قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوستان سریز ایکس دسته دوم چند میرزه بخرم؟
گرامی جنس کارکرده اگر سالم باشه 30 درصد زیر قیمت اکبندش فروش میره
شما کنسول داشته باشی ببری به مغازه های که کنسول میفروشن ازت بردارن 30 درصد زیر قیمت نو میگرن ازت قانونشه
حالا کسی به این قیمت بفروشه یا شما پیدا کنی بحثش جداس
و گرفتن کنسول دست دوم با 500 تومن یا یک تومن زیر قیمت نو به نظر من اشتباه هست عقلانی نیست

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
گرامی جنس کارکرده اگر سالم باشه 30 درصد زیر قیمت اکبندش فروش میره
شما کنسول داشته باشی ببری به مغازه های که کنسول میفروشن ازت بردارن 30 درصد زیر قیمت نو میگرن ازت قانونشه
حالا کسی به این قیمت بفروشه یا شما پیدا کنی بحثش جداس
و گرفتن کنسول دست دوم با 500 تومن یا یک تومن زیر قیمت نو به نظر من اشتباه هست عقلانی نیست
اگه ۳۰ درصد کم کنه طرف ۱۹ گرفته باشه یعنی ۱۳ باید بفروشه :) کسی با این قیمت نمیده

تک دسته طرف ۱۵ میده خوبه بگیرم؟

• Like
Reactions: all4u

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
اگه ۳۰ درصد کم کنه طرف ۱۹ گرفته باشه یعنی ۱۳ باید بفروشه :) کسی با این قیمت نمیده

تک دسته طرف ۱۵ میده خوبه بگیرم؟
عرض کنم خدمتتون که بازار فروش کارکرده ایکس باکس خیلی ضعیف تر از سونی هست و بد فروشه تو دیوار به ندرت پیدا میشه کسی قیمت درست حسابی طالب باشه..و اگر نتونی به قیمت عقلانی بخری فردا موقع فروش به هر دلیل متضرر خواهی شد ولی قیمت مناسب بخری فردا میتونی سود هم کنی روش حالا بازی کردنت به کنار 😁
این 30 درصد قانونشه میتونی زنگ بزنی با چندتا کنسول فروشه بگی رسری ایکس دارم چند میخری... بیشتر از 13 نمیده کسی...
طرفم مجبور باشه میفروسه حتی زیر 13 تومنم خیلی باید بگردی و بلد باشی
قیمت جهانی این کنسولم 500 دلار میشه 15 میلیون حالا کاری ندارم تو ایران چقدر حباب داره ولی 13 تومن عقلانی هست
این قیمت های که گفتم برای تک دسته هست..
شما سعیتو بکن یکم دیگه تخفیف بگیری
اگه داد عالی میشه اگه نه 15 برای شما مناسبه به شرطی که تست کنی همه چیش اوکی باشه

a101010

کاربر سایت
Oct 24, 2017
13
نام
Sam Fisher
مقایسه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس

XBOX SERIES X

18,350,000 تومان

XBOX SERIES S

8,630,000 تومان

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
قیمت کنترلر سریز چرا اینقدر گرون شده

چند ماه پیش ۱۸۰۰ سفید و مشکی و مدل های خاص نهایتا ۲۲۰۰-۲۳۰۰

الان سفید و مشکی رو میگن ۲۵۰۰:|
کنترلر ps5 خیلی ارزونتره

جالبیش اینه که خود کنسول قیمتش فرقی نکرده

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

کنترلر ps5 خیلی ارزونتره

توی دنیا کمبود داشت/داره اما داره برطرف می شه.

Pooya_moradi

کاربر سایت
Jul 20, 2022
21
نام
پویا

کنترلر ps5 خیلی ارزونتره

چون دیدن ملت دارن میخرن و نیاز بهش زیاده گرون کردن 😁 هیچ قانون یا نظارتی هم روش نیست هر چقدر دوست داشته باشه قیمت میذاره .

• Like
Reactions: Sega_genesis

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دروغ هایی که شاپا میگن رو داری میگی ، با همین چرندیات قیمتو بالا پایین میکنن .
عموجون من ایران نیستم که بدونم شاپ ها چی می گن. اینجا کنترلر Xbox اگر گیر میاوردی دو برابر شده بود قیمتش. هنوزم که هنوزه همه مدل و رنگش موجود نیست فقط رنگ های رایج اش یک هفته ایه درست حسابی موجود شده.
اینم تاییده خود مایکروسافت:
Microsoft Confirms Xbox Controller Shortages - IGN

طرف با 8 تا پست شده دروغ سنج بازیسنتر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر