قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
من قصد خرید نداشتم چون فعلا بازی که با سلیقه من سازگار باشه نداره

ولی ۲ هفته پیش دوستم کنسول دیسک خور سری ۱۱ با ۳ عدد کنترلر و پایه شارژ کنترلر اصلی و اکانت پلاس رو ۲۲.۵ داشت میفروخت منم دیدم قیمتش بد نیست خریدم

ولی در کل همچنان به نظر من بازی مالی نداره و اگر عناوین حال حاضر براتون جذاب نیست نگیرید
همون بازی های ps4 رو باید بازی کنید
اکثر کسایی که میگیرن از جمله خودم بعد یک هفته بیشتر جنبه تزئینی براشون پیدا میکنه :D

کنسول هم به نظر شخص من از لحاظ کیفیت ساخت و متریال خیلی گرز و بد ساخته
هر جاش دست میزنی صدا میده
امیدوارم اگر قرار باشه سری اسلیم بده کیفیت بدنه و متریال ساخت رو بهتر کنه
این قسمت های مسخره براق هم حذف کنه چون با نگاه کردن هم خش میوفته

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من قصد خرید نداشتم چون فعلا بازی که با سلیقه من سازگار باشه نداره

ولی ۲ هفته پیش دوستم کنسول دیسک خور سری ۱۱ با ۳ عدد کنترلر و پایه شارژ کنترلر اصلی و اکانت پلاس رو ۲۲.۵ داشت میفروخت منم دیدم قیمتش بد نیست خریدم

ولی در کل همچنان به نظر من بازی مالی نداره و اگر عناوین حال حاضر براتون جذاب نیست نگیرید
همون بازی های ps4 رو باید بازی کنید
اکثر کسایی که میگیرن از جمله خودم بعد یک هفته بیشتر جنبه تزئینی براشون پیدا میکنه :D

کنسول هم به نظر شخص من از لحاظ کیفیت ساخت و متریال خیلی گرز و بد ساخته
هر جاش دست میزنی صدا میده
امیدوارم اگر قرار باشه سری اسلیم بده کیفیت بدنه و متریال ساخت رو بهتر کنه
این قسمت های مسخره براق هم حذف کنه چون با نگاه کردن هم خش میوفته
متاسفانه بازی ها همه حالت تکراری و شماره ای پیدا کرده و واقعا بازی خلاقانه دیگه پیدا نمیکنی
نتیجه اش این میشه که هیچ انگیزه ای برای بازی جدید پیدا نمیکنی. قیمت عجیب بازی ها هم که بماند

مورد بعدی اینکه سرعت پیشرفت کارت های گرافیک و پردازنده ها خیلی بالا رفته و همین سری 4000 انویدیا که وارد بازار بشه عملا یک کارت میان رده اش خیلی از یک PS5 قویتره و فکر کنم تا 2 یا 3 سال دیگه بشه از کارت های گرافیک 4K -240 فریم گرفت اما همچنان بازی های PS5 روی 30 فریم موندن.اینکه بخوان این کنسول رو مثل قبل 7 سال حفظ کنن و همچنان بازی ها بر اساس مدل پایه که همین PS5 فعلی هست ساخته بشه مشکل بزرگیه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
متاسفانه بازی ها همه حالت تکراری و شماره ای پیدا کرده و واقعا بازی خلاقانه دیگه پیدا نمیکنی
نتیجه اش این میشه که هیچ انگیزه ای برای بازی جدید پیدا نمیکنی. قیمت عجیب بازی ها هم که بماند

مورد بعدی اینکه سرعت پیشرفت کارت های گرافیک و پردازنده ها خیلی بالا رفته و همین سری 4000 انویدیا که وارد بازار بشه عملا یک کارت میان رده اش خیلی از یک PS5 قویتره و فکر کنم تا 2 یا 3 سال دیگه بشه از کارت های گرافیک 4K -240 فریم گرفت اما همچنان بازی های PS5 روی 30 فریم موندن.اینکه بخوان این کنسول رو مثل قبل 7 سال حفظ کنن و همچنان بازی ها بر اساس مدل پایه که همین PS5 فعلی هست ساخته بشه مشکل بزرگیه
با اومدن اینترنت ماهواره ای و فراگیر شدنش در 10 سال آینده بنظرم کنسولی هم اگر در کار باشه قطعا کلاد خواهد بود ( متاسفانه ):-w
ps6 هم قطعا هم دیجیتالی و دیسک خور خواهیم دید اما بازم بستگی به شرایط نتورک جهان داره
بنظر دور نیست !!!

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
459
دوست عزیز از زمان ps4 این حرف بود ولی خبری نخواهد بود از نظر منم چون نتورک به قول شما هیچگاه همزمان در
سراسر دنیا به یک کیفیت نمیرسه مثلا انگلیس و بورکینافاسو و کلمبیا و چین مث هم نخواهند بود

دیروز یک عدد ps5 سری 11 با یک دسته اضافه 22800 از شیراز خریدم مبارکم باشه:D باشد که مث نسل 7 همه اگه اراده کردیم بتونیم هر دو کنسول رو بخریم
در کنار بورکینافاسو جای ایران خودمون بد جوری خالی بود...!

• Smile
Reactions: KINGF

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
سلام دوستان
اگر پلی استیشن 5 کارکرده کسی برای فروش بزاره رنج قیمتی حدودا چند هست؟
دستگاه کار کرده سری جدید باشه و سالم باشه فوقش دو تومن با اکبندش فرق کنه چون کارده معمولا بازی هم داخلش داره . بعضی ها ۵ تومن هم میکشن روش چون بازی و دسته اضافه داره .

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
الان قیمت 3080ti از ps5 هم کمتر شده اما دوبلش یا سوبلش خروجی می ده به نظرم اگر برای جفتش نقشه ندارید کارت گرافیک به دلیل پایرت خور بودنش جذاب تره خیلیم بیشتر گیرتون میاد
دوس عزیز کجا 3080 این قیمته ؟ کمتر از 29 م ت نیس ...

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
کل راسته ی جمهوری(چپ و راست) رو گشتم، حتی یک مغازه هم ps5 دیجیتال سری 12 اروپایی موجود نداشت متاسفانه. با این مشخصات فقط دیسک خور بود که اصلا به کارم نمیاد بخوام واسش دو میلیون اضافه هزینه کنم

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
الان شده 24 تومن با این اوصاف که قیمتها هر روز میره بالاتر تا عید فک کنم بره سمت 28 تومن
بله درسته سری جدید بعضی جاها 25 هم میفروشن اما قدیمی ها مثل 11 رو میتونید ارزونتر پیداکنید

منکه کلا بیخیال شدم چون گرافیک ها ارزون شدن رفتم پیسی رو ارتقا دادم ارزشش بیشتره

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
دوآل سنس 2200 !

دیجیتال 22نیم

دیسک 24نیم

من 19دیجیتال خریده بودم بسیاری میگفتن نخر ارزون میشه میاد رو 14 .تاریخ کشور ما میگه همیشه همه چی رو به افزایش بوده.از نرخ اجناس تا نرخ خودکشی و فساد و جرم و...........
پارسال نزدیک کریسمس PS5 به 30 ملیون رسیده بود و اگر یادت باشه چند ماه بعدش توی ماه رمضون دیسک خورش رسید به 19 تومن .

• Smile
Reactions: milad2mars

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر