قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Pooya_moradi

کاربر سایت
Jul 20, 2022
21
نام
پویا
عموجون من ایران نیستم. اینجا کنترلر Xbox اگر گیر میاوردی دو برابر شده بود قیمتش. هنوزم که هنوزه همه مدل و رنگش موجود نیست فقط رنگ های رایج اش یک هفته ایه درست حسابی موجود شده.
اینم تاییده خود مایکروسافت:
Microsoft Confirms Xbox Controller Shortages - IGN

طرف با 8 تا پست شده دروغ سنج بازیسنتر!
1 _ من کی گفتم کمبود وجود نداره ؟ 😅
2 _ من کی گفتم شما دروغ میگی ؟ 😅

شاپای ایران کمبود رو بهونه کردن تا با قیمت ۲ ۳ برابر بیشتر تو پاچه ملت بکنن . حتی موجودی هم دارن کاری که جدیدا تو ایران یاد گرفتن میکنن کالا رو نگه میدارن تو انبار نمیفروشن بعد که قیمت بالاتر رفت بیشتر میکنن تو پاچه ملت .

نگفتمم شما دروغ میگی گفتم این بهونه و دروغ دلال هاست 😅

3 _ شما که افتخارت تعداد کامنتت تو بازی سنتره بهتره بود منظور حرفو بگیری عمو جان 😀

• Like
Reactions: Sega_genesis

Pooya_moradi

کاربر سایت
Jul 20, 2022
21
نام
پویا
پس با این تفاصیل بهتره صبر کرد

انصافا دسته ای که ۱۸۰۰ تو بازار ریخته بود رو اصلا دلم نمیاد ۲۵۰۰ پول بدم
من خودم به یه دسته دیگه نیاز دارم و داشتم قیمت هارو دنبال میکردم که از ۱۶۰۰ رسید به ۲۵۰۰ ، ۲۷۰۰ . قیمت الیت جدید چقدر میخواد باشه خدا داند 😅 فکر کنم پول یه سریز اس بشه

• Like

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
این فروشندها چرا زورشون به سری اس میرسه؟ کمی تا قسمتی هم سری ایکس، ps5 که همونه قیمتش!
چون سری اس کمبودی توی بازار جهانی نداره هرکسی بخواد با ی کلیک می تونه به قیمت مصوب بخره
تازه آمازون 10 دلار هم کمتر میده :D 290 دلار الان سری اس توی آمازون موجوده

s.png

ولی سری ایکس و ps5 تقاضا براشون بیشتر از تولیدشونه برای همین گرونتر از قیمت مصوب می فروشن دلال های عزیز :D
سری ایکس الان دلال های توی آمازون باندل 2 دسته رو 800 دلار میفروشن

x.png

• Like
Reactions: SHAYAN1999

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من SSD 1TB کنسول رو می‌خواستم تو ایران که هیشکی نداشت. دوستم می‌خواست بیاد ایران گفتم بیاره، اکبند ۱۷۰ دلار تو ebay و ایالتی که خودش بود پیدا کردم، خرید اورد برام هزینه‌ی دلیوری کم شد و خدا رو شکر دلار سمت عید حدود ۲۶.۵ بود.

ولی هنوز کنسولی که ۱.۵ سال پیش خریدم ۱۹ تومن خیلی جاش درد می‌کنه🥲🥲 کنسول کلا تو بازار نبود🥲🥲🥲

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
من SSD 1TB کنسول رو می‌خواستم تو ایران که هیشکی نداشت. دوستم می‌خواست بیاد ایران گفتم بیاره، اکبند ۱۷۰ دلار تو ebay و ایالتی که خودش بود پیدا کردم، خرید اورد برام هزینه‌ی دلیوری کم شد و خدا رو شکر دلار سمت عید حدود ۲۶.۵ بود.

ولی هنوز کنسولی که ۱.۵ سال پیش خریدم ۱۹ تومن خیلی جاش درد می‌کنه🥲🥲 کنسول کلا تو بازار نبود🥲🥲🥲
داداش کنسولو خوب گرفتی دیگه کمترین قیمتی که سری ایکس تو ایران دیده 17100الی 16800 بود الان 2 تومن پولی نیستدالانم تو بازار 20 تومنه اون همه بازی کردی 1 تومنم اومده روش 🤣🤣
Ssd هم به نظر شخصی خودم ارزش 170 دلارو نداره هر چند که الان 220 دلاره ولی به قیمتی دلاریش گرفتی عالیه تو ایران 9 الی 12 تومن بود اشتباه نکنم

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
داداش کنسولو خوب گرفتی دیگه کمترین قیمتی که سری ایکس تو ایران دیده 17100الی 16800 بود الان 2 تومن پولی نیستدالانم تو بازار 20 تومنه اون همه بازی کردی 1 تومنم اومده روش 🤣🤣
Ssd هم به نظر شخصی خودم ارزش 170 دلارو نداره هر چند که الان 220 دلاره ولی به قیمتی دلاریش گرفتی عالیه تو ایران 9 الی 12 تومن بود اشتباه نکنم
دو هفته قبل از خریدن قیمت ۱۷ بود یهو شد نیست شد. هیچ جایی نداشت. دوتا مغازه توپخونه داشت ۲۰ میداد، فروشگاه اینترنتی اشنایی که دوستم کار می‌کرد رفتم از اون خریدم.

SSD با وجود نت مزخرف داخل و حجم بالای بازیها خیلی به کارم اومده. همیشه کلی بازی هست واس دور همی و کلی بازی که بخوام کمپینگ برم یا بازی‌های قدیمی که دوباره می‌خوام بازی کنم رو یهو دانلود می‌کنم. قبل از خریدنش واقعا مشکل فضا داشتم و مثلا WARZONE پدر منو درمیاورد.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
منم وقتی خریدم 17100 خریدم و واقعا دردم اومد :D نسل قبل من وان اس رو خریده بودم 1300 حالا برای یه تغییر نسل بخوام انقدر هزینه عجیب بدم خیلی زوره :D ولی چاره ای هم نیست بدون گیم که نمیشه :D

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
منم وقتی خریدم 17100 خریدم و واقعا دردم اومد :D نسل قبل من وان اس رو خریده بودم 1300 حالا برای یه تغییر نسل بخوام انقدر هزینه عجیب بدم خیلی زوره :D ولی چاره ای هم نیست بدون گیم که نمیشه :D
نه series x ارزش خرید داره با این قیمت و نه ps5. چون قیمت جهانی اون 300 هست و 200 فقط اختلافشون هست. هر وقت قیمت series x شد 15 تومن اونوقت ارزش خرید بالایی داره همینطور ps5 digitally که ارزونتره. Ps4 و ps4 Pro هم که واقعا نمیدونم چرا هنوز میخرن! البته مبارکش باشه هر کی می‌خره ولی منی که ps4 Pro داشتم و فروختمش و series s خریدم باید بگم فقط بی صدا بودن کنسول نسبت به کنسول های نسل قبل چند میلیون میارزه به تنهایی. و باید بگم در این شرایط خرید سریز s که تنها کنسول نسل نهمی با قیمت حتی کمتر از جهانیه ارزش خرید بالایی داره. چون 1440p رزولوشن خوبیه و تلویزیون هم که خودش رزولوشن رو ارتقا میده به 4k. پس به خاطر چند فریم بیشتر و رزولوشن بالاتر به نظرم 10 تومن ارزش نداره بیشتر به series x داد. گرچه به عنوان قویترین کنسول نسل حاضر قطعا حس و حال خوبی به صاحبش القا میکنه ;)

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
نه series x ارزش خرید داره با این قیمت و نه ps5. چون قیمت جهانی اون 300 هست و 200 فقط اختلافشون هست. هر وقت قیمت series x شد 15 تومن اونوقت ارزش خرید بالایی داره همینطور ps5 digitally که ارزونتره. Ps4 و ps4 Pro هم که واقعا نمیدونم چرا هنوز میخرن! البته مبارکش باشه هر کی می‌خره ولی منی که ps4 Pro داشتم و فروختمش و series s خریدم باید بگم فقط بی صدا بودن کنسول نسبت به کنسول های نسل قبل چند میلیون میارزه به تنهایی. و باید بگم در این شرایط خرید سریز s که تنها کنسول نسل نهمی با قیمت حتی کمتر از جهانیه ارزش خرید بالایی داره. چون 1440p رزولوشن خوبیه و تلویزیون هم که خودش رزولوشن رو ارتقا میده به 4k. پس به خاطر چند فریم بیشتر و رزولوشن بالاتر به نظرم 10 تومن ارزش نداره بیشتر به series x داد. گرچه به عنوان قویترین کنسول نسل حاضر قطعا حس و حال خوبی به صاحبش القا میکنه ;)
عرض کنم خدمتون سری ایکس و ps5 تو خارج از ایران 500 نیست به اون قیمتم نمیتونی پیدا کنی خیلی سخت پیدا میشه
قیمتی که سایت های خارجی میفروشن بین 600 الی 800 هست
قیمت 15 تومن زمانی میشه اونقدر تولید بشه بریزن بیرون دلار هم کانال 25 بیاد در حال حاضر اون قیمت رو نمیبینه
در مورد بقیه موارد باهات موافقم کاملا

• Like

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
عرض کنم خدمتون سری ایکس و ps5 تو خارج از ایران 500 نیست به اون قیمتم نمیتونی پیدا کنی خیلی سخت پیدا میشه
قیمتی که سایت های خارجی میفروشن بین 600 الی 800 هست
قیمت 15 تومن زمانی میشه اونقدر تولید بشه بریزن بیرون دلار هم کانال 25 بیاد در حال حاضر اون قیمت رو نمیبینه
در مورد بقیه موارد باهات موافقم کاملا
منظورم رو بد بیان کردم.
میخواستم بگم بنا بر قیمت های اعلامی که 500 دلار بودن بیشتر از این بهش دادن زوره یکم.

• Like

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

البته صرفا چند فریم نیست، فضای ذخیره سازی، تکسچر بهتر، اَسِت های بیشتر و درکل سخت افزار قوی‌تر هست. مثلا همین اختلاف ssd 500 گیگ ۱۴۰ دلار قیمتش هست، بقیه سخت‌افزار به‌کنار. اگر TV مناسبی داشته باشی قطعا ارزش خرید X خیلی بیشتر از سریز S هست ولی برای TV های معمولی FULL HD سریز s بهترین انتخابه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر