قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
590
نام
امیر
کل
متاسفانه خیلی ها مثل شما چون اطلاعات کم دارن چنین دیدگاهی دارن ..
ولی اینو باید بدونی وقتی برند تولید میشه فرقی نداره اسم برند متلا سونی یا اپل فرقی بین تولید چین یا مکزیک یا ژاپن نداره میدونی چرا؟ چون فقط تو اون کشور داره مونتاژ میشه زیر نظر اون برند پس ساخت ژاپن باشه یا چین هیچ فرقی وجود نداره .دیدگاه تون عوض کنی
در کل تمامی نسخه های ps5 خوب هستن و همشون هم بدون مشکل و این داستانا و درگیریا تو ایران هستش. فقط سری های اول دسته مشکل داشت که اونم رفع شده. هیچ موردی هم نبوده.
هر چی هم گفته شده مثل اون قضیه عمودی گذاشتن چرت بوده.
برا من ۳ ساله عمودیه الان

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
کی گفته ورژن ژاپن اصلا ژاپنیه؟ :D

PS5 consoles have all been made in China. The PlayStation consoles are designed and developed in the USA but are all manufactured in China and then shipped worldwide.
والا من اینقدر گفتم دیگه خسته شدم :D تنها فرق کنسول در ریجن های مختلف زبان دفترچه راهنما و 2/3 شاخ بودن کابل برقشونه :D هیییییییییییییییچ فرق از نظر کیفیت ندارن
ریجن چین هم مشکلش فقط لاک بودن روی چین هست وگرنه اونم تفاوت کیفیتی با باقی ریجن ها نداره

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
438
دوستان نمیدونم اینجا میشه ادرس سایت نوشت یا نه ،اگر اشتباه عذرمیخوام پیشاپیش
خواستم بدونم تا الان کسی از سایت p30buy خرید کرده؟قیمتاش معقول تر از جاهای دیگس مخصوصا در مورد لوازم جانبی کنسول مثل دسته ولی خودم شخصا اسمشو نشنیده بودم گفتم چک کنم اینجا
فروشگاه اینترنتی پی‌سی‌بای

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
والا من اینقدر گفتم دیگه خسته شدم :D تنها فرق کنسول در ریجن های مختلف زبان دفترچه راهنما و 2/3 شاخ بودن کابل برقشونه :D هیییییییییییییییچ فرق از نظر کیفیت ندارن
ریجن چین هم مشکلش فقط لاک بودن روی چین هست وگرنه اونم تفاوت کیفیتی با باقی ریجن ها نداره
اینو هم اضافه کنید : کمی تفاوت در شکل و نوع بسته بندی دارن از بیرون وداخل

• Like
Reactions: godofwar4

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,104
این فروشگاه معروف PSPRO هر روز 2 میلیون میذاره روی قیمت کنسولاش بعد دوباره اخر وقت 2 میلیون میاره پایین قیمتو. دوباره فردا همین کارو میکنه و این سیکل معیوب تا ابد ادامه داره.

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
این مشکل در خرید کنسول نیست ..
کلا ایرانی ها که خودم هستم اما 6 سال پیش نظرم راجبش عوض شد ...ایرانی ها هر جنسی که اسم چین روش هست میگن زود خراب میشه کیفیتش پایین .
دلیل هم داره چون بازرگان ایرانی میره کمپانی های تولیدی چینی و میگه جنسی که 100 دلار هست به من 50 دلار بده چینی هم نه نمیگه به اسم برند که بازرگان ایرانی میخواد با 50 دلار میده بهش ولی کیفیت پایین که دو روز کار کنه معلوم نیست چی میشه .این کاری که بازرگان ایرانی انجام دادن تو این سال ها و ما ایرانی هم کلا جنس چینی باشه میگیم کیفیت پایین ...
اما وقتی برند باشه فرقی بین اسم برند نیست هر برندی چون تو چین هزینه مونتاژ پاینه میدن چین مونتاژ میکنه و میشه ساخت چین ولی برند که خودش خراب نمیکنه وقتی سونی روش خورده ساخت هر کشوری باشه یک کیفیت داره ...
اصلا از نظر اقتصادی مونتاژ کردن خیلی از محصولات داخل خاک کشور اصلی برند مثل ژاپن امریکا و کره به صرفه نیست و قیمت محصول به خاطر بالا بودن حقوق کارگر کرون میشه .
حالا اینجا ایرانی ها میگن ال جی و سامسونگ ساخت کره بهتره ولی هیچ فرقی بین ساخت کره و ساخت کشور دیگه نیست مگر این که مدل سفارشی باشه و یک ایتم اضافه یا کم داشته باشه

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,104
این مشکل در خرید کنسول نیست ..
کلا ایرانی ها که خودم هستم اما 6 سال پیش نظرم راجبش عوض شد ...ایرانی ها هر جنسی که اسم چین روش هست میگن زود خراب میشه کیفیتش پایین .
دلیل هم داره چون بازرگان ایرانی میره کمپانی های تولیدی چینی و میگه جنسی که 100 دلار هست به من 50 دلار بده چینی هم نه نمیگه به اسم برند که بازرگان ایرانی میخواد با 50 دلار میده بهش ولی کیفیت پایین که دو روز کار کنه معلوم نیست چی میشه .این کاری که بازرگان ایرانی انجام دادن تو این سال ها و ما ایرانی هم کلا جنس چینی باشه میگیم کیفیت پایین ...
اما وقتی برند باشه فرقی بین اسم برند نیست هر برندی چون تو چین هزینه مونتاژ پاینه میدن چین مونتاژ میکنه و میشه ساخت چین ولی برند که خودش خراب نمیکنه وقتی سونی روش خورده ساخت هر کشوری باشه یک کیفیت داره ...
اصلا از نظر اقتصادی مونتاژ کردن خیلی از محصولات داخل خاک کشور اصلی برند مثل ژاپن امریکا و کره به صرفه نیست و قیمت محصول به خاطر گرون بودن حقوق کارگر کرون میشه .
حالا اینجا ایرانی ها میگن ال جی و سامسونگ ساخت کره بهتره ولی هیچ فرقی بین ساخت کره و ساخت کشور دیگه نیست مگر این که مدل سفارشی باشه و یک ایتم اضافه یا کم داشته باشه
دقیقا همینطوره. سالهاست تمام محصولات اپل از جمله مک بوک و گوشی و ایرپاد و خیلی چیزای دیگه ش داره توی چین تولید و مونتاژ میشه و کوچکترین مشکلی هم ندارن و کیفیتشون بی نظیره. پس اگر جنس چینی خریدیم و دیدیم کیفیت نداره باید به این برسیم که اون شخص وارد کننده رفته جنس بی کیفیت خریده. وگرنه کشور چین در حال حاضر مهد تولید و مونتاژ لوازم های برقی در دنیا هستش و تقریبا تمام کمپانی های مطرح دنیا باهاش کار میکنن.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بنظر من که جنس بجز چین و دبی یا ترکیه از هیچ جا دیگه ای وارد نمیشه
از هیچ کشور اروپایی حتی یک خودکار هم وارد نمیشه چه برسه از آمریکا
اتفاقا وقتی یکی میگه جنس من از اروپا و آمریکا اومده به اصالتش شک کنید و نخرید
جنس هایی که در چین تولید میشه هم درجه بندی کیفیتی داره از درجه 1 تا درجه 5

آخرین ویرایش:

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
کی گفته ورژن ژاپن اصلا ژاپنیه؟ :D

PS5 consoles have all been made in China. The PlayStation consoles are designed and developed in the USA but are all manufactured in China and then shipped worldwide.

اولا طراحی و توسعه اولیه کنسول های پلی استیشن نه در آمریکا بلکه در ژاپن انجام میشه
دوما اگر طرف حرفی میزنه باید دقیق بزنه !
درسته کنسول های پلی استیشن در چین مونتاژ میشه ولی نه همش . نسب به سال ها پیش ، درصد کمی از کنسول های پلی استیشن همچنان در کارخانه kisarazu سونی در ژاپن مونتاژ میشه که البته از لحاظ فنی هیچ فرقی با نمونه مونتاژ شده توسط foxconn در چین نداره .

مثلا برا خودم ورژن ژاپن و ساخت ژاپنه البته فقط به خاطر این که از لحاظ حسی دوست داشتم ژاپنی باشه خریدمش وگرنه با نوع ساخت چین هیچ فرقی نداره
Screenshot_20230710_180302_Gallery.jpg

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
دوستان نمیدونم اینجا میشه ادرس سایت نوشت یا نه ،اگر اشتباه عذرمیخوام پیشاپیش
خواستم بدونم تا الان کسی از سایت p30buy خرید کرده؟قیمتاش معقول تر از جاهای دیگس مخصوصا در مورد لوازم جانبی کنسول مثل دسته ولی خودم شخصا اسمشو نشنیده بودم گفتم چک کنم اینجا
فروشگاه اینترنتی پی‌سی‌بای
خیلی جدیده و ادرسش توی تبریز هم خیلی تخیلی هست هم غیر واقعی می زنه صحت ادرسشم تایید نشده هنوز
اما کالاهاش زده ارسال از بندرعباس
کلا یک ماهم هست توی ایمالز اومده

به نظرم خریدهای سنگین ازش نکنید من خودم چند روز پیش از سی دی سنتر اصفهان خرید کردم قیمتش خیلی کمترم از جاهای دیگه بود برای یک کالایی اما خوب بقیه ی کالاهاش گرون ترم بود نظرات داشت 1 سال فعالیت داشت ادرسشم درست بود با این حال با ترس خرید کردم که 24 ساعته به دستم رسید و همه چیز عالی بود اما این سایت هیچ نشانی از اعتماد توش نیست

• Like
Reactions: Rodan and .SoRoUsH.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
438
خیلی جدیده و ادرسش توی تبریز هم خیلی تخیلی هست هم غیر واقعی می زنه صحت ادرسشم تایید نشده هنوز
اما کالاهاش زده ارسال از بندرعباس
کلا یک ماهم هست توی ایمالز اومده

به نظرم خریدهای سنگین ازش نکنید من خودم چند روز پیش از سی دی سنتر اصفهان خرید کردم قیمتش خیلی کمترم از جاهای دیگه بود برای یک کالایی اما خوب بقیه ی کالاهاش گرون ترم بود نظرات داشت 1 سال فعالیت داشت ادرسشم درست بود با این حال با ترس خرید کردم که 24 ساعته به دستم رسید و همه چیز عالی بود اما این سایت هیچ نشانی از اعتماد توش نیست
دسته ps5خرید زدم ازش یک هفته پیش!فرستاد سری جدید بود،از وضعیت کارتتش مشخص بود فبلا باز شده کارتن و پلمپ نیست ولی خود دسته به نظر میومد اکبنده در مقایسه با دسته فعلی ps5 خودم که تقریبا یک ماهی میشه کارکرده،منم سر همین‌موضوع دیگه اعتراضی نکردم با اینکه قبل از سفارش چندبار زنگ زدم و تاکید کردم میخوام کاملا پملپ باشه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,513
نام
امین
شما متصدی فروشگاه پی ۳۰ بای هستید؟
من از شما دسته PS5 خریدم،سری جدید بود دسته هم به نظر نو میومد ولی از وضعیت جعبه دسته مشخص بود چندین و چند بار باز شده و مستعمل شده بود درحالیکه من تاکید کردم کاملا پلمپ باشه جعبه
علتش رو میفرمایید؟

این حالت رو شما فقط تو نمایندگی های رسمی سونی خارج از کشور یا فروشگاه های بزرگ خارجی میتونی گیر بیاری.
چون کلا این قبیل کالاها قاچاق میاد قاچاق بر و مغازه دار مجبورن کالا رو قبل از تحویل باز کنن و ببینن توش دسته هست و سیب زمینی نیست.
پس کلا تو ایران تو کالاهای قاچاق دنبال پلمپ آکبند نباشید که نیست.
از برچسب اورجینال و سه چسب و غیره تا اسپری که بوی جنس نو میده همرو همین جا میزنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر