قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,748
نام
وحید
من که از همون اول اعلام کردم هر وقت رسید به 15 تومن میخرم چون واقعا یه کنسول بازی برای منی که در ماه شاید دو شب بازی کنم ارزش خرید نداره و قیمت واقعیش هم این نیست و به 15 هم خواهد رسید

یکی دو تا دستگاه مال دوستان به دستم رسید و چند روزی باهاشون کار کردم حقیقتا از کیفیت ساخت و حجم کنسول کمی شوک شدم به نظرم طراحی نسل های قبلی هم با کیفیت تر و هم زیباتر بود امیدوارم حداقل مدل اسلیمی چیزی ازش بیرون بیاد که کیفیت بهتری از نظر جنس بدنه داشته باشه و یه مقداری هم سبکتر باشه

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,122
نام
آرمان
من که از همون اول اعلام کردم هر وقت رسید به 15 تومن میخرم چون واقعا یه کنسول بازی برای منی که در ماه شاید دو شب بازی کنم ارزش خرید نداره و قیمت واقعیش هم این نیست و به 15 هم خواهد رسید

یکی دو تا دستگاه مال دوستان به دستم رسید و چند روزی باهاشون کار کردم حقیقتا از کیفیت ساخت و حجم کنسول کمی شوک شدم به نظرم طراحی نسل های قبلی هم با کیفیت تر و هم زیباتر بود امیدوارم حداقل مدل اسلیمی چیزی ازش بیرون بیاد که کیفیت بهتری از نظر جنس بدنه داشته باشه و یه مقداری هم سبکتر باشه
ظاهر دسته قشنگه ولی کیفیت ساختش خیلی داغونه. من دو ماهه کنسولو خریدم و با این که سری جدیده یه دریفت ریزی گرفت انالوگ راست (و فعلا با یه قطره الکل و ماساژ مشکلش حل شد). انالوگ هاش هم اون اوایل مثل دسته های فیک بیست سال قبل صدای قیژ قیژ میدادن 😐 از خریدش پشیمون نیستم چون بالاخره سر بازی بعدی راکستار و ناتی داگ مجبور میشدم بخرم ولی در کل حس کاملا نسل بعدی یا یه وسیله با کیفیت رو نداره.

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
من هفت هشت روز پیش اروپا خریدم 20.500 الان رسیده به 18.700 اینم شانس مایه .
خیلی زود خریدم هنوز بازی ها وارد نسل بعدی نشدن همین گاد اف وار برای ps4 هم میاد .
اکثرا بازیهاش در سطح همون ps4 هست .
این قیمت حضوری نمیتونی خرید بزنی
اونم یکی دوتا سایت گذاشته نمیشه ریسک کرد
من خودم ۲۱/۵ گرفتم تو شهر خودمون اونموقع بخاطر کارم زیاد تهران رفت و امد میکردم تهران بود ۲۰ ولی ۵۰۰ بیشتر دادم خیالم راحتر بود
۱۹ هم دیدم چندجا ولی گفتن مهلت تست فقط داخل فروشگاه خب نمیارزه
الانم اگه بشه ۱۳ هم خیلی خوشحال میشم چون هم پلیرها زیاد میشه هم خیلی چیزهای دیگه ارزون
کلا جنس که خریدی حالشو ببر
طرف روز اول مثلا خرید زده ۴۰ تومن خب اینکه جز اولین نفرها بوده ps5 گرفته حالشو برده دیگه

شما واقعا میتونستی نگیری
ماهی دو شب؟!!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,748
نام
وحید
شما واقعا میتونستی نگیری
ماهی دو شب؟!!
سن و سال که بالا میره مشغله کار و زندگی اجازه نمیده مثل ایام قدیم بازی کنی
کنسول رو برای بازی های تاپ میخرم که تعطیلاتی پیش میاد یا اخر هفته ها باهاش سرگرم هستیم اهل انلاین زدن هم نیستم

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سن و سال که بالا میره مشغله کار و زندگی اجازه نمیده مثل ایام قدیم بازی کنی
کنسول رو برای بازی های تاپ میخرم که تعطیلاتی پیش میاد یا اخر هفته ها باهاش سرگرم هستیم اهل انلاین زدن هم نیستم
ارع واقعا

• Like
Reactions: bayern_vahid

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
نزدیک 2ماه گذشت و این ps pro هنوزم گردن نمیگیره 2تا کنسول کارکرده و یدونه دسته کارکرده انداخته!

یه ثبت شکایت زده تو سایت فقط یک شماره ست

دروغ هایی مثل مجوز از فلان گفته تا وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازیهای رایانه یی! چیزایی که اصلا کاری با این صنف ندارن

کلا سایتش 4تا قانون داره 90% قوانین ش هم مربوط میشه به اکانت های ps4 !

کامنت مردم هم تو سوشیال مدیا ش پاک میکنه و جالب اینکه داداشمون که تاپیک رو دست گرفته هنوز داره ازش اسکرین شات میذاره :D خیلی هم اصرار داشت بگه که نه حلال خوارن و فلان

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
نزدیک 2ماه گذشت و این ps pro هنوزم گردن نمیگیره 2تا کنسول کارکرده و یدونه دسته کارکرده انداخته!

یه ثبت شکایت زده تو سایت فقط یک شماره ست

دروغ هایی مثل مجوز از فلان گفته تا وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازیهای رایانه یی! چیزایی که اصلا کاری با این صنف ندارن

کلا سایتش 4تا قانون داره 90% قوانین ش هم مربوط میشه به اکانت های ps4 !

کامنت مردم هم تو سوشیال مدیا ش پاک میکنه و جالب اینکه داداشمون که تاپیک رو دست گرفته هنوز داره ازش اسکرین شات میذاره :D خیلی هم اصرار داشت بگه که نه حلال خوارن و فلان
شما یا هر کاربری که از این سایت یا هر سایت دیگه ای خرید داشته و حقش خورده شده، با ارائه مدرک مستند مثل فاکتور در این تاپیک نوع کلاهبرداری رو اعلام کنه تا کاربران برای گذاشتن قیمت و خرید از این سایت استعلام نگیرن و همچنین به دردسر نیوفتن

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
بلاخره دیجیتال ریجن 1 آمریکا آکبند و پلمپ خریدم 18.900 از فروشگاه سعید در مشهد
دسته سر کارتنی هم از رنگش خوشم نمیامد، عوضش کردم با یه دونه مشکی پلمپ :cool:
واقعا بینظیره کیفیت ساختش
فریمویر PS5 System Software v21.01-03.20.00 یا به اختصار 3.20 هستش

میخوام این بازی ها رو هم با قیمت 900 بریزم
Elden Ring / Horizon Forbidden West / Returnal / Death Stranding Director's Cut / It Takes Two

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
یک موضوع بسیار مهم رو دقت کنید هر فروشگاهی که در اینستگرامش یا تبلیغاتش اعلام میکنه کنسول قدیمی رو با جدید تعویض میکنه و یا کنسول خریداری میکنه ازش خرید نکنید که اکثر اونا قراره آکبند بشن و به عنوان نو به یک بنده خدایی فروخته شه. جالبه که اکثرا دقت کنید دسته دوم میخرن و تعویض میکنن ولی دست دوم چیزی نمیفروشن !!! حتی از این فروشگاه ها لوازم جانبی هم نخرید
بازم من دارم میگم کنسول بازی قاچاق وارد میشه و از راه قانونی نمیاد که گارانتی قانونی داشته باشه یا حتی بشه درست و حسابی بخاطرش شکایت کرد چون کسی که جنس قاچاق میخره قانونی اول از همه خود خریدارش مقصر هست که همچین کالایی رو خریده در نتیجه خودتون حواستون رو جمع کنید . حضوری بخرید و نکاتی که 100 بار اینجا گفته شده رو رعایت کنید تا به مشکل نخورید وگرنه که دستتون به جایی بند نیست
داشتن نشان اعتماد الکترونیک موقع خرید پستی هم لازمه بخاطر اینکه حداقل میدونید کنسول براتون ارسال میشه و پولتون رو نمیخورن ...

Cyruss

کاربر سایت
Apr 11, 2022
47

داداش از ps4 ک بهتره با پلاستیک بازیافتی (اسلیم و پرو) فنشم ک نگم سونی ایرلاین خلاصه شما با 500 دلار انتظار خیلی زیادی نمیتونی داشته باشی درسته کیفیت ساخت و کلا کابل و کارتن ایکس باکس یکم بهتره ولی شما حساب کن با 500 دلار بهت کارت گرافیک low end هم نمیدن چ برسه به این ک یه نسل کامل رو با 500 دلار بازی کنی بری نسل بعد

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911

دسته اش که واقعا یک افتضاح به تمام معنا بود اکثر اونایی که زیاد بازی میکنن در نهایت مجبور به خرید دسته اضافه شدن ( تکنولوژی و امکانات رو کار ندارم فقط در مورد کیفیت ساخت صحبت میکنم )
و مشکل بعدی هم بنظرم همین خساست های یکی دو دلاری هست که سونی انجام میده مثلا کابل HDMI همراه کنسول واقعا کوتاه هست عملا باید کنسول کنار یا چسبیده به تلویزیون باشه با اینکه میشد یک کابل 2 متری براش در نظر گرفت یا مثلا USB جلوی دستگاه USB 3.0 نیست که اینم از عجایب هست که چقدر فرق قیمتی داشت که اونم USB 3.0 در نظر میگرفت

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
بلاخره دیجیتال ریجن 1 آمریکا آکبند و پلمپ خریدم 18.900 از فروشگاه سعید در مشهد
دسته سر کارتنی هم از رنگش خوشم نمیامد، عوضش کردم با یه دونه مشکی پلمپ :cool:
واقعا بینظیره کیفیت ساختش
فریمویر PS5 System Software v21.01-03.20.00 یا به اختصار 3.20 هستش

میخوام این بازی ها رو هم با قیمت 900 بریزم
Elden Ring / Horizon Forbidden West / Returnal / Death Stranding Director's Cut / It Takes Two
سلام داداش مبارکت باشه
فقط سوال واسم چرا بخاطر ۵۰۰ تومن استاندارد نگرفتی؟

• Like
Reactions: winsent2

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
سلام داداش مبارکت باشه
فقط سوال واسم چرا بخاطر ۵۰۰ تومن استاندارد نگرفتی؟
مبارکه داداش
ولی بنظرم بازی های دیگه رو بریز دث استرندینگ و ریترنال میان تو سرویس پلاس پریمیوم(اگه قصد خرید داری) چون الدن رینگ نوشتی بهت دیمن سولز رو پیشنهاد میدم جاگزین یکیش کنی 800 میزنن اینجا چونه بزن باهاش
و اگه قبول میکنه باز نکردی بنظرم 500 بزار روش دیسک دار بخر انقد تفاوت بابت دیجیتال نمیصرفه 100 دلار باید 3 میل فرق کنن
درسته 500 یا 1 میلیون چیزی نبود اما من شکل ظاهری نسخه دیجیتال رو به دلیل قرینه بودن ترجیح میدم
بعدشم من کلا دیسک استفاده نمیکنم و اکانت میریزم
ممنون از همه دوستان

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
درسته 500 یا 1 میلیون چیزی نبود اما من شکل ظاهری نسخه دیجیتال رو به دلیل قرینه بودن ترجیح میدم
بعدشم من کلا دیسک استفاده نمیکنم و اکانت میریزم
ممنون از همه دوستان
خدای نکرده دستگاه بن بشه بدون استفاده میشه
بازم مبارکت باااشه😍😍

• Like
Reactions: winsent2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر