كلاهبرداری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
سلام دوستان خواهشا كمكم كنيد خودم بچه آذربايجان غربي هستم يه فرد كرماني سرم كلاه گزاشت بهم اس داد گفت ايكس باكس اسليم 4 گيگت رو بده به من منم به شما پلي ٣ اسليم ميدم گفتم باشه كنسول رو واسش فرستادم ولي اون نفرستاد خواهشا كمكم كنيد اين آدرسش:کرمان؛شهرک ولایت؛ولایت10؛ساختمان شنبم؛واحد 8؛شاکری
شمارش هم: 09307283925

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
درود
عزیز خوب شما اشتباه کردید نباید به این راحتی اعتبد می کردید

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
تازه غلطيه كه كردم اشتباه من الكي اعتماد كردن بود:-(دوستان كرماني براي رضاي خدا كمكم كنيد

MSboys

کاربر سایت
Aug 13, 2010
120
نام
سعید
بچه های کرمان هم کاری از دسشون بر نمیاد خودت باید بری کرمان بری دنبال طرف
از شما حرکت از خدا برکت
تو برو انشالله پیداش میکنی

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اگه دستگاه به این ادرس رفته یکی اونجا باید تحویل گرفته باشه پس میتونی بری کرمان پیگیری کنی البته اول برو با نیروی انتظامی شهرتون هماهنگ کن و مشاوره بگیر تا با اونجا در صورت لزوم هماهنگ کنن.
اگر به شماره موبایلش زنگ زدی یا اس ام اس منطقه تحت پوشش انتن موبایل از داخل اپراتور میشه معلوم کرد کدوم انتن تو چه منطقه ایی بوده موبایل و همچنین مشخصات دارنده شماره قابل استخراجه.

اگر داخل ادرس مذکور کسی بسته رو تحویل گرفته باشه امضاش داخل دفترچه پست هست و اسمش اون طرف حساب هست.

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
آقا الان بهش زنگ زدی؟ جواب می ده؟ شاید فرصت نکرده برات بفرسته. اگه مطمئنی، فکر کنم باید خودت اقدام کنی.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوست عزيز من خودم كرمان هستم اين شهركي كه ميگي مربوط به سپاه هست
حيف دور هست از منزل و محل كار من اگه نه خودم ميرفتم دمه خونشون ولي نگران نباش يه فكري ميكنم
فقط اول اينكه شما نبايد به اين راحتي اعتماد ميكردي
بعدم اگه اطلاعات كاملتري داري مثه خط ثابت - كدپستي- شماره پيگيري مرسوله اي كه ارسال كردي-آيديشون تو اين سايت و سايتاي ديگه -اسم و فاميل كامل و..... برام پ.خ كن
خدا بگم چيكارش كنه آبروي كرمان و ديار كريمان رو برد
مديران هم خواهشا تاپيك رو پاك نكنن تا بلكه مشكل اين دوستمون حل بشه

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
متاسفانه گوشيش خاموشه بزار جريان رو كامل تعريف كنم تا بدونيد چه كلاه گشادي سرم رفته!:يه نفر بهم اس داد گفت من پلي٣ دارم ميخواي؟گفتم آره با ايكس باكس اسليم4 گيگ تعويض ميكني؟گفت نه قصدم فقط فروشه!بعد چند دقيقه اس داد گفت چرا 360 رو نميفروشي بيا مال من رو بخري؟بهش گفتم مشتري ندارم براش بيا تعويض كنيم 50ت هم سر ميدم گفت مشتري براش پيدا كردم يارو اهل گلستان تو كنسولت رو به اين آدرس بفرست:گلستان؛رامیان؛خان به بین؛خ امام
آموزشگاه شهید اسنفدیاری؛
مسلم زنگانهکد پستی:
4953163651
گفتم باشه ميفرستم شمام بهم بفرست(آدرس خودش در پست اول هست)فرداش كد رهگيري رو بهم اس كرد من كنسول خودم رو به گلستان همون آدرسي كه دادم فرستادم ديروز رفتم پست بهم گفتن مرسوله شما تحويل داده شده كد رهگيري كه بهم داده بود رو هم نگاه كردن گفتن هيچي براي شما فرستاده نشده!!!حالا موندم چيكار كنم؟

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:48 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزيز من خودم كرمان هستم اين شهركي كه ميگي مربوط به سپاه هستحيف دور هست از منزل و محل كار من اگه نه خودم ميرفتم دمه خونشون ولي نگران نباش يه فكري ميكنمفقط اول اينكه شما نبايد به اين راحتي اعتماد ميكرديبعدم اگه اطلاعات كاملتري داري مثه خط ثابت - كدپستي- شماره پيگيري مرسوله اي كه ارسال كردي-آيديشون تو اين سايت و سايتاي ديگه -اسم و فاميل كامل و..... برام پ.خ كنخدا بگم چيكارش كنه آبروي كرمان و ديار كريمان رو بردمديران هم خواهشا تاپيك رو پاك نكنن تا بلكه مشكل اين دوستمون حل بشه
داداش فقط ميدونم شهرتش شاكري هست و اون آدرس ديگه هيچ اطلاعي ازش ندارم من ساده لوح

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
یعنی دهنم باز مونده!!

این شماره از منم کلاه برداری کرده!اسمشم مهرزاده.یارو اصلا اهل کرمان نیست. بندر عباسه!

اون آدرس گلستان هم مربوط به من میشه.

پس بگو. من تعجب کردم که کنسولی که خریدم از آذربایجان اومده! در حالی که گفت اهل کرمانم!

پس با این حساب کنسولی که بنده خریدم باید مال جناب GPSY باشه! البته قرار بود 2 تا کنسول + کینکت بفرسته!

داداش شمارتو پ.خ کن. جریانو کامل توضیح بده! من گیـــــجم! :-o

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
متاسفانه گوشيش خاموشه بزار جريان رو كامل تعريف كنم تا بدونيد چه كلاه گشادي سرم رفته!:يه نفر بهم اس داد گفت من پلي٣ دارم ميخواي؟گفتم آره با ايكس باكس اسليم4 گيگ تعويض ميكني؟گفت نه قصدم فقط فروشه!بعد چند دقيقه اس داد گفت چرا 360 رو نميفروشي بيا مال من رو بخري؟بهش گفتم مشتري ندارم براش بيا تعويض كنيم 50ت هم سر ميدم گفت مشتري براش پيدا كردم يارو اهل گلستان تو كنسولت رو به اين آدرس بفرست:گلستان؛رامیان؛خان به بین؛خ امام
آموزشگاه شهید اسنفدیاری؛
مسلم زنگانهکد پستی:
4953163651
گفتم باشه ميفرستم شمام بهم بفرست(آدرس خودش در پست اول هست)فرداش كد رهگيري رو بهم اس كرد من كنسول خودم رو به گلستان همون آدرسي كه دادم فرستادم ديروز رفتم پست بهم گفتن مرسوله شما تحويل داده شده كد رهگيري كه بهم داده بود رو هم نگاه كردن گفتن هيچي براي شما فرستاده نشده!!!حالا موندم چيكار كنم؟

قضیه پیچیده شد.
تنها مدارکی که داری اس ام اسها هست که ثبت میشه بعلاوه اون کد رهگیری که میتونی خودتم داخل اینترنت پیگیریش کنی.
خبری نشد از طریق نیروی انتظامی پیگیری کن حتما دستگاهت بر میگرده.
میتونی از اون طرف هم شاکی بشی چون مدرک داری.

یعنی دهنم باز مونده!!

این شماره از منم کلاه برداری کرده!اسمشم مهرزاده.یارو اصلا اهل کرمان نیست. بندر عباسه!

اون آدرس گلستان هم مربوط به من میشه.

پس بگو. من تعجب کردم که کنسولی که خریدم از آذربایجان اومده! در حالی که گفت اهل کرمانم!

پس با این حساب کنسولی که بنده خریدم باید مال جناب GPSY باشه! البته قرار بود 2 تا کنسول + کینکت بفرسته!

داداش شمارتو پ.خ کن. جریانو کامل توضیح بده! من گیـــــجم!
yahoo_13.gif
مثل اینکه مسئله حل شد.
عجب شیر تو شیری شده.:d

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
مثل اینکه مسئله حل شد.

حل شد!؟

پدرش رو در میارم! پول 2 نفرو بالا کشیده!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
تو این زمونه نباید به کسی اعتماد کنی اون هم به این راحتی!
خرید اینترنتی هم امنیت نداره چه برسه تلفنی و با موبایل!
دو سه سال قبل یه آگهی دیدم واسه فروش ps3 60 gb اول تو اون سایت تحقیق کردم و از کاربرای دیگه در موردش سوال پرسیدم و با طرف پیغام خصوصی برقرار میکردم شماره تلفن و آدرش خونشون گرفتم و اسم پدرش بعد زنگ زدم 118 آدرس خونشون دادم همراه اسم صاحب شماره_ 118 شماره ای که بهم داد همونی بود که طرف گفته بود
بعد من آدرس دادم و اون هم شماره حساب و پول واریز کردم و اون هم دستگاه ارسال کرد
در هر صورت امیدوارم مشکلت حل شه اون شیاد هم مطمئنا خیری از دستگاه تو نخواهد دیدید!
آدم گدایی کنه سنگین تره تا همچین کاری!

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
يه نفر بهم اس داد گفت من پلي٣ دارم ميخواي؟
ميشه بگى شماره شمارو از كجا آورد؟
ميلاد شما هم توضيح ميدي كه چطوري باهاش آشنا شدي
و اينكه چي بايد ميفرستاد و چي نفرستاد
و چند از شما كشيده بالا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تف كشكي ميان به بچه هاي كرمان انگ ميزنن(منظورم اون كلاهبرداره هست)
بچه هاي كرمان اولاخيلي تو نت كمن بعدشم هيچكدومشون مال مردم خور نيستن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر