كلاهبرداری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
پلیس فتا رو برای همین ایجاد کردن دیگه !!!
برید شکایت کنین ...
اونا به دیتابییس قوی دسترسی دارن .... شماره شناسنامه همسایه طرف هم براتون در میارن !!!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
فردا قرار شد آقا مسلم شكايت كنن منم شاكي بشم انشاالله خدا كمك ميكنه يارو رو گير ميندازيم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
این حروم زاده رو فیتیله پیچش کنید ما یه حالی بکنیم.اما تو این سایت بازم هست.:D

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
دوست عزیز بهترین راه نوشتن شکایت نامه است، پلیس هم دست بکار می‌شه ، تحقیقات می‌کنه، یارو کلاهبردار رو به احتمال 99% گیر میاره، بهترین راه ممکن الان اینه، از نشستنو ناراحتی‌ کردن بهتره.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان از همتون ممنون برای راهکار هایی که پیشنهاد دادید.

احتمالا طرف چیزی از پلیس فتا نمیدونسته. پرونده به اندازه هیکلش ایجاد میکنم!

دوستان در صورتی که کمکی یا حرفی دارید و احتمال میدید یه جورایی واسه در رفتن طرف کمک میکنه پ.خ کنید. چون احتمالا داره این تاپیک رو میبینه!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
خودمم شرایط تورو دارم ولی نه در این حد.درکل درک میکنم چقدر سخته باور کنی که خودت مالت رو به یکی تقدیم کردی....
البته اینی که این کارو کرده ادم نیستا....یه حیوون اونم نه هر حیوونی !!مثلا خوکه!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
بازم ممنون از دوستان گل بازيسنتر با مسلم جون ايشا... گيرش ميندازيم

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دوست عزیز بهترین راه نوشتن شکایت نامه است، پلیس هم دست بکار می‌شه ، تحقیقات می‌کنه، یارو کلاهبردار رو به احتمال 99% گیر میاره، بهترین راه ممکن الان اینه، از نشستنو ناراحتی‌ کردنو کارهای بی‌ثمر کردن بهتره.
شرمنده ولی پلیس هیچ کاری نمیکنه! یه دوستی داشتیم ماشینش (جنسیس کوپه) رو برا فروش گذاشت نمایشگاه، طرف به قصد خرید با این بنده خدا نشست تو ماشین که مثلا یه دوری بزنه موقع پیدا شدن جلوی نمایشگاه یارو گازشو گرفت رفت، این بنده خدا اعلام سرقت کرد ولی به جا اینکه پلیس کاری کنه دو روز بعد باهاش تماس میگیرن که با ماشین شما از یه پمپ بنزین و ساندویچی :d سرقت شده!
بعد از یه هفته درگیری با صاحب ساندویچی و کلی ماجرا با پلیس آخر ماشینو روشن کنار خیابون پیدا کردن، مرتیکه حرو.... اخه دلش اومده ماشین به این نازی رو یه هفته روشن بذاره :-s .
دقت کنین ماشین پراید یا 206 نبود که بگیم تو خیابون ریخته و پیدا کردنش کار سختیه اونم تو تهران با این همه دوربین :| .
خلاصه دوست عزیز واقعا متاسفم ولی اینارو گفتم که خودتو الکی خسته نکنی .

Saleh1st

کاربر سایت
Oct 12, 2005
18
نام
صالح
من تا 2 سال پیش در نیروی انتظامی کرمان خدمت می کردم. با توجه به روال کار متاسفانه باید بگم جناب
.DcoY. اولین کسی هست که تحت پیگرد قرار می گیره چون کالا به آدرس ایشون ارسال شده. ایشون در مرحله دوم پرونده باید تلاش کنن تا نشون بدن خودشون هم مال باخته هستن.
دوست عزیزم جناب .DcoY. جسارتا یک سوال از خدمتتون داشتم تا به روشن شدن مساله کمی کمک کنه و خدایی نکرده برداشت منفی نکنید.

یعنی دهنم باز مونده!!

این شماره از منم کلاه برداری کرده!اسمشم مهرزاده.یارو اصلا اهل کرمان نیست. بندر عباسه!

اون آدرس گلستان هم مربوط به من میشه.

پس بگو. من تعجب کردم که کنسولی که خریدم از آذربایجان اومده! در حالی که گفت اهل کرمانم!

پس با این حساب کنسولی که بنده خریدم باید مال جناب GPSY باشه! البته قرار بود 2 تا کنسول + کینکت بفرسته!

داداش شمارتو پ.خ کن. جریانو کامل توضیح بده! من گیـــــجم!

شما تویه این پستتون فرمودید که متعجب شدید کنسول از آذربایجان اومده چون طرف گفته بود اهل کرمانه. عذرخواهم میشه بفرمایید پس چرا و چطور حالا فهمیدید اهل بندرعباسه!؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اي جانم داره ميشه عين فيلمها:d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
ولی انصافا کسایی که از دستشون بر میاد کاری انجام بدن دریغ نکنن ...
بنده خدا با زحمت یه کنسول بخره یه ادم از خدا بی خبر بیاد کنسولو اینجوری از چنگش دربیاره ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ولی انصافا کسایی که از دستشون بر میاد کاری انجام بدن دریغ نکنن ...
بنده خدا با زحمت یه کنسول بخره یه ادم از خدا بی خبر بیاد کنسولو اینجوری از چنگش دربیاره ...
تاييد ميشه
من خودم اينقد دلم واسش ميسوزه كه حد نداره:(

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
جدی بعضی ها چه شکلی از حلقوم ـشون میره پایین ؟:|

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
آقا ميلاد چرا يكم توضيح نميدي كه همه بفهمن
اون دوستمون كه گفتم تو پرشين تولز تاپيك زدن و اونجا آشنا شدن
شما بيا توضيح بده
1-چطوري با اين بنده خدا آشنا شدي؟آيا ايشون جايي اگهي زده بودن؟
2-شما ميگي قرار بوده دوتا كنسول با كينكت بفرسته اما يه كنسول اومده!خب بعدش شما چيكار كردي
3-چند به حسابشون واريز كرديد؟
4-بعد شما كه ميگي تلفني باهاش در ارتباط بودي بعد نپرسيدي اين از كرمان نيومده!باقي اجناس كو؟و......

Last edited by a moderator:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
میدونم چه سخت واقعا ادم اینجوری پیدا میشه اصلا میشه بهش بگی ادم چه جوری زندگی میکنه واقعا ....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر