قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
ريالیمت روز رو میزارید دوستان
الان اخرین سری که تولید اون عددش منظورمه اون چیه ؟تا حالا خرابی داشته ؟
مشکل دسته تو اخرین سری برطرف شده ؟

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
نه بابا چه خبره دسته آکبند ۱۹۰۰ بازی هم اکانت هکی میخری ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومن خودت دیتا انتقال میدی
دسته های رنگی سری جدید اخرین بار من بالای ۲ تومن قیمت کردم الان نمیدونم چند شده و اکانت هم من گفتم باید دید چی هست ۲۰۰ تومنی داره ۷۰۰ تومن داره 100 تومنی هم داره .

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
شایعات جدید از عرضه مدل اسلیم با درایو جدا شونده در سال 2024 خبر میدهند و به تدریج مدلهای قدیمی توقف تولید میشن . اینطور که پیداس این نسل نسخه پرو در کار نیست چون اگر بود باید شایعاتی از اون هم میومد و احتمالا تا اخر با همین سخت افزار پیش میریم .

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
شایعات جدید از عرضه مدل اسلیم با درایو جدا شونده در سال 2024 خبر میدهند و به تدریج مدلهای قدیمی توقف تولید میشن . اینطور که پیداس این نسل نسخه پرو در کار نیست چون اگر بود باید شایعاتی از اون هم میومد و احتمالا تا اخر با همین سخت افزار پیش میریم .
سری 12 اومده یا خیر ؟

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
من فردا میخوام برم برای خرید.نکته ی خاصی هست که باید دقت کنم؟چیز خاصی هست باید چک کنم؟

یدفعه صبر کن سری 12 بگیر ...

بنظر من که صبر در این موقعیت اشتباه هست برای کسی که قصد خریدش دیگه قطعی شده
چون بر طبق تجربه، بعد از همچین وقایعی، یه موج گرونی تازه اومده.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

• Like
Reactions: eeeeee

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سری های کنسول همه یکی هست هیچ کدوم هم از اون یکی بهتر نیست !!! نه فریم بازی فرق میکنه نه شکل ظاهری نه قطعات اصلیش
فقط سری آخر داخل بازار برای خرید توصیه میشه اونم چون سری های قبل تر ممکنه دست دوم در بیاد همین
هر وقت هم پولتون جور شد و نیاز به کنسول داشتید خریداری کنید مدت های زیادی هست که قیمت کنسول بالای 20 مونده و تثبیت شده

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
سری اول و اخر فرقی با هم نداره و هر سه مدل سال ها براتون کار میکنه فقط مشکلی که هست موقع فروش هر کسی بخواد بخره میپرسه سری چنده و همه دونبال اخرین سری اند برای همین حتما اخرین سری بخرید که موقع فروشش بهتر فروش بره .

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
صفحات قبل رو میخوندم سخن از این بود که این روزها این کنسول در ایران باید 14-15باشه ! اما امروز بنگرید به نرخ ارز که بنده به یاد ندارم ارز گرامی روند نزولی داشته باشه آنچنان و شخصا هرچه صبر کردم گرون دیروز رو فردا گرانتر خریدم!
توی این شرایط اقتصادی باید کاملا به همه حق داد . اگر باباتون براتون کنسول بخره قضیه جداست اما اگر قرار باشه خودتون با پول زحمت کشی خودتون برید 22 میلیون کارت بکشید بسیار عذاب آور هست و حس بسیار بدی اون لحظه پیدا میکنید که چرا دارید مبلغ به این زیادی رو هزینه میکنید برای کنسولی که گارانتی هم نداره و ممکنه حتی خراب هم دربیاد و به خرید بازی های ظرفیت 2 و 3 اش و خرید سرویس های آنلاین هم که فکر میکنی دود از سر آدم بلند میشه
همین گاد آف واری که داره میاد والا من سختمه برای یک ظرفیت دو برم یک میلیون پول بدم !!!و واقعا لذت بازی رو خیلی کم میکنه

در مورد صحبت بالا هم نکته ی منفی اش اینه که بعضی ها با آگاهی از اینکه هیچ وقت کنسول 14 یا 15 نمیشه این حرف رو میزدن و بقیه رو گمراه میکردن ... چرا این کار رو میکردن نمیدونم . بعضی ها هم کلا کنسول بخر نیستن مثلا توی بعضی تاپیک های مشاوره خرید pc که برید یک سری آدم هستن چند ساله دارن مشاوره میگیرن که سیستم ببندن ولی فقط سوال و حرف میزنن و هیچ وقت به مرحله خرید نمیرسه ... برای کنسول هم همینه .

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
توی این شرایط اقتصادی باید کاملا به همه حق داد . اگر باباتون براتون کنسول بخره قضیه جداست اما اگر قرار باشه خودتون با پول زحمت کشی خودتون برید 22 میلیون کارت بکشید بسیار عذاب آور هست و حس بسیار بدی اون لحظه پیدا میکنید که چرا دارید مبلغ به این زیادی رو هزینه میکنید برای کنسولی که گارانتی هم نداره و ممکنه حتی خراب هم دربیاد و به خرید بازی های ظرفیت 2 و 3 اش و خرید سرویس های آنلاین هم که فکر میکنی دود از سر آدم بلند میشه
همین گاد آواری که داره میاد والا من سختمه برای یک ظرفیت دو برم یک میلیون پول بدم !!!و واقعا لذت بازی رو خیلی کم میکنه

در مورد صحبت بالا هم نکته ی منفی اش اینه که بعضی ها با آگاهی از اینکه هیچ وقت کنسول 14 یا 15 نمیشه این حرف رو میزدن و بقیه رو گمراه میکردن ... چرا این کار رو میکردن نمیدونم . بعضی ها هم کلا کنسول بخر نیستن مثلا توی بعضی تاپیک های مشاوره خرید pc که برید یک سری آدم هستن چند ساله دارن مشاوره میگیرن که سیستم ببندن ولی فقط سوال و حرف میزنن و هیچ وقت به مرحله خرید نمیرسه ... برای کنسول هم همینه .
واقعا هزینه بازی ها خیلی سنگینه.ادم دلشم نمیاد از این حکی ها بگیره...رسما ps5 گرفتیم دکوری.نسل 8 هر بازی با کیفیت و متا بالایی میمود دیسکشو تهیه میکردم ولی الان واقعا دیگه در توانم نیست.یک هوریزون فوربیدن وست خریدم هنوز عذاب وجدان دارم چرا اینقدر هزینه کردم به خاطر یک بازی..بازی انلاین هم که زدن ترکوندن اینترنت ها رو البته حدود یکسالی میشه نتا داغون شدن ولی الان دیگه همه چی فیلتر شده....موندیم بین زمین و هوا

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
واقعا هزینه بازی ها خیلی سنگینه.ادم دلشم نمیاد از این حکی ها بگیره...رسما ps5 گرفتیم دکوری.نسل 8 هر بازی با کیفیت و متا بالایی میمود دیسکشو تهیه میکردم ولی الان واقعا دیگه در توانم نیست.یک هوریزون فوربیدن وست خریدم هنوز عذاب وجدان دارم چرا اینقدر هزینه کردم به خاطر یک بازی..بازی انلاین هم که زدن ترکوندن اینترنت ها رو البته حدود یکسالی میشه نتا داغون شدن ولی الان دیگه همه چی فیلتر شده....موندیم بین زمین و هوا
آخه دنیا دیگه دنیای آنلاینه ... الان همین چند روزه با اینکه فقط دسترسی به چند نرم افزار محدود شده به همه داره سخت میگذره حالا بماند اگر اینترنت ملی بشه...
کنسول هم دیگه دوران بازی آفلاین و هکی براش گذشته شاید سنت کم باشه باهاش مشکل نداشته باشی اما اگر کسی باشی که چند نسل کنسول رو تجربه کرده و میفهمه سرویس آنلاین و بازی آنلاین یعنی چی نمیتونی لذت بازی با دوستانت در بازی های آنلاین و سرویس های آنلاین عالی سونی و ماکروسافت و آپدیت های نرم افزاری کنسول و بازی ها رو ندید بگیری و مثل زمان ps2 فقط آفلاین باشی

در ضمن متاسفانه بر عکس زمان ps4 که دیسک ارزون بود و یادمه بازی های کارکرده بین 40 تا 70 هزار تومن معامله میشد و فروشش هم بسیار آسون بود اما الان خرید بازی فقط دیجیتالی شده ( بخاطر قیمت وحشتناک دیسک ) بازی نسبتا جدید رو باید حدود 1 میلیون ظرفیت 2 یا 3 بخری باز هزینه کنی 100 گیگ اینترنت بخری با بدبختی دانلودش کنی و بعدا هم سر فروشش باید ضرر خیلی زیاد بدی یا کلا نمیتونی دیگه بفروشی چون بازی ها گرون شده دیگه همه دنبال بازی های جدید هستن و یکم بازیت قدیمی بشه دیگه مشتری توی بازار نداره.
و مشکل بزرگتر اینه که هر سال قیمت ها بیشتر میشه و قدرت خرید کمتر ...منم دقیقا عین شما مدت هاست کنسولم داره خاک میخوره

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
توی این شرایط خیلی ها اصلا قدرت خرید کنسول یا pc ندارن و شبا خواب گیم میبینن و اینجا کامنت میذارن و یا کامتن دیگران رو میخونن ، عشقه گیم هستن و باید درکشون کرد .

شاید بشه اخر نسل کنسول بگیرن و بدن داخلش رو پر از بازی کنن .

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
واقعا شرایط برای بازی کردن خیلی سخت شده . قدیما یه 360 می گرفتی یه دیسک 2 تومنی می خریدی عشق دنیا رو می کردی ولی الان از هر لحاظ که فکرشو بکنی می بینی واقعا بخای 20 میل فقط برای یه کنسول بدی تازه کلی هزینه های جانبی باید براش بکنی که اصلا مغز آدم سوت می کشه . من هر چه سعی می کنم خودم را قانع کنم که وارد نسل نهم بشم نمی تونم یعنی دلیل قانع کننده ایی نمی بینم . با اینکه خودم عشق گیم هستم ولی واقعا حسرت می خورم از اینکه تنها سرگرمی سالمی که داریم روز به روز داره از ما گرفته می شه . این از وضعیت قیمت کنسولا و قیمت بازی ها و ضعیت نت ها. کلا وضعیت داغونه هر جا بری همینه . چرا اوضاع درست نمیشه چرا نباید یه روز خوش ببینیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر