قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
کلمه انتخاب از آزادی عمل میاد یعنی شما چند تا آپشن داری بینش انتخاب میکنی، وقتی کسی پولش نمیرسه بیشتر از سری اس بخره اون اسمش انتخاب نیست جبر اقتصادیه
علکی بدبختی این کشور رو برا خودتون خوشکل نکنید.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
کلمه انتخاب از آزادی عمل میاد یعنی شما چند تا آپشن داری بینش انتخاب میکنی، وقتی کسی پولش نمیرسه بیشتر از سری اس بخره اون اسمش انتخاب نیست جبر اقتصادیه
علکی بدبختی این کشور رو برا خودتون خوشکل نکنید.
محبت کنید بفرمایید در کیفیت 1080p بین دو کنسول در اجرای بازی چقدر تفاوت هست که کسی علاقمند بشه برای کیفیت 1080 سری ایکس بخره شما که دم از بی پولی دارندگان سری اس میزنی
بارها و بارها عرض کردم تو کیفیت 4k ایکس بی رقیبه ولی در کیفیت 1080p اختلاف بسیار ناچیز هست چیزی بین 10 درصد که یک گیمر حرفه ای متوجه میشه به عنوان کسی هر دو کنسول داشتم و تعصبی ندارم روش حرف میزنم مثل بعضی تا یه چیزی بخرم تعصبشو میکشن نیستم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
محبت کنید بفرمایید در کیفیت 1080p بین دو کنسول در اجرای بازی چقدر تفاوت هست که کسی علاقمند بشه برای کیفیت 1080 سری ایکس بخره شما که دم از بی پولی دارندگان سری اس میزنی
بارها و بارها عرض کردم تو کیفیت 4k ایکس بی رقیبه ولی در کیفیت 1080p اختلاف بسیار ناچیز هست چیزی بین 10 درصد که یک گیمر حرفه ای متوجه میشه به عنوان کسی هر دو کنسول داشتم و تعصبی ندارم روش حرف میزنم مثل بعضی تا یه چیزی بخرم تعصبشو میکشن نیستم
ده هشتاد کجا بود شما مگه بنچمارک هارو ندیدید همین اول نسلی یه سری بازی ها تا حدود ۷۲۰ میان پایین. در ادامه ۵۷۰پی هم میبینیم.

• Like
Reactions: Mprince

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
ده هشتاد کجا بود شما مگه بنچمارک هارو ندیدید همین اول نسلی یه سری بازی ها تا حدود ۷۲۰ میان پایین. در ادامه ۵۷۰پی هم میبینیم.
همون بازیهایی که مثال زدی روی سری ایکس هم تا 1080p پایین میاد، در حالی که من ایکس رو برای 4k خریدم. پس کنسول رو بندازم دور برم خدا تومن بدم کارت ۳۰۹۰ بخرم :Thinking: ممنون از راهنمایی.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
🔹 قیمت ایکس باکس سری ایکس/اس بیشتر نمی‌شود

🔹 شرکت Microsoft در پاسخ به پرسش‌های رسانه‌ها گفت که اکنون برنامه‌ای برای افزایش قیمت Xbox Series X/S ندارد. این خبر در حالی اعلام شد که سونی دیروز به‌خاطر شرایط اقتصادی جهان و نرخ تورم بالا، قیمت PS5 در بعضی از کشورها را مقداری افزایش داد.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
همون بازیهایی که مثال زدی روی سری ایکس هم تا 1080p پایین میاد، در حالی که من ایکس رو برای 4k خریدم. پس کنسول رو بندازم دور برم خدا تومن بدم کارت ۳۰۹۰ بخرم :Thinking: ممنون از راهنمایی.
تصوری که داشتم بخاطر عملکرد یه سری بازی ها بود قدیما که دیجیتال فاندری بیشتر دنبال میکردم میدیدم، 1080 داینامیک بود و گاهی میومد پایین خیلی، که حالا میگید اونا استثنا بودن و اکثر اوقات 1080 ثابت هست. امیدوارم این قضیه به دلیل این فاز بین نسلی که توش گیر افتادیم نباشه و تا اخر نسل همین بمونه.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
محبت کنید اسم 5 تا بازی که روی سری اس 720 اجرا میشه و به قول شما بعضی هاشونم تا 570 حتی 480 میاد پایین بفرمایید ما هم اگاه شیم
بازی ای که اوپتیمایز شده نسل 9 هستن حداقل کفیت میدن 900 پی بوده که بعد از اپدیت 1080 شدن
حالا یه دونه ردد بوده که اونم اپتیمایز نشده
لطفا حرف الکی نزنیم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تصوری که داشتم بخاطر عملکرد یه سری بازی ها بود قدیما که دیجیتال فاندری بیشتر دنبال میکردم میدیدم، 1080 داینامیک بود و گاهی میومد پایین خیلی، که حالا میگید اونا استثنا بودن و اکثر اوقات 1080 ثابت هست. امیدوارم این قضیه به دلیل این فاز بین نسلی که توش گیر افتادیم نباشه و تا اخر نسل همین بمونه.
اینایی که میگی واس دوران xbox one هستشا.

چنتا بازی بودن که اینقدر مزخرف بودن چنتا پچ دادن تا استیبل شده. الان هم FSR2 رو دارن رو بازیا پیاده می‌کنن چنتا بازی روی همین series s با فریم ۳۰ 4k اجرا میشن. یوتیوب ویدئو ها رو مردم می‌ذارن. مد پرفورمنس رزولوشن ها ۱۴۴۰p و ۶۰ فریم میشن. یا ۱۰۸۰p و فریم پایدار ۶۰.

Dying light 2 هم فکر کنم چند وقت‌پیش یوتیوب دیدم. عملا غیر قابل بازی بوده روی series s بعدش بمب شده.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ربطی به این تاپیک نداره ولی بفرمائید:
Metro Exodus = 576p
این بازی از بیخ مشکل داشت. حتی لودینگ روی PS5 از PC خیلی طولانی‌تر و با series x برابر بود.
رو PS5 روی دارک‌ترین حالت بود و برایتنس عملا تغییری نمی‌کرد.

آپدیت نسل جدید نبود، تحویل یه فاجعه به نسل جدید بود که ری‌تریسینگ صرفا اضافه شده بود‌. حتی از api ها برای کاهش سرعت لود هم استفاده نکرده بودن چه برسه بقیه چیزا!

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
568
ربطی به این تاپیک نداره ولی بفرمائید:
Metro Exodus = 576p
ربطشو از گرامی بپرسین که ربط داد به سری اس منم گفتم 5 تاشو نام ببر به جاش شما جواب دادی
اونم یه بازی که از 10 نفر 2 نفر بازی میکنه
اکانتشو ریختن خریدار نداره و همان طور که دوستان فرمودن پر از باگ یه بازی تاپ بفرما که روی سری اس 720 اجرا میشه به قول دوستمون میرسه 520

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
828
نام
Arya Faraji
به نظر من حقیقتا مشکل اصلی سری اس حافظش هست نه پرفورمنس.
مخصوصا که گیما دارن حجیم تر‌ میشن و اگه چند تا گیم آنلاین هم زمان بخوای بازی کنی دیگه چیزی تو سری اس نمیمونه. و اینکه کسی فریم ریت رو اصلا حساب نمیکنه مثل اینکه
بله درسته یه گیم شاید رو سری ایکس هم بیاد ۱۰۸۰
ولی گیمی که سری ایکس مجبور میشه ۱۰۸۰ بده بیرون قطعا ۶۰ فریم ثابته. مود ۱۲۰ فریم هم تقریبا انحصاری سری ایکسه. به جز چند تا گیم خیلی خیلی سبک سری اس حرفی برا گفتن نداره تو فریم.
بعد خارج از بحث عملکرد به نظرم خیلی خنده دار‌ هست بگی پول سری ایکس رو داره طرف بعد بره سری اس بخره. واقعا برای چی باید این کارو بکنی. به وقتا میبینی طرف کل پول حسابش ۲۵ میلیونه هفته دیگه باز ۱۰ میلیون گیرش میاد یه وقت طرف ۲۵ میلیون داره تا ۳ ماه دیگه پول گیرش نمیاد. بین این دوتا که هر دوش پول ایکس رو دارن زمین تا آسمون فرق هست.
در کل سری اس نسبت به قیمتش خیلی کنسول خوبیه ولی فقط نسبت به “قیمتش” بعضیا دیگه حالا یه جوری تعریف میکنن یکی بیاد آشنا نباشه جدی جدی فکر میکنن سری اس قوی تر از سری ایکسه حرفای یه سری رو ببینن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر