قیمت کنسول های Xbox Series X | S [پست اول مطالعه شود]

با سلام

همان طور که از اسم تاپیک مشخصه در این تاپیک قراره در مورد قیمت بروز کنسول Xbox Series X | S صحبت کنیم.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید )

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
    در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
    • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام کنسول وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
    • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
  • از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
    بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
قیمت سری اس
یه اشتباهی که یلیا میکنن این هارد و سری x
وقتی که میخوای سری اس بخری با هارد
همون بهتر که پول بیشتر بدی سری x بگیری
هم فضا بیشتره هم سخت افزار قوی داره
سری اس برای پلیر معمولی که چندتا بازی بیشتر نمیکنه در حد 2-3 ساعت در روز خوبه
اون ssd expansion card اورجینال ایکس باکس سریز هست که ۹ تومنه.و اون هاردی که همه می تونن با قیمت کم بگیرن و کارشون راه بیوفته hdd یک و دویسته یک ترا بایتش
این راهکار شما مثل این میمونه یکی می خواد یه ماشین بخره ۵۰۰ میلیون مثلا شما بهش بگی بیا این یکی ماشینو بگیر یک میلیارد
-در ضمن درست نیست که کسی که نهایتا دو سه تا بازی می کنه ،سری اس براش خوبه
من خودم سری ایکس تهران دارم و الان چند ماهه مسافرتم و سری اس گرفتم و خیلی راضی هستم
و واقعا خودم از قدرت سری اس در مقابل اندازه ی کوچکش و قیمت عالیش متعجب شدم. (در مقایسه با سری ایکس و با علم به برتری سری ایکس)
ارزش خریدش صد در صده برای کسی که نخواد دوبرابر پول بده.
مشکل فضای در دسترس کمترش نسبت به سری ایکس هم با داشتن یه هارد معمولی یکی دو کاملا حل میشه(تجربه شخصیم که دو ماهه دارم)
مشخصه اگه مایکروسافت می خواست یک ترا بزاره رو سری اس دیگه نمیشد با هشت تومن خریدش
*در نهایت قیمت روز سری اس هم در سایت ترب از ۸۲۰۰ شروع میشه
این هم بازیام روی سری اس که مشخصه دو سه تا نیست

Attachments

• A34F59E4-89B6-4ACB-84C7-7A721BD38636.jpeg
    A34F59E4-89B6-4ACB-84C7-7A721BD38636.jpeg
    1.3 MB · مشاهده: 39
  • 061FB8BA-05C6-420F-870A-CB08687C9362.jpeg
    061FB8BA-05C6-420F-870A-CB08687C9362.jpeg
    1.1 MB · مشاهده: 39
  • 00D3FA52-1A46-49C5-9615-0A75688FBA02.jpeg
    00D3FA52-1A46-49C5-9615-0A75688FBA02.jpeg
    1.4 MB · مشاهده: 41
آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,801
واقعا این همه جبهه گرفتن علیه سری اس برای چیه،نسل 9 نیست که هست،ssd نداره که داره،تمام بازیهای جدید رو 60 فریم اجرا نمیکنه که میکنه(بعضی بازیها هم که 120 فریمن)،بازیها جزیات ندارن که دارن.
حرف خنده دار بعدی اینکه بعضیها میگن این کنسول به درد پلیرها نمیخوره،آخه یعنی چی این حرف.
بیشتر این جبهه ها برای اینکه این کنسول با سری x مقایسه میشه،آخه این کنسول کجا لون کجا،هر کدوم جامعه هدف خودشونو دارن.
بعضیها پول ندارن بدن سری x بخرن بجاش میرن سری s میخورن تو دل این افرادو خالی نکنین و دو به شکشون نندازین.
به خود منم توی همین فرم گفتن که سری اس بدرد کسی که ps4 داره نمیخوره و فقط بدرد کژوال پلیرها میخوره،از وقتی که این کنسولو گرفتم حتی یه بارم ps4 رو روشن نکردم چه برسه که بخوام باش بازی کنم.
دوستانی که قصد تهیه این کنسول رو دارن ویدیوهای این کانال رو ببینن و خودشون تصمیم بگیرن که کدوم حرف درسته.
Xbox Series S Is A "Pain" For Developers Due To Memory Issues: Report

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,191
نام
هادی
دوستان این بحث ظرفیت هارد به نظرم نسبی هستش.اگه اونطور حساب کنیم 825 گیگ یا یک ترا هم بالاخره محدود هست و ممکنه با 10 تا بازی پر بشه و یکی بگه نه من میخوام صد تا بازی همزمان داشته باشم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
یکی از دوستان من هم سری اس گرفت و بسیار راضیه
یک کنسول بدون هیچ مشکل سخت افزاری با قیمت بسیار مناسب با قابلیت اجرای بازی های روز و بهرمندی از سرویس گیم پس با قابلیت اجرای سریع بازی ها بخاطر ssd

حتی کسانی که ps5 دارن داشتن یک سری اس براشون واجبه بزودی که بازی های کنسول های نسل جدید وارد بازار بشه بسیاری از انحصاری های خاص رو فقط با ایکس باکس میشه تجربه کرد اونم با حداقل هزینه
برای همین در خرید این کنسول شک نکید

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
یکم عاقلانه هم به موضوع نگاه کنید متوجه میشید با 300 دلار همچین کنسولی ساختن شاهکار بوده اگر قرار بود ssd یک ترا روش بندازه و 100 دلار گرون ترش کنه باز همه میومدن میگفتن اگر به 400 دلار باشه خوب ps4 دیجیتال میخریم که قوی تره !!!
دلیل اینکه بعضی ها اصرار دارن همه بازی هاشون روی ssd کنسول باشه هم عجیبه ...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
خب شاید خیلیا دوست نداشته باشن یه چیزی اضافه به کنسول وصل باشه . مطمئن باشید اکثرا هم قدرت خرید سری اس رو دارن اما حداقل فعلا انتخابشون نیست

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
قیمت سری اس

اون ssd expansion card اورجینال ایکس باکس سریز هست که ۹ تومنه.و اون هاردی که همه می تونن با قیمت کم بگیرن و کارشون راه بیوفته hdd یک و دویسته یک ترا بایتش
این راهکار شما مثل این میمونه یکی می خواد یه ماشین بخره ۵۰۰ میلیون مثلا شما بهش بگی بیا این یکی ماشینو بگیر یک میلیارد
-در ضمن درست نیست که کسی که نهایتا دو سه تا بازی می کنه ،سری اس براش خوبه
من خودم سری ایکس تهران دارم و الان چند ماهه مسافرتم و سری اس گرفتم و خیلی راضی هستم
و واقعا خودم از قدرت سری اس در مقابل اندازه ی کوچکش و قیمت عالیش متعجب شدم. (در مقایسه با سری ایکس و با علم به برتری سری ایکس)
ارزش خریدش صد در صده برای کسی که نخواد دوبرابر پول بده.
مشکل فضای در دسترس کمترش نسبت به سری ایکس هم با داشتن یه هارد معمولی یکی دو کاملا حل میشه(تجربه شخصیم که دو ماهه دارم)
مشخصه اگه مایکروسافت می خواست یک ترا بزاره رو سری اس دیگه نمیشد با هشت تومن خریدش
*در نهایت قیمت روز سری اس هم در سایت ترب از ۸۲۰۰ شروع میشه
این هم بازیام روی سری اس که مشخصه دو سه تا نیست
این بازیهارو از کجا دانلود کردی از خود کنسول یا دادی برات ریختن؟

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher

UP​

Xbox Series S Pre Order Flash Sales, 57% OFF | westcoastmodern.org

XBOX SERIES X

۱۷,۲۹۰,۰۰۰ تومان

XBOX SERIES S

۸,۹۴۰,۰۰۰ تومان

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستانی که قصد خرید دارن بازم الان سری اس ارزونه بخرید دست دست نکنید بعد از امتحانات خرداد قیمت هارو بیشتر می‌کنن چون درخواست خرید زیاد میشه و کنسول کمیاب

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
من حاظرم نخرم جیب دلال پر پولتر نکنم
اگر یاد می‌گرفتیم نخریم ( که جدیدا یاد گرفتیم سر قضیه مرغ و .... )
قیمت ها کاهش پیدا میکرد
اون موقع دلال ها می‌فهمیدن مردم عقل و شعور دارن میفهمن دولا پهنا دارن میکنن تو پاچشون
مجبور بودن قیمت کم کنن
پسر خوب بازار توپ خونه سی ساله نزدیک تابستون که میشه قیمتها افزایش پیدا می‌کنه این رسم تو ذهن خریدار هم جا افتاده حتی شما برو دیوار ببین قیمت های پلی استیشن ۴‌چقدر شده کارکرده اش به طرف میگی مثلاً ۸ می ارزه میگه صبر میکنم تابستون گرونتر میفروشم
این بازار دلال و غیر دلال نمی‌شناسه همون‌جوری که موتور و دوچرخه هم فصل تابستان گرون میشن
شما هیچ وقت نمیتونی در مقابل قدرت خرید و کشش تابستان مقاومت کنی
خودم یک ماه پیش با ۲۴‌میلیون یدونه سری ایکس تک دسته و یدونه سری اس دو دسته با هارد چهارترابایت خریدم اگر می‌خواستم دست دست کنم الان با ۳۰تومن جمع میشد

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
پسر خوب نیازهای اساسی انسان خوراک ، پوشاک ، مسکنه در اولویت
کنسول اولویت نیازهای اساسی هرم مازلو نیست

اون که نیاز ها پایه اساسی انسانه یعنی خوراک
مردم با نخریدن قیمت رسمی ، کاهش دادن بازم کسی نمیخره

نخری درست میشه خدا وکیلی
بخری اعتبار دادی به دلال ها و دلال صفت ها

من میتونم مقاومت کنم چرا نتونم
انسانم و نمی‌زارم کسی ازم سو استفاده کنه

به فرض مثال دلار ۳۰۰ تومن گرون میشه
کنسول مثلاً ۳۰۰ دلار
۵۰۰ تک تومنی ضربدر ۳۰۰ = ۹۰ هزار تومان
ما میگیم با افزایش هزینه ها حمل و ...... اصلا ۲۰۰ هزار گرون بشه
اما یهو میبینی کنسول به فرض مثال ۱.۵ میلیون گرون کردن ، ۲ میلیون گرون کردن
وقتی رو ندی به دلال انقدر گرون نمیکنه
شما یا تازه وارد بازار خرید شدی یا اصلا خبر نداری داستان چیه
تو این مملکت بخاطرتورم و بی ارزش شدن پولی که تو جیبتونه هیچ کالایی با دلار کار نداره نیاز بازار هرچی باشه این کالاها گرون میشه

مگه یادت نیست دلار ۳۰ تومن رو رد کرد پراید ۷۰ میلیون بود الان پراید شده ۲۱۰ میلیون دلار که ۲۵ تا ۲۹ نوسان داشت پس داستان چیه؟
شما تا زمانی که اقتصاد رو نتونی درست کنی تورم مهار نشه هیچوقت دست دلال و بقیه افراد کوتاه نمیشه همین امروز رفیقم ۲۰۷ از کارخونه گرفته ۲۳۵ میلیون بازار آزاد ۴۰۰ میلیونه خوب چرا؟؟ به نظرت کسی با نخریدن می‌تونه جلوی اینها قد علم کنه؟ نه نمیتونه چون پولت ملی قدرت سابق رو نداره شما نخری از عراق و روسیه و چین میان با دلار میخرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر