قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
واقعا شرایط برای بازی کردن خیلی سخت شده . قدیما یه 360 می گرفتی یه دیسک 2 تومنی می خریدی عشق دنیا رو می کردی ولی الان از هر لحاظ که فکرشو بکنی می بینی واقعا بخای 20 میل فقط برای یه کنسول بدی تازه کلی هزینه های جانبی باید براش بکنی که اصلا مغز آدم سوت می کشه . من هر چه سعی می کنم خودم را قانع کنم که وارد نسل نهم بشم نمی تونم یعنی دلیل قانع کننده ایی نمی بینم . با اینکه خودم عشق گیم هستم ولی واقعا حسرت می خورم از اینکه تنها سرگرمی سالمی که داریم روز به روز داره از ما گرفته می شه . این از وضعیت قیمت کنسولا و قیمت بازی ها و ضعیت نت ها. کلا وضعیت داغونه هر جا بری همینه . چرا اوضاع درست نمیشه چرا نباید یه روز خوش ببینیم ؟
نمی خوام فاز منفی بدم ولی تازه روزای خوبشه ... بزارید آخرای نسل همین کنسول رو باید 3 برابر الان پول بدی ...صندوق بین المللی پول اعلام کرده نرخ تورم سال آینده 40 درصد هست یعنی دلار 33 تومنی الان سال دیگه همین موقع باید 46 تومن بخرید یعنی کنسول از در و دیوار هم بریزه و قیمتش بشه همون 500 دلار بازم از قیمت فعلی چند میلیون بیشتر میشه با اینکه میدونیم همچنان مشکل کمبود ps5 خواهد بود و قیمت توی بازار آزاد حدود 600 تا 650 دلار خواهد بود
پیش بینی قیمت کنسول اصلا کار سختی نیست کافیه یکم اخبار رو دنبال کنید

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
به نظرتون برای خرید صبر کنم تا سری 12 بیاد ؟ یا مهم نیست, اصلا سری 12 پیدا میشه ؟
نمیدونم بگم صب کن یا نه هیچی معلوم نیست
ولی قطعا اینو میدونم سری جدید یعنی بهتر شدن و برطرف کردن مشکلات سری قبل

• Like
Reactions: metalgear2

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
به نظرتون برای خرید صبر کنم تا سری 12 بیاد ؟ یا مهم نیست, اصلا سری 12 پیدا میشه ؟
همین سری 11 خوبه دیگه ..مطمینا هر چی سری های بعدی بیاد کیفیت بهبود پیدا میکنه ولی همین سری 10 و 11 هم کیفیت قابل قبولی داشتن دیگه

کلا اگر به دنبال لذت بردن و اینا هستین به نظرم بخرین بره.....آینده از هیچ نظر معلوم نیست(چه تو بحث قیمت چه تو بحث دلار چه تو بحث کیفیت)
.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
نمیدونم بگم صب کن یا نه هیچی معلوم نیست
ولی قطعا اینو میدونم سری جدید یعنی بهتر شدن و برطرف کردن مشکلات سری قبل
ریویژن های جدید لزوما به معنی رفع "مشکلات فنی" نیستن، در خیلی از موارد صرفا به دلیل اینکه راه بهتر و ارزونتری برای تولید یک قسمت پیدا می کنن خط تولید تغییر میدن
کلا ps5 از همون ورژن اول هم مشکل سخت افزاری حاد نداشته که نیاز باشه تغییر سخت افزاری بدن برای برطرف شدنش
اجازه ندید فروشنده ها به این بهونه هر سری جدیدتر رو گرونتر از قبلی بفروشن
هیچ کدوم از سری های کنسول مشکل سخت افزاری نداشتن

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
ریویژن های جدید لزوما به معنی رفع "مشکلات فنی" نیستن، در خیلی از موارد صرفا به دلیل اینکه راه بهتر و ارزونتری برای تولید یک قسمت پیدا می کنن خط تولید تغییر میدن
کلا ps5 از همون ورژن اول هم مشکل سخت افزاری حاد نداشته که نیاز باشه تغییر سخت افزاری بدن برای برطرف شدنش
اجازه ندید فروشنده ها به این بهونه هر سری جدیدتر رو گرونتر از قبلی بفروشن
هیچ کدوم از سری های کنسول مشکل سخت افزاری نداشتن
یه سوال ... سونی 4 چند سری اومده ؟ 5 مدل سری داده بیرون ؟

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
اگر میخوای چندین سال بازی کنی زیاد فرقی نمیکنه ۱۲ باشه یا ۱۱ باشه .
ps5 سری ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ همگی مدلهاش خوبه و برات سالها کار میکنه فقط مسئله ای که هست اینه که وقتی بخوای بفروشی سری ۱۲ رو بهتر میخرن .

• Like
Reactions: blak

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,789
نام
شیخ صدرا

هر موقع ديديد پولشو داريد و قيمتش براتون مناسبه به نظرم بريد آپديت شده ترين نسخه ايي كه تو بازار در دسترس هست بخريد و منتظر اومدن چيز خاصى نباشيد.
فكر هم نكنم نه ارز قيمتش پايين بياد و نه كنسول يعنى ديگه زير ٢٠-٢١ نمياد.

تجربه خودمه توى عيد با ١٩ تومن ميشد خريد و من نخريدم به هواى ارزون تر شدن و يكميم بى حوصلگى اخرش تابستون يه روز صبح يه نگاه كردم ديدم قيمت به جيبم ميخوره و رفتم گرفتم.

خلاصه كه هر وقت ديديد پولش هست و قيمتا هم حالا خيلى پرت نيست (كه پرت هم نميشه هيچوقت معمولا) بريد بگيريد و منتظر چيز خاصى نباشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر