كلاهبرداری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ميگم اون كساني كه خاطره مشابهي دارن بيان همينجوري بگن چي واسشون گذشته و چيكار كردن شايد به اسماعيل بتونن كمك كنن:(

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
خواستم شماره ش رو بگيرم خواموش بود بهم گفته بود چند روز ميرم بندر جنس بيارم!!منم شك نكردم بهش!در مورد گلستاني هم بهم گفت كاريت نباشه چون اون فك ميكنه من بهش فرستادم و من براي شما پلي ٣ رو ارسال ميكنم منم از خوش حالي بال درآورده بودم چون عاشق پلي ٣ هستم تا اينكه جريان به اينجا ختم شد
پس بهت گفته میره بندر جنس میاره !!!
دوستان تروخدا انقدر ساده و راحت گول نخورید اینا باید درسی باشه برای همه نه این که بیاید بی مزه بازی دربیارید امید وارم کنسول شما هم پیدا شه و یا این که یارو یه مشکلی براش پیش اومده باشه و نفرستاده باشه کنسولا !

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد
خب این مشکلی نداره
اون دوستمون که به حساب اون یارو کلاهبرداره کارت به کارت زده بره بانک استعلام کنه ادرس مادرس بگیره
بعد با GPSY هماهنگ باشن ادرس های گیرنده و فرستنده رو چک کنید که از اذربایجان غربی باشه
بعد خب این دو دوستمون که ادرس یارو رو دارن با توجه به پولی که به حساب یک فرد ریخته شده (هر کی باشه چون به هر حال پول رو اون فرد یا خود کلاهبرداره هستش یا کسی که باهاش در ارتباط هستش)
پیگیری کنین پیداش کنید
فقط کمی دنگ و فنگ داره که خب ارزش داره تا دیگه از این کارها نشه

GANJI KING

کاربر سایت
Apr 13, 2012
100
نام
GANJI MEHR
عزیز عیچ کدو ماز ما کارگاه گجت نیستیم که نظر بدیم .. باید عمل بشه بهش .. همه این پست ها حرفه و حرف هم باد هواست ..

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خوب متاسفم که این دوستمون چنین اتفاقی براشون افتاده لازمه که اینجا یک سری نکات امنیتی خرید مربوط به سایت mobile.ir هست رو کپی کنم تا دفعه بعد که قصد خرید داشتید با اطمینان بیشتری خرید کنید

هنگام خرید گوشی از کاربران و فروشگاه ها، توصیه اکید ما به شما این است که معاملات خود را به صورت حضوری انجام دهید تا از دریافت کالا و نیز کیفیت و مطابقت آن با ادعای فروشنده مطمئن گردید. در صورتی که چنین معامله ای برایتان مقدور نیست و اصرار به انجام معامله دارید رعایت حداقل موارد زیر را به شما توصیه می کنیم که البته بازهم تضمین کننده یک معامله امن نیست و به دلیل اینکه کلیه معاملات در خارج از سایت صورت می گیرد در صورت بروز هرگونه مشکلی متاسفانه این سایت هیچگونه مسئولیتی را نمی تواند بپذیرد و کلیه مسئولیت ها بر عهده طرفین معامله است.

• پیش از خرید، آدرس محل اقامت یا کار و یک شماره تلفن ثابت مرتبط با محل اقامت یا کار را از فروشنده دریافت نموده و با تماس با شماره تلفن ثابت دریافتی از صحت شماره اطمینان حاصل نمائید. همچنین تطابق پیش شماره مربوط به شماره تلفن ثابت دریافتی و آدرس را نیز بررسی نمایید.
  • از فروشنده درخواست نمائید تا عکسی از گوشی مورد نظر شما را در شرایطی خاص (مثلاً گرفتن آن در یک دست به نحوی خاص یا نوشتن نام خود بر روی یک روزنامه و قرار دادن گوشی بر روی روزنامه در کنار نام نوشته شده) تهیه کرده و برایتان ارسال نماید تا به وضعیت ظاهری گوشی پی برده و نسبت به مالکیت آن گوشی توسط فروشنده اطمینان نسبی پیدا کنید.
  • هنگام واریز وجه به حساب بانکی فروشنده از تطابق نام صاحب حساب و نام فروشنده اطمینان حاصل کرده و از واریز وجه به حساب شخصی دیگر خودداری نمائید. همچنین فیش واریز را نزد خود نگاه دارید چرا که در صورت شکایت قانونی از فروشنده این فیش می تواند اثبات کننده واریز وجه از سوی شما باشد.
  • در صورتی که تناقضی میان اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده مشاهده می کنید و یا به دلیلی به وی شک دارید از هرگونه پرداخت قبل از دریافت گوشی خودداری نمائید و در صورت اطمینان نسبی از تخلف فروشنده مراتب را از طریق گزینه "گزارش تخلف" در صفحه آگهی مربوطه به سایت اعلام نمائید.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
یه خورده دیگه پیش بریم مالباخته ها میشن متهم :)) ! ... راه حل بگید نه بازجویی کنید !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ممنون از همکاری همه دوستان اما با توجه به اینکه سایت بازیسنتر هیچگونه مسئولیتی در قبال اینگونه اتفاقات نداره مجبورم تاپیک رو قفل کنم.

صاحبان سایت بازی‌سنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اجناس فروخته شده در انجمن بازارچه و سایر انجمن ها را ندارند و کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن صرفاً متوجه شخص فروشنده و یا خریدار می باشد و سایت به هیچ عنوان تایید کننده خریدار و فروشنده نیست.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر