قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
30تومن دیگه اغراقه .حالا یکی دوتا سایت شارلاتان 28قیمت زدن در گذشته دلیل نمیشه که

یعنی الان راضی باشیم چون 24تومنه و 30تومن نیست و اسمش ارزانی و شکوه و خوشبختی ست!

سریز ایکس هم با وجود 500دلار بودن از روز اول از فایو دیجیتال400دلاری ارزونتر بوده .17بود الان 19نیمه در بالاترین نرخ ش

به نرخ سایت ها باشه که 18تومنی هم بوده ولی وجودخارجی نداشته کنسول! اون 19تومنی ها نرخ عمده بود باید 10 تا میخریدی

الان دیجیتال 20تومنی هست ولی باید 5تا بخری حداقل

بعضا رویت میشه نرخ عمده رو به اسم نرخ عرف بازار معرفی کردن.بعد رفتیم مغازه طرف میگیم بده یدونه .بعد گفت نه اون قیمت برای تعداده ! تو سایت ها ذکر نمیکنن نرخ عمده هست یا عرف .کلی مسیرطی کردی تازه میگن نه منظورم نرخ عمده بود!

خلاصه کسایی که رویای 14-15به سر داشتن بهتره از خواب بیدار بشن و این کنسول تو ایران قیمت ش همین حدودای 20 تا 25 بالا پایین میشه .بیخودی امیدوار هم نباشیم امید کاذب زیاد به خودمون فروختیم مخصوصا امید اقتصادی !
28 تا 30 کلا دو تمون فرقشه اصلا ارزش بحث نداره ولی 28.500 هم دیده بودم میخوام بگم این گرونی ها بعد از کریسمس یه مقداری فورکش میکنه مثل پارسال همین ۲۸ تومنی که بعد از عید رسید به 19 تومن یه نمونه بارزش هست .

• Like
Reactions: blak

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
28 تا 30 کلا دو تمون فرقشه اصلا ارزش بحث نداره ولی 28.500 هم دیده بودم میخوام بگم این گرونی ها بعد از کریسمس یه مقداری فورکش میکنه مثل پارسال همین ۲۸ تومنی که بعد از عید رسید به 19 تومن یه نمونه بارزش هست .
هیچ فروکشی دیگه در کار نیست با دلار 37 تومن و رو به بالا.قیمت های فعلی هم هیچ ربطی به شب عید و گرونی تابستان و کمبود دستگاه و ... نداره . همش به دلار برمیگرده
اگر بعد 6 ماه از عرضه کنسولت رو می خریدی با قیمت حدود 20 باید میخریدی الانم بعد 2 سال باید 24 تومن بدی 2 سال دیگم صبر کنی باز باید 30 تومن بدی
بحث فروشنده هم فقط نیست بحث دلار و تورم هست.اینجام ایرانه

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
هیچ فروکشی دیگه در کار نیست با دلار 37 تومن و رو به بالا.قیمت های فعلی هم هیچ ربطی به شب عید و گرونی تابستان و کمبود دستگاه و ... نداره . همش به دلار برمیگرده
اگر بعد 6 ماه از عرضه کنسولت رو می خریدی با قیمت حدود 20 باید میخریدی الانم بعد 2 سال باید 24 تومن بدی 2 سال دیگم صبر کنی باز باید 30 تومن بدی
بحث فروشنده هم فقط نیست بحث دلار و تورم هست.اینجام ایرانه
من که علم غیب ندارم بدونم اینده چی میشه ولی میدونم با دلار 40 تومنی هم میشه 20 ملیون .
جهت اطلاع کریسمس پارسال وقتی ۲۸ تومن بود نخریدم ولی وقتی ۸ ملیون ارزونتر شد روی ۲۰ تومن کنسولم رو خریدم و اتفاقا اونموقع هم خیلی مثل شما گفتن اگر با قیمت ۲۸ تومن نخری قیمتش میشه ۳۰ تا ۳۵ تومن .

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: milad2mars and blak

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من که علم غیب ندارم بدونم اینده چی میشه ولی میدونم با دلار 40 تومنی هم میشه 20 ملیون .
جهت اطلاع کریسمس پارسال وقتی ۲۸ تومن بود نخریدم ولی وقتی ۸ ملیون ارزونتر شد روی ۲۰ تومن کنسولم رو خریدم و اتفاقا اونموقع هم خیلی مثل شما گفتن اگر با قیمت ۲۸ تومن نخری قیمتش میشه ۳۰ تا ۳۵ تومن .
اولا من اصلا نگفتم کسی بخره یا نه و حرف کنسول 30 تومنی هم نزدم فقط گفتم دنبال قیمت دلاری کنسول نباشید که اگر قرار بود این قیمت باشه بعد از 2 سال شده بود یادمه بعضی ها همینجا دنبال کنسول 11 میلیونی هم بودن ...
زمانی که دلار 24 تومن بود هم خیلی ها می گفتن 500 در 24 میشه پر پرش با سود فروشنده میشه 13 تومن چرا کنسول 20 تومن هست !!! سر همین حرف ها خیلی ها نخریدن و بعدا گرون تر خریدن
در ضمن قیمت 24 فعلی هم با قیمت 22 و 23 تومنی که قیمت متوسط کنسول بوده خیلی تفاوت نداره ولی احتمال اینکه بازم کنسول گرون تر شه خیلی بیشتره از اینکه ارزون تر شه
در کل توصیه من اینه حرف های این تاپیک رو نخونده و نشنیده در نظر بگیرید هروقت پولتون جور شد و نیاز به کنسول داشتید بخرید
خود کسی که خریدار کنسول هست قطعا مدت ها قیمت ها رو دنبال کرده و دستش هست روی چه قیمتی باید خرید کنه

آخرین ویرایش:

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
اولا من اصلا نگفتم کسی بخره یا نه و حرف کنسول 30 تومنی هم نزدم فقط گفتم دنبال قیمت دلاری کنسول نباشید که اگر قرار بود این قیمت باشه بعد از 2 سال شده بود یادمه بعضی ها همینجا دنبال کنسول 11 میلیونی هم بودن ...
زمانی که دلار 24 تومن بود هم خیلی ها می گفتن 500 در 24 میشه پر پرش با سود فروشنده میشه 13 تومن چرا کنسول 20 تومن هست !!! سر همین حرف ها خیلی ها نخریدن و بعدا گرون تر خریدن
در ضمن قیمت 24 فعلی هم با قیمت 22 و 23 تومنی که قیمت متوسط کنسول بوده خیلی تفاوت نداره ولی احتمال اینکه بازم کنسول گرون تر شه خیلی بیشتره از اینکه ارزون تر شه
در کل توصیه من اینه حرف های این تاپیک رو نخونده و نشنیده در نظر بگیرید هروقت پولتون جور شد و نیاز به کنسول داشتید بخرید
خود کسی که خریدار کنسول هست قطعا مدت ها قیمت ها رو دنبال کرده و دستش هست روی چه قیمتی باید خرید کنه
در مورد دلاری بودن قیمتها تا حدودی موافقم ولی من حرفم اینه که نزدیک کریسمس قیمتها بالاتر میره و ماه رمضان که امارات تخفیف میده میاد پایین دقیقا مثل اتفاقی که پارسال افتاد نمیشه منکر شد

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
این سری جدیدا چه ویژگی دارن و چجوری مشخص میشن یعنی کدشون چیه ؟

ویژگی خاصی ندارن شاید 2 درجه خنک تر باشن. کدشون هم 1200 یا 1215 و 1216 هست.
ارزش خریدشون موقع فروششون هست وقتی بخوای ورژن جدیدتر رو بفروشی سریعتر و قیمت نزدیک به نو فروش میره تا ورژن های قبلی .
اگه قصدت نگه داشتنه که ورژن 11 رو بگیر اگه میخوای بعدا بفروشی 12

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
من بالاخره پولم برا خرید PS5 جور شد , ولی الان نزدیکه عیده قیمتها اصلا درست نیست , بنظرتون بزارم بعد عید بخرم ؟
نه
هروقت پولت اوکی شد بخر این مملکت این چیزا حالیش نیست

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
من بالاخره پولم برا خرید PS5 جور شد , ولی الان نزدیکه عیده قیمتها اصلا درست نیست , بنظرتون بزارم بعد عید بخرم ؟
بخر
اوضاع اقتصادی مملکت اصلا خوب نیست
هیچ چشم انداز روشنی هم تو آينده دیده نمیشه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
نظر منم با نظر خیلی از دوستان یکیه پول دستت هست بخر دیگه عید و غیر عید معنی نداره
اونایی هم که صبر کردن کنسول بشه ۱۱ میلیون هنوز دارن به صبرشون ادامه میدن

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
306
یه توصیه بهت می کنم به عنوان یه کسی که دو سال صبر کرد تا برجام امضا بشه و قیمتا منطقی بشه و اون چیزی که میخواد بتونه بخره.حتی یک روز یک دقیقه و یک ثانیه هم تعلل نکن.امروز نخری فردا باید هم بیشتر پول بدی هم یه ps5 دست دوم بخری.پولت میرسه همین الان برو بخر ایران در حال حاضر افقی که جلوشه در حد یه کشتارگاهیه که گوسفنداشو قراره ذبح کنن‌.هر چقدر اونا امید دارن طلوع خورشید فردا رو ببینن تو هم به ارزونی و بهتر شدن اوضاع امیدوار باش.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
کنسول یه دستگاه مصرفی هست که هرساله هم عرضه نمیشه
من اصلا نمیدونم از همون اولم بعضیا چرا دنبال ارزون بودنش بودن
شما شده با قیمت لانچ میخری کلی هم استفاده میکنی باز بعد یکسال با این تورم کلی رفته روش
بخرید انقد دست دست نکنید
اون دوستمون انجمن 1000 که منتظر بود کنسولو مفت بخره
من خودم 22500 خریدم والا تا الان ده برابرش لذت بردم و بازی کردم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کنسول یه دستگاه مصرفی هست که هرساله هم عرضه نمیشه
من اصلا نمیدونم از همون اولم بعضیا چرا دنبال ارزون بودنش بودن
شما شده با قیمت لانچ میخری کلی هم استفاده میکنی باز بعد یکسال با این تورم کلی رفته روش
بخرید انقد دست دست نکنید
اون دوستمون انجمن 1000 که منتظر بود کنسولو مفت بخره
من خودم 22500 خریدم والا تا الان ده برابرش لذت بردم و بازی کردم
بنظرم بیشتر کسایی که دست دست میکنن یکی هزینش براشون سنگینه دوم دلیل زیادی واسه صرف این هزینه نمیبینن وگرنه کسی که ‌پول اضافه دستش داره درگیر یکی دو تومن پایین اومدن نیست من خودم عید خواستم بگیرم هم هزینش بنظرم سنگین بود چون زیاد مثل قدیم وقت خالی ندارم هم نیازی به اپگرید نمیدیدم من که فعلا دور ps5 خط کشیدم اواسط نسل کارکرده بگیرم یه سری اس گرفتم ۸۳۰۰ از نظر قیمتی خیلی برام منطقی تر بود تا اینکه سه برابر هزینه کنم واسه اومدن رو نسل جدید ولی اگه کسی قصد خرید ps5 داره زودتر بخره تا گرون نشده

بقیه دوستان نظرشونو گفتن اگه داری بخر ولی من یچیز دیگه هم اضافه کنم دنبال مدلای کارکرده هم بگردید الان چون تازه قیمتا یهو افزایش پیدا کرده شاید بتونید مصرف کننده پیدا کنید که بخواد کنسولشو بفروشه و معمولا چون پایینتر خریدن نسبت به اک قیمت خیلی بهتر میتونید بگیرید (البته اگه پیدا کنید)
ارزش چک کردن داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر