قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
راستستش پس انداز دارم ولی خدایش تو کشورمون قیمت بالا میدن ...آدم زورش میاد 20 ت پول بده در صورتیکه باید 15 ت باشه
فقط تو کشور ما نیست، تولید کمتر از تقاضاس برای همین دلیل دلال ها گرونتر از قیمت رسمی میفروشن
تک و توک مصرف کننده واقعی شانسش میزنه به قیمت واقعی می خره وگرنه تقریبا تو هیچ سایتی با قیمت واقعی پیدا نمیشه برای خرید
کسی بخواد بخره الان حدود 700 دلار باید از ebay و جاهای دیگه بگیره

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
فقط تو کشور ما نیست، تولید کمتر از تقاضاس برای همین دلیل دلال ها گرونتر از قیمت رسمی میفروشن
تک و توک مصرف کننده واقعی شانسش میزنه به قیمت واقعی می خره وگرنه تقریبا تو هیچ سایتی با قیمت واقعی پیدا نمیشه برای خرید
کسی بخواد بخره الان حدود 700 دلار باید از ebay و جاهای دیگه بگیره
خوده سونی کفته سرعت عرضه مون یا تولیدمون پایینه ؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
خوده سونی کفته سرعت عرضه مون یا تولیدمون پایینه ؟
سونی چی باید بگه؟ :D فقط گفته در تلاشیم تولید رو افزایش بدیم که اونم بخاطر مشکل جهانی کمبود چیپ هنوز نتونسته
وقتی تو فروشگاه های رسمی کالا به تعداد کافی وجود نداره یعنی تولید از تقاضا کمتره

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
راستستش پس انداز دارم ولی خدایش تو کشورمون قیمت بالا میدن ...آدم زورش میاد 20 ت پول بده در صورتیکه باید 15 ت باشه
یه بار پول میدی یه عمر حالش رو میبری و بعد چند سال هم که از دور خارج شد میتونی به قیمت خوبی بفروشیش البته اگر سالم بمونه .

این کنسول دیگه در بهترین حالت به ۱۷ تومن میرسه و ۴ تومن بالا پایین ارزش صبر نداره وقتی هم نخری فکرت همش در گیر اونه

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
یه بار پول میدی یه عمر حالش رو میبری و بعد چند سال هم که از دور خارج شد میتونی به قیمت خوبی بفروشیش البته اگر سالم بمونه .

این کنسول دیگه در بهترین حالت به ۱۷ تومن میرسه و ۴ تومن بالا پایین ارزش صبر نداره وقتی هم نخری فکرت همش در گیر اونه

سونی چی باید بگه؟ :D فقط گفته در تلاشیم تولید رو افزایش بدیم که اونم بخاطر مشکل جهانی کمبود چیپ هنوز نتونسته
وقتی تو فروشگاه های رسمی کالا به تعداد کافی وجود نداره یعنی تولید از تقاضا کمتره
بحث عرضه و تقاضا .... حال سونی عرضه رو زیاد کرد و تقاضا اومد پایین .... بنظرت تو ایران ج میده ؟ خیر ... چون تو ایران همه چی برعکسه ... و همه چی با دلاره و قیمت دلاره که تعیین مکینه چقد باید باشه و.....الان یاد سونی 4 میفوتم که الان شده 17 ت .. بخاطر عرضه و تقاضه حتما !!!!! که خودم سال 98 فروختمش مفت 2900 ت ... مفت ...

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,237
نام
یونس
بحث عرضه و تقاضا .... حال سونی عرضه رو زیاد کرد و تقاضا اومد پایین .... بنظرت تو ایران ج میده ؟ خیر ... چون تو ایران همه چی برعکسه ... و همه چی با دلاره و قیمت دلاره که تعیین مکینه چقد باید باشه و.....الان یاد سونی 4 میفوتم که الان شده 17 ت .. بخاطر عرضه و تقاضه حتما !!!!! که خودم سال 98 فروختمش مفت 2900 ت ... مفت ...
داداش مقایسه کردن با گذشته رو بزار کنار، اینجا ایرانه تورم کاهش ارزش پول و... اون قیمت ها دیگه هیچ زمانی بر نمی گرده
تا زمانی که بخواد کنسول به قیمت واقعیش همه جا موجود بشه ما احتمالا دلار 45 تومنم رد کنیم
شخصا هرزمانی که پولم آماده باشه و چیزی رو بخوام میخرمش بره، به اینکه تو کوتاه مدت بخواد 2/3 تومن بالا پایین بشه هم فکر نمی کنم

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
تا اونجا که من میدونم تولید 4 کم شده نکته مهم تر هک شدن 4 که باعث شده قیمتش بکشه بالا بعد اونیم که ۱۷ ت بده ۴ که تکلیفش معلومه 🤣
بعد قیمت دلار تعین نمیکنه چون الان سری s میشه ۹ خرید که ۳۰۰ دلاره بعد ۵ باید۲۲ پول داد که ۵۰۰ دلاره
نتیجه میگیریم عرضه وتقاضا خیلی مهمه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
اجازه بده مخالفت کنم با اینکه ایران برعکسه یا فقط گرون میشه میخوام یه مثالی بزنم که خودم دیدم . توی ماه رمضون قیمتش به ۱۸.۸۰۰ هم رسید ، این قیمت در حالی رخ میده که چند ماه قبلش توی زمستون قیمت این کنسول به ۳۰ ملیون رسیده بود .

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
دوستان توی امارات قیمت دارید چند درهم هست؟ جایی رو میشناسید که قیمت خوب بده سه تا بخرم
باندلی میفروشن معمولا مثلا الان Jumbo و geekay سربزنی باندلهای ۲۷۰۰ درهمی با بازی دسته اضافه دارند. آمازون هم مرتب سربزنی بعضی وقتها قیمت مناسب پیدا میکنی من ۲۱۰۰ دیدم ولی سریع تموم میشه

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر