قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بنظر من الان خرید ps5 دیگه خیلی ریسک بالایی داره نه بخاطر قیمتش بخاطر اینترنتش ( ایکس باکس هم که چون بدون اینترنت کلا کار نمیکنه که دیگه خریدش کلا اشتباه هست )
اگر اینترنت ها کلا ملی بشه که احتمالش بسیار بالاس دیگه کنسول خیلی از قابلیت هاش رو برای ما از دست میده نه شبکه ی لایو و سرویس هاش نه بازی آنلاین نه خرید اکانت بازی نه آپگرید بازی نه آپگرید کنسول و...
موقع خرید روی این موضوع هم فکر کنید مخصوصا اونایی که دیجیتال خریدن اگر این اتفاق بیفته کنسولشون آجر میشه پس اصلا سمت خرید کنسول دیجیتال نرید باز کنسول های استاندارد آخرین امیدشون که دیسک هست حداقل باقی میمونه ( امیدوارم شرایط طوری باشه که بدون اینترنت و فقط با دیسک هم بشه بازی های ps5 رو استفاده کرد )
در ضمن اگر این اتفاق بیفته قیمت کنسول هم زیر قیمت دلاریش میاد چون کمتر کسی دیگه کنسول میخره

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,697
بنظر من الان خرید ps5 دیگه خیلی ریسک بالایی داره نه بخاطر قیمتش بخاطر اینترنتش ( ایکس باکس هم که چون بدون اینترنت کلا کار نمیکنه که دیگه خریدش کلا اشتباه هست )
اگر اینترنت ها ملی بشه کلا که احتمالش بسیار بالاس دیگه کنسول خیلی از قابلیت هاش رو برای ما از دست میده نه شبکه ی لایو و سرویس هاش نه بازی آنلاین نه خرید اکانت بازی نه آپگرید بازی نه آپگرید کنسول و...
موقع خرید روی این موضوع هم فکر کنید مخصوصا اونایی که دیجیتال خریدن اگر این اتفاق بیفته کنسولشون آجر میشه پس اصلا سمت خرید کنسول دیجیتال نرید باز کنسول های استاندارد آخرین امیدشون که دیسک هست حداقل باقی میمونه ( امیدوارم شرایط طوری باشه که بدون اینترنت و فقط با دیسک هم بشه بازی های ps5 رو استفاده کرد )
در ضمن اگر این اتفاق بیفته قیمت کنسول هم زیر قیمت دلاریش میاد چون کمتر کسی دیگه کنسول میخره
تو تاپیک مربوط به اینترنت و isp ها گفتم
اگه نت ملی شه
نه کنسول ها
نه تیوی های 4k
نه pc های high end دلیلی برای خریدشون نیست
جز موارد خاص
برای من گیمر مولتی پلیر با این اوضاع نت هیچ دلیلی وجود نداره برای خرید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
تو تاپیک مربوط به اینترنت و isp ها گفتم
اگه نت ملی شه
نه کنسول ها
نه تیوی های 4k
نه pc های high end دلیلی برای خریدشون نیست
جز موارد خاص
برای من گیمر مولتی پلیر با این اوضاع نت هیچ دلیلی وجود نداره برای خرید
همین الانشم اکثر مسیرش رو رفتن و بازی آنلاین با پینگ بی نهایت به درد کی می خوره !!! باید همش بگردید دنبال یک DNS و چیز شکن و ... که بتونی به لایو وصل شی و بری بازیت یا کنسولت رو با سرعت افتضاح فقط آپدیت کنی !!! راستش من بودم شخصا توی این وضعیت کنسول نمیخریدم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,919
نام
malek
( امیدوارم شرایط طوری باشه که بدون اینترنت و فقط با دیسک هم بشه بازی های ps5 رو استفاده کرد )
دیگه آرزو کردن که هزینه نداره دوست من.حتی تو آرزو کردن هم میخایم با شرایط خودمونو وفق بدیم :(

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
من بالاخره پولم برا خرید PS5 جور شد , ولی الان نزدیکه عیده قیمتها اصلا درست نیست , بنظرتون بزارم بعد عید بخرم ؟
تصمیمش با خودته نمیگم چیکار کنی و اینده نا مشخصه .
ولی فقط یه مطلبی رو بگم که یک سال پیش همین موقع ها نزدیک کریسمس قیمت این کنسول به 28 تومن رسید حتی بعضی جاها قیمت 29 تومن هم بود و همه میگفتن زودتر بخر چون وضعیت اقتصاد خرابه و ... من اونموقع پولم نداشتم که بخرم ولی بعد از عید و رسیدن ماه رمضون من این کنسول رو به قیمت 19 تومن خریدم یعنی چیزی نزدیک 8 تومن کم شد . بازم میگم تصمیمش با خودته .

این چیزی که پارسال اتفاق افتاد معلوم نیست هر سال به همون شکل اتفاق بیوفته .

آخرین ویرایش:

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
تصمیمش با خودته نمیگم چیکار کنی و اینده نا مشخصه .
ولی فقط یه مطلبی رو بگم که یک سال پیش همین موقع ها نزدیک کریسمس قیمت این کنسول به 28 تومن رسید حتی بعضی جاها قیمت 29 تومن هم بود و همه میگفتن زودتر بخر چون وضعیت اقتصاد خرابه و ... من اونموقع پولم نداشتم که بخرم ولی بعد از عید و رسیدن ماه رمضون من این کنسول رو به قیمت 19 تومن خریدم یعنی چیزی نزدیک 8 تومن کم شد . بازم میگم تصمیمش با خودته .

این چیزی که پارسال اتفاق افتاد معلومن هر سال به همون شکل اتفاق بیوفته .
دلار ۴۰ تومن رو رد کرده و شما فکر میکنی گیر قیمت رو کریسمس و ماه رمضونه پارسال هم دلیل اون افزایش و کاهش قیمت کمبود جهانیه کنسول و کرونا بود امسال جهانی که از این خبرا نیست داخلی هم که هر روز بدتر خواهد شد در بهترین و خوش بینانه ترین حالت هم کنسول زیر ۲۵ رو نمیبینه در حالت بدشم که به زودی تا قبل عید بالای ۳۰ یا ۳۵ هست.اگر پولش هست باید خرید امار دقیق دارم که تو بازار تعداد پیش فروش میشه تمام پولشو باید بدی با تحویل 15 تا 28 روز ۲۶ تومن

• Like
Reactions: aidin0000

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
دلار ۴۰ تومن رو رد کرده و شما فکر میکنی گیر قیمت رو کریسمس و ماه رمضونه پارسال هم دلیل اون افزایش و کاهش قیمت کمبود جهانیه کنسول و کرونا بود امسال جهانی که از این خبرا نیست داخلی هم که هر روز بدتر خواهد شد در بهترین و خوش بینانه ترین حالت هم کنسول زیر ۲۵ رو نمیبینه در حالت بدشم که به زودی تا قبل عید بالای ۳۰ یا ۳۵ هست.اگر پولش هست باید خرید امار دقیق دارم که تو بازار تعداد پیش فروش میشه تمام پولشو باید بدی با تحویل 15 تا 28 روز ۲۶ تومن
حق با شماس 🙏

• Like
Reactions: bazibaz

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
ممنون همه دوستانی که با صداقت راهنماییم کردن ❤️
تصمیمش خیلی سخته باید دید چی میشه شاید همین روزا اومدم گفتم خریدمس یا شایدم گذاشتمش برا بعد از فروردین
دوست عزیز توی ایران هیچ وقت دودل نباشید که خیلی ضرر میکنید
در 1 دقیقه تصمیم بگیرید که میخواید بخرید یا خیر اگر می خواید بخرید همون روز بخرید چون مثلا کنسول رو یک هفته جلوتر خریده بودید 1 میلیون ارزونتر بود !!! اگر هم تصمیم به نخریدن گرفتید و گزاشتید برای مثلا اردیبهشت دیگه تا اردیبهشت اصلا قیمت ها و شرایط رو دنبال نکنید چون واقعا دنبال کردن قیمت ها استرس و عذاب عجیبی به آدم وارد میکنه و گاهی آدم رو به مرز دیوانگی میرسونه مخصوصا وقتی قیمت ها الکی میره بالا اونم میلیونی که یک کنسول ارزش این حرف ها رو نداره

pejmanshimootex

کاربر سایت
Dec 9, 2022
6
28 تا 30 کلا دو تمون فرقشه اصلا ارزش بحث نداره ولی 28.500 هم دیده بودم میخوام بگم این گرونی ها بعد از کریسمس یه مقداری فورکش میکنه مثل پارسال همین ۲۸ تومنی که بعد از عید رسید به 19 تومن یه نمونه بارزش هست .
دوست من بر اساس نرخ روز ارز قیمت ها مشخص میشه. ربط انچنانی به کریسمس نداره.

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
دوستان میخوام تجربه خودم رو بهتون بگم
خرید ps5 با این قیمتا اشتباهه . من هر دو کنسول رو داشتم که xsx رو تازه فروختم و یه سیستم بستم با 3080 کارکرده 38 تومن . الان حتی انحصاریهای xbox رو هم دارم چه کاریه خب . تو فکرم شاید حتی ps5 رو هم رد کنم

• Like
Reactions: blak

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,278
نام
یونس
دوستان میخوام تجربه خودم رو بهتون بگم
خرید ps5 با این قیمتا اشتباهه . من هر دو کنسول رو داشتم که xsx رو تازه فروختم و یه سیستم بستم با 3080 کارکرده 38 تومن . الان حتی انحصاریهای xbox رو هم دارم چه کاریه خب . تو فکرم شاید حتی ps5 رو هم رد کنم
داداش کنسول و pc جایگزین هم که نیستن، خودتم گفتی تقریبا 2 برابر قیمت xsx هزینه کردی خوب کسی که بودجه اش فقط به xsx میرسه بگه عه فقط 2 برابر قیمت فرق دارن پس برم پیسی ببندم :D

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
سری ۱۲ استاندارد
۲۸۳۰۰
قیمت عصره
چقدر ریال بی ارزش شده لعنت به باعث بانیش
چند ماه کار کنی کنسول بخری تاز قیمت بازیم بزار تنگش اینترنتم که فاجعس معلوم نیست چه غلطی میکنن
لیست ارزوی ایرانیا داره هرروز بلندتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر