن باطری قلمی نیس؟ من فردا دارم کنسولو میخرم.

سره همون پرسیدم
با شارژر موبایل هم میشه شارژ کرد ولی خب بهترین کار اینه که از همون کابلی که توی جعبه هست استفاده کنید باتری قلمی نمیشه انداخت روps4

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
عذر میخوام اگر سوالم رو جا اشتباهی پرسیدم

من دنبال این کابلم کسی میدونه کجا میفروشن؟ و چنده؟

http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1Bbkc...-Audio-AV-Cable-Extension-Convert-Adapter.jpg

دوست عزیز چنین کابلی کلا وجود نداره چون این یه سرش انالوگه و سر دیگش دیجیتال هستش و فقط با یه تبدیلی که باکس داره کار می کنه و پولتو پای این کابل ها هدر نده
اون باکس هم قیمتش حدود 40 50 تومن تا 100 120 هستش

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
میدان اما خمینی(توپخونه)

سپاس از شما

دوست عزیز چنین کابلی کلا وجود نداره چون این یه سرش انالوگه و سر دیگش دیجیتال هستش و فقط با یه تبدیلی که باکس داره کار می کنه و پولتو پای این کابل ها هدر نده
اون باکس هم قیمتش حدود 40 50 تومن تا 100 120 هستش

سپاس
این کابل در اینترنت دیدم
Nova HDMI macho para 3 RCA cabo de extens�o de �udio AV converter Adapter em HDMI de Eletr�nicos de Consumo no AliExpress.com | Alibaba Group

منظور شما از این هاست ؟
Mini HD Video Converter Box HDMI para RCA AV / CVSB L / R Video 480 P 720 P 1080 P HDMI2AV suporte NTSC sa�da PAL adaptador HDMI para AV em HDMI de Eletr�nicos de Consumo no AliExpress.com | Alibaba Group

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

اره دقیقا همون دومی
چون ایمن کار نیاز به تبدیل داره و فقط با یه کابل ساده نمیشه
کلا از این کابل ها زیاده بگردی میتونی یه کابل پیدا کنی یه سرش شیر فلکه سر دیگش HDMI باشه

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
اره دقیقا همون دومی
چون ایمن کار نیاز به تبدیل داره و فقط با یه کابل ساده نمیشه
کلا از این کابل ها زیاده بگردی میتونی یه کابل پیدا کنی یه سرش شیر فلکه سر دیگش HDMI باشه

سپاس
باید برم خیابون ولیعصر پاساژ ولیعصر یه مغازه هست بزرگ پر کابل و انواع اتصاله بینم داره اون یا نه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام عزیزان

قصد خرید هدست Gold wireless رو دارم

شنیدم نمونه ی تقلبی هدفون وجود داره...
میخواستم ببینم نمونه ی اصلی دقیقا کدومه؟

و اینکه دقیقا شکل جعبه ی نمونه ی اصلی کدومه؟ آگه تقلبی هم واقعا وجود داره نمونه ی جعبه ی تقلبی رو هم عکس بذارید... ممنون میشم راهنمایی جامع کنید...
مچکر

Sent from my D6503 using Tapatalk

abolfazl97

کاربر سایت
Jun 15, 2014
28
سلام دوستان من قصد خرید هدست دارم بین خرید هدست گلد با پالس الیت موندم کدوم رو بخرم به نظر شما از نظر گيمينگ و موزیک کدوم بهتره???

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر