قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان گرامی گزاشتن قیمت چند تا سایت معروف اینترنتی که با یک سرچ ساده توی اینترنت بالا میاد بنظرم فایده ای نداره و نیازی نیست کسی بیاد اینجا قیمتش رو ببینه ( معمولا قیمت سایت های اینترنتی معروف هم همه مثل هم هست )

اگر سایت فروش اینترنتی معتبری دیدید که قیمت خوب داره میده یا تخفیف خوبی زده قیمتش رو اعلام بفرمایید و همینطور اگر حضوری توپخونه یا شهر خودتون پرسیدید اون قیمت ها رو اینجا بزارید که به درد بقیه هم بخوره

تشکر از همگی

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
دوستان ببخشید
من یک سوال یکذره غیر مربوط بپرسم
من کنسول ps4 pro رو ۹۶ خریدم ۱.۵
سال ۹۸ هم ایکس باکس اس دیجیتال خریدم ۲۱۰۰
چون اون موقع مبلغی نبودی حساب نمیکردم به دلار چقدر میدم و اصلا قیمت دلاری کنسول رو نمیدونستم
حالا به نظرتون در شرایط عادی یک کنسول چند درصد روی قیمت دلاریش کشیده میشه؟
میدونیم که الان شرایط عادی نیست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان ببخشید
من یک سوال یکذره غیر مربوط بپرسم
من کنسول ps4 pro رو ۹۶ خریدم ۱.۵
سال ۹۸ هم ایکس باکس اس دیجیتال خریدم ۲۱۰۰
چون اون موقع مبلغی نبودی حساب نمیکردم به دلار چقدر میدم و اصلا قیمت دلاری کنسول رو نمیدونستم
حالا به نظرتون در شرایط عادی یک کنسول چند درصد روی قیمت دلاریش کشیده میشه؟
میدونیم که الان شرایط عادی نیست
والا من از خود فروشنده ها شنیدم عرف اینه روی 500 دلار نهایت 100 دلار اضافه بشه یعنی 600 دلار باید فروخته شه ( بابت هزینه حمل و نقل و سود و ... )
اگر دلار رو 25 در نظر بگیریم خونه ی پرش برای نسخه استاندارد باید 15 میلیون فروخته بشه بیشتر از این هیچ توجیهی نداره ( تازه فروشنده ها زیر قیمت رسمی میخرن و سودش خیلی بیشتر از این 20 درصدی هست که من گفتم )

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
والا من از خود فروشنده ها شنیدم عرف اینه روی 500 دلار نهایت 100 دلار اضافه بشه یعنی 600 دلار باید فروخته شه ( بابت هزینه حمل و نقل و سود و ... )
اگر دلار رو 25 در نظر بگیریم خونه ی پرش برای نسخه استاندارد باید 15 میلیون فروخته بشه بیشتر از این هیچ توجیهی نداره
من هر جور حساب میکنم به قیمت دلار اون زمان هم ۲۰ درصد روی اصل کنسول کشیده نشده بود
شاید ۱۰ درصد
ایکس باکس که فک کنم کمتر از ۲۰۰ دلار برام در اومد

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
من هر جور حساب میکنم به قیمت دلار اون زمان هم ۲۰ درصد روی اصل کنسول کشیده نشده بود
شاید ۱۰ درصد
دلال وارداتی کنسول از دوبی در بهترین حالت الان کنسولو به قیمت ۱۳ میخره به مغازه دار هم ۱۴ الی ۱۵ تحویل میده مغازه دار هم اکثرشون متحد شدن تو هر کنسول ۴ الی ۵ تومن سود میکنن بعضیاشونم شاید ۸ تومن فکر نکنم قیمتشو تا یکی دو سال زیر ۱۸ ببینیم چون افزایش حقوق ۲۰ درصدی روی خیلی جنسا تاثیر داشته حتی با اینکه دلار قیمتش بصورت کذایی پایین اومده اما فروشنده به سود زیر ۴ الی ۵ تومن قانع نمیشن

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
دلال وارداتی کنسول از دوبی در بهترین حالت الان کنسولو به قیمت ۱۳ میخره به مغازه دار هم ۱۴ الی ۱۵ تحویل میده مغازه دار هم اکثرشون متحد شدن تو هر کنسول ۴ الی ۵ تومن سود میکنن بعضیاشونم شاید ۸ تومن فکر نکنم قیمتشو تا یکی دو سال زیر ۱۸ ببینیم چون افزایش حقوق ۲۰ درصدی روی خیلی جنسا تاثیر داشته حتی با اینکه دلار قیمتش بصورت کذایی پایین اومده اما فروشنده به سود زیر ۴ الی ۵ تومن قانع نمیشن
میتونن بفروشن کسی جلوشونو نگرفته تا یه حدی میتونن انقد سود کنن وقتی دیگه کسی نخره سودشونو میارن رو ۱ تومن.

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202

زیر ۱۸ تومن تا دو سال دیگه نیاد؟؟؟
دو ماه دیگه قطعا زیر ۱۸ تومنه نسخه‌ی اصلی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شاید ۱۰ درصد
مرز ها رو بستن مسافرتی خیلی کم میاد خود واردات کنسول هم دست یه سری آقا زاده هست و در انحصار اینهاست اینا هم هرکاری بخوان انجام میدن و فعلا حاشیه سود زیاده اول لانچ هم هست بحساب خودشون دارن بچه مایه دارها رو میتیغن دو روز دیگه اگه کرونا بره و بیشتر بچه مایه دارها بخرن وضع درست میشه

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
اگر دلار رو 25 در نظر بگیریم خونه ی پرش برای نسخه استاندارد باید 15 میلیون فروخته بشه بیشتر از این هیچ توجیهی نداره ( تازه فروشنده ها زیر قیمت رسمی میخرن و سودش خیلی بیشتر از این 20 درصدی هست که من گفتم )
۱۰۰ دلار که خیلی خیلی خیلی زیاده! توجه دارید که عرضه کنسول ها در ایران به چه شکلیه؟!

• Like
Reactions: angel of grief

pouyan.rz

کاربر سایت
Apr 3, 2021
37
قیمت امروز تو توپخونه:
ریجن۲ استاندارد: از ۲۱ تا ۲۱۵۰۰ موجوده اما ۲۰۸۰۰ هم میگفتن امروز قیمت رسیده اما همه رو همون ۲۱ به بالا بودن...
ریجن۲ دیجیتال: از ۱۸۸۰۰ تا ۱۹۵۰۰ متغیر بود
ریجن۳ استاندارد: فقط یه جا ۲۰۵۰۰ می داد بقیه بازم رو همون ۲۱ بودن
ریجن۳ دیجیتال: ۱۸۴۰۰ فقط یه جا داشت چندجا هم ۱۸۵۰۰

کنترلر هم به قیمت ۱۵۷۰ رسیده امروز

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
قیمت امروز تو توپخونه:
ریجن۲ استاندارد: از ۲۱ تا ۲۱۵۰۰ موجوده اما ۲۰۸۰۰ هم میگفتن امروز قیمت رسیده اما همه رو همون ۲۱ به بالا بودن...
ریجن۲ دیجیتال: از ۱۸۸۰۰ تا ۱۹۵۰۰ متغیر بود
ریجن۳ استاندارد: فقط یه جا ۲۰۵۰۰ می داد بقیه بازم رو همون ۲۱ بودن
ریجن۳ دیجیتال: ۱۸۴۰۰ فقط یه جا داشت چندجا هم ۱۸۵۰۰

کنترلر هم به قیمت ۱۵۷۰ رسیده امروز

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
تایید میشه.
من هم امروز سر زدم قیمت بگیرم همینا بود قیمت ۲۲ میلیون تومن هم میگفتن رجین ۲ رو.اومدم قیمت بزنم که دوستمون زده بود.
کرکره رو تا نصفه دادن پایین تو خیابون وایسادن قیمت میدن.از یکی پرسیدم چرا قیمتها رو ۲۰ تومن قفل شده؟ گفت تا رو این قیمت مشتری داره قیمت همینه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تایید میشه.
من هم امروز سر زدم قیمت بگیرم همینا بود قیمت ۲۲ میلیون تومن هم میگفتن رجین ۲ رو.اومدم قیمت بزنم که دوستمون زده بود.
کرکره رو تا نصفه دادن پایین تو خیابون وایسادن قیمت میدن.از یکی پرسیدم چرا قیمتها رو ۲۰ تومن قفل شده؟ گفت تا رو این قیمت مشتری داره قیمت همینه.
ما شهرمون یه پاساژ مرکزی داریم مرکز کنسول اونجاست کل پاساژ قاچاقی بازن

پ ن=دیجیتال 18600

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
شما که تهران رو نیومدی ببینی ... آمریکا هم به ما چه مشکل آمریکایی ها هست
شما بیا تهران مغازه هایی هستن هر تعداد بخوای برات جور میکنن .
مطمئن باش هیچ کشوری اندازه ایران این دلال ها نمیتونن سود کنن وگرنه کنسول ها رو میبردن اون کشوری که بیشتر سود داره و وارد ایران نمیشد
کلا معنی کمبود کنسول یعنی این که من الان کنسول بخوام نتونم بخرم و موجود نباشه نه اینکه هر مغازه ای بری یا فروشگاه اینترنتی همه موجود داشته باشن و راحت چند تا هم بتونی بخری
نمیدونم این جریان آه و ناله کمبود کنسول تا کی می خواد ادامه پیدا کنه و از طرف کی هست !!! اونم در وضعی که همه وضع موجودی بازار رو دیدن که به قول یکی از کاربرهای اینجا دکه سر کوچشونم PS5 واسه فروش داشت

قیمت کنسول هم بنظرم در اردیبهشت وارد کانال 19 تومن میشه و خرداد ماه هم وارد کانال 18 و روی این قیمت برای چندین ماه میمونه ( شاید تا اواسط فصل پاییز ) برای همین همون اواسط خرداد ماه رو بهترین زمان خرید میدونم
برادر دارم میگم در سطح کلان مشکل هست. یعنی چی آمریکا به ما چه؟؟ آمریکا بازار اصلی ه اولویت اصلیه وقتی اینجا نیست یعنی هیچ جا نیست
بیام تهران مغازه هایی هستن واسم هر تعداد جور میکنن؟ یعنی صد هزار تا بخوام جور میکنن واسم؟ این چه حرفیه اینا خرده فروش جزئین. دلیل این قیمتا مشکل کلی ه نه مشکل خرد.
اینکه میگی هیچ کشوری دلالا اندازه ایران سود نمیکنن منم همینجوری فک میکردم ولی واقعا اینجوری نیست. تو ایران متاسفانه انقد ملت نیاز مالی دارن هی سود رو کم میکنن رقابت میشه و عملا خیلی فرقی نمیکنه. دارم میگم که من اینجا خریدم 750 داداشم ایران به دلار خرید 700 (معادل دلاری)
معنی کمبود کنسول به صورت کلان ه. نه جزئی. بحث اینه بله در حد 5 هزار 10 هزار ممکنه باشه اما 100 هزار تا نیست قطعا در نتیجه عامل گرونیه.

انقد هم تو سر ایرانی های بدبخت نزنین. جز مشکل اصلی که همه میدونیم چیه و نمیخوام بگم، ما ایرانی ها واقعا آدمای بدی نیستیم به صورت میانگین از خیلیا بهتریم.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,542
نام
محمدرضا
کل دنیا و کل سایت ها و خبرگزاریا میگن کنسول کمبود داره تو دنیا بعد کارشناسان محترم بازیسنتر میگن اینا چرت و پرته :)) از همون مغازه هایی که ۱۰۰ تا کارتون کنسول چیدن تو مغازشون بخوای ۱۰۰ تا کنسول بخری باید ۳-۴ روز زمان بش بدی بره کل تهرانو بگرده که بار صد تایی پیدا کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر