كلاهبرداری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
داداش شماره ثابت يا آدرس دقيق يارو رو ميدوني؟اتفاقا روزي كه فرستادم كنسول رو بهم گفت چند روز ميرم بندر جنس بيارم!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اوه اوه , قضیه پیچیده شد!! هر کیه خوب برنامه ریزی کرده بوده! اما نگران نباشید مال حلال جایی نمیره! منم یه بار هارد 1ترا فرستادم برای کسی تو مشهد , تا چند روز پولشو نریخت,آخرشم گفت نمیخوام,دو سه هفته علافم کرد اما آخرش فرستاد(انقد پشت گوشی خرش کردم فرستادا) , چقدم پول پست داده بودم !

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
منم اطلاعاتی ازش ندارم.

ارتباطمون تلفنی بود. آدرس کرمان هم که داده اشتباست. پیگیری که کردم متوجه شدم فقط شهرکی به نام ولایت داره. ادامش تخیلات طرفه!

البته من گیرش میارم.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
منم اطلاعاتی ازش ندارم.ارتباطمون تلفنی بود. آدرس کرمان هم که داده اشتباست. پیگیری که کردم متوجه شدم فقط شهرکی به نام ولایت داره. ادامش تخیلات طرفه!البته من گیرش میارم.
داداش مال حروم خوردن نداره باور كن به خاطر اين كنسول 4 ماه رفتم تهران كارگري كردم تا پولش رو جمع كردم بيا بهم پسش بده

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
داداش مال حروم خوردن نداره باور كن به خاطر اين كنسول 4 ماه رفتم تهران كارگري كردم تا پولش رو جمع كردم بيا بهم پسش بده
چه قضیه جناییه جالبی شده، آخه مومن چرا به کسی که نه دیدی نه میشناسی اعتماد میکنی؟
الان من برام سواله که اون طرف شماره شمارو از کجا آورده؟ به نظرم اگه بفهمی شمارتو از کی یا کجا آورده میتونی یه سرنخ هایی پیدا کنی

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
واقعا حقته اگه انقدر نگرانی باید خودت دست به کار شی نیرو انتظامیم کار آنچنانی واست نمیکنه مگه دیوانس به خاطر یه ایکس باکس بره همه جارا زیر و رو کنه
این حرفا که به آقای میلاد زدی فهمیدم حقت بیشتر از ایناس

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
واقعا حقته اگه انقدر نگرانی باید خودت دست به کار شی نیرو انتظامیم کار آنچنانی واست نمیکنه مگه دیوانس به خاطر یه ایکس باکس بره همه جارا زیر و رو کنه این حرفا که به آقای میلاد زدی فهمیدم حقت بیشتر از ایناس
داداش فقط اطلاعات كامل اوني رو دارم كه كنسول رو براش فرستادم اطلاعات اوني كه قرار بود واسم پلي ٣ بفرسته ندارم و فهميدم اهل كرمان هم نيست بلكه اهل بندر عباسه و يه شماره خاموش ازش دارم

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
آخر نگفتي اين يارو شماره تو از كجا آورده
از رو هوا كه نياورده
جايي آگهي زدي واسه كنسولت؟

البته قرار بود 2 تا کنسول + کینکت بفرسته!
اينم خيلي جالبه
خب شما بعدش چيكار كردي ميلاد

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آخه مرد حسابی چرا تو این مملکت دزد بازار همچین کاری کردی؟:|
اگه توی نیروی انتظامی یا 3پاه آشنا داری حتما بهش اطلاع بده کارت سریع تر راه می افته

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
آخر نگفتي اين يارو شماره تو از كجا آوردهاز رو هوا كه نياوردهجايي آگهي زدي واسه كنسولت؟اينم خيلي جالبهخب شما بعدش چيكار كردي ميلاد
داداش فقط تو پرشين تولز تاپيك زده بودم تو همين فروم هم تو بازارچه به چند نفر پيشنهاد تعويض با پلي ٣ داده بودم همين

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش فقط تو پرشين تولز تاپيك زده بودم تو همين فروم هم تو بازارچه به چند نفر پيشنهاد تعويض با پلي ٣ داده بودم همين

خب شماره تو هم بهشون داده بودي؟
شماره تو كجا نوشتي؟

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
اينم خيلي جالبه
خب شما بعدش چيكار كردي ميلاد

آدرسی که داده بود رو از طریق دوستانم چک کردم. که متوجه شدم شهرکی به اسم ولایت هست.منتها بقیه آدرس نیست!

فردا پیگیر میشم از طریق پلیس فتا. انشاا... که گیر میفته این حروم خور.

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام .
اگه واقعا پيگير باشيد گير انداختنش كار ٢ سوته .
اگرم نيرو انتظامى جايى آشنا داريد مثل آب خوردن ميتونيد پيداش كنيد .
نگران نباش ايشاا... پيدا ميشه .
جناب dcoy شما بلاخره پولو به يه حسابى ريختيد برا خريد كنسول از اون طرف پس راحت ميشه پيداش كرد.
حساب برا هركى باشه بلاخره بايد منطقا يه ربطى به جناب دزد محترم داشته باشه .
لعنت به هر چى دزده .

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر