قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان سلام
بالاخره دلمو به دریا زدم و وارد نسل جدید شدم
میخواستم منتظر سری پرو باشم ولی دیدم تا اون موقع کی مرده کی زنده
اونم بر عکس گذشته خرق عادت کردم
با اینکه سونی فنم ولی کنسول اولمو XSX گرفتم
با گارانتی 18 ماهه سریر
قیمت 19600
تولید آوریل 2022
ایشالا همه به آرزوهاشون برسن
مبارک باشه خیلی زیاد😊

فن بازی رو رها کن. هزینه‌ی کمتر و کلی گیم در دسترس با گیمپس داری. اخر نسل هم یه مدت PS5 میخری انحصاری ها رو بازی می‌کنی.

تو این اوضاع اقتصادی باید با کمترین هزینه پیش رفت.

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
منم تصمیم دارم در کنار لپتاپم یه سریز اس بخرم.
کف قیمت ۸۶۰۰ عه اگه چونه بزنی و ادم متصف گیربیاری.
گیم پسم که هر ۴ ماهش ۳۶۲ تومنه.خودم رو پی سی میخرم البته التیمیته
فقط یسوال دارم: واقعا مشکل خاصی نداره چون قیمتش خیلی عالیه به نسبت ی کنسول نسل نه.
فقط حافظه و درایو؟ همین؟
اینکه میگن تو انلاین موردداره داستانش چیه؟
----------------------
من منطقم اینه که با وضع دلار و کشور و... الان ادم بخره ریسکش خیلی کمتره تا بخاد عید یا بعد عید تو ۱۴۰۲ بخره

• Like
Reactions: Bax

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
منم تصمیم دارم در کنار لپتاپم یه سریز اس بخرم.
کف قیمت ۸۶۰۰ عه اگه چونه بزنی و ادم متصف گیربیاری.
گیم پسم که هر ۴ ماهش ۳۶۲ تومنه.خودم رو پی سی میخرم البته التیمیته
فقط یسوال دارم: واقعا مشکل خاصی نداره چون قیمتش خیلی عالیه به نسبت ی کنسول نسل نه.
فقط حافظه و درایو؟ همین؟
اینکه میگن تو انلاین موردداره داستانش چیه؟
----------------------
من منطقم اینه که با وضع دلار و کشور و... الان ادم بخره ریسکش خیلی کمتره تا بخاد عید یا بعد عید تو ۱۴۰۲ بخره

نه دوست من از نظر کیفیت ساخت واقعا شاهکار هست. من یک سال و خرده ای دارم اخ نگفته و هیچ مشکلی نداره.
انلاین اش با سری اکس فرقی نداره. اصولا مشکل از نت ایران هست. من خودم با dns وصل ام و معمولا مشکل ندارم.

فقط توقع ات در حد پولی که میدی باشه. کنسول 1080 و 60 فریم ( شاید در آینده 30 فریم) هست. توقع ری تریسینگ برای همه بازی ها رو ازش نداشته باش. از نظر کوالیتی خود بازی و کیفیت asset ها و ... تا حالا خوب پا به پای کنسول های بزرگ تر اومده. ولی من دارم حالت بد اش رو میگم. چون احتمال داره با اومدن آنریل 5 (با توجه به بهینه سازی هاش) شرایط براش بهتر بشه ولی فعلی این طوری حساب کن.
نهایت اینه دوسال دیگه نسخه ارزون تر و کوچک تر سری اکس هم میاد و می تونی اون موقع اینو بفروشی اکس بخری. اگر مثل من خیلی گیر رزولوشن یا ری تریسینگ نیستی کنسول خیلی خوبی هست و تا 4-5 سال می تونی بازی های جدید رو باهاش تجربه کنی.

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
292
نه دوست من از نظر کیفیت ساخت واقعا شاهکار هست. من یک سال و خرده ای دارم اخ نگفته و هیچ مشکلی نداره.
انلاین اش با سری اکس فرقی نداره. اصولا مشکل از نت ایران هست. من خودم با dns وصل ام و معمولا مشکل ندارم.

فقط توقع ات در حد پولی که میدی باشه. کنسول 1080 و 60 فریم ( شاید در آینده 30 فریم) هست. توقع ری تریسینگ برای همه بازی ها رو ازش نداشته باش. از نظر کوالیتی خود بازی و کیفیت asset ها و ... تا حالا خوب پا به پای کنسول های بزرگ تر اومده. ولی من دارم حالت بد اش رو میگم. چون احتمال داره با اومدن آنریل 5 (با توجه به بهینه سازی هاش) شرایط براش بهتر بشه ولی فعلی این طوری حساب کن.
نهایت اینه دوسال دیگه نسخه ارزون تر و کوچک تر سری اکس هم میاد و می تونی اون موقع اینو بفروشی اکس بخری. اگر مثل من خیلی گیر رزولوشن یا ری تریسینگ نیستی کنسول خیلی خوبی هست و تا 4-5 سال می تونی بازی های جدید رو باهاش تجربه کنی.
این دوستمون توضیحات کامل دادند ولی من کلا به همه دوستان سری ایکس رو توصیه میکنم چون واقعا ارزش خریدش بالاست به سه دلیل:
۱ - حافظه بیشتر
۲ - درایو بلوری
۳- پرفورمنس بالاتر

• Like
Reactions: 8030v2

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578

ممنون که گفتی.
فقط یسوال،وقتی داریم میخریم .تاریخ ساختشو ازکجا میشه فهمید؟

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
اگه مانیتورمون بیشتر از ۲کی نکشه بازم پرفورمنس بالاتره؟
این دوستمون توضیحات کامل دادند ولی من کلا به همه دوستان سری ایکس رو توصیه میکنم چون واقعا ارزش خریدش بالاست به سه دلیل:
۱ - حافظه بیشتر
۲ - درایو بلوری
۳- پرفورمنس بالاتر

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
یعنی نمیدونستین اینو؟
یه چیز واضح ه دیگه.
۱۲ ترافلاپس در برابر ۴ ترافلاپس!
بالاخره امروز خریدم.
پایینترین قیمت ۸۹۰۰ بود ،و تا ۹۴۰۰ قیمت میدادن تو بازار.
من تابحال کنسول xbox رو تجربه نکرده بودم و فقط pcو لپتاپ داشتم برا همین اطلاعات فنیم کم بود،مگ نه قصد سرکار گذاشتن کسی رو نداشتم!😁
کنسول سریز s رو با ps4slim مقایسه کردم:::

+داشتن ۴ ترافلاپ در مقابل ۱.۸۴ ترافلاپ
+پشتیبانی از hdmi 2.1 بجای ۱.۴(۴.۸ برابر سرعت بیشتر در انتقال دیتا)
+۲۰ واحد محاسبه گر (CU) در مقابل ۱۸
+پردازنده هشت هسته ای با سرعت ۳.۸ گ.ه در مقابل هشت هسته ۱.۸ گ.ه
+دارا بودن هارد ssd

اینا مزایای سری اس هستش که نمیدونستم و ب تازگی متوجه شدم.
----------
بنظرم بصرفه ترین کنسول ممکنه اونم نسل نه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بالاخره امروز خریدم.
پایینترین قیمت ۸۹۰۰ بود ،و تا ۹۴۰۰ قیمت میدادن تو بازار.
من تابحال کنسول xbox رو تجربه نکرده بودم و فقط pcو لپتاپ داشتم برا همین اطلاعات فنیم کم بود،مگ نه قصد سرکار گذاشتن کسی رو نداشتم!😁
کنسول سریز s رو با ps4slim مقایسه کردم:::

+داشتن ۴ ترافلاپ در مقابل ۱.۸۴ ترافلاپ
+پشتیبانی از hdmi 2.1 بجای ۱.۴(۴.۸ برابر سرعت بیشتر در انتقال دیتا)
+۲۰ واحد محاسبه گر (CU) در مقابل ۱۸
+پردازنده هشت هسته ای با سرعت ۳.۸ گ.ه در مقابل هشت هسته ۱.۸ گ.ه
+دارا بودن هارد ssd

اینا مزایای سری اس هستش که نمیدونستم و ب تازگی متوجه شدم.
----------
بنظرم بصرفه ترین کنسول ممکنه اونم نسل نه.
مهم‌تر از اینا بازی‌های به روزی هست که دیگه برای PS4 نمیاد.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
مهم‌تر از اینا بازی‌های به روزی هست که دیگه برای PS4 نمیاد.
بنظرم مایکرو سافت یدونه ی دلاری هم سود نمیکنه از سریز اس.😁😁😁
سودش تو گرفتن مارکت شیر از سونیه.
شما قیمت قطعات سریز اس رو بزن تو ماشین حساب خیلی بیشتر از قیمت کنسولش میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر