قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
فقط اومدم بگم اگه روی سنگ پای قزوین بود تا الان سفید می شد! ولی بعضیا هیچ رقمه از رو نمی رن و سریع با توجه به شرایط رنگ عوض می کنن و به تحلیلای کارشناسی لحظه ایشون! ادامه می دن، اونم بدون در نظر گرفتن سخنان گهربارشون در کامنت های قبلشون و فکر می کنن کاربران هم به گفته هاشون اهمیت می دن، شل کنید و در مورد زیرو بالا زدن قیمت ها مدام فکت صادر نکنید، قیمت زیر 18 هم اومد به سرعت، نمی دونم فردا روز چه قیمته، فقط می خوام بگم پیش بینیای روزانتون به چوخ رفت باز، ولی می دونم بازم از رو نمی رید!

من خودم از خدامه که قیمت بیاد پایین

ولی مشکل کمبود قطعات کامپیوتری جهان رو نمیشه نادیده گرفت
درسته دلال خون تو شیشه میکنه ولی از دوستم که آلمان بود پرسیدم گفت اینجا هم اصلا 500 دلار نیست
ولی خب قطعا یک روزی 500 دلار میشه
این که آخر 2021 بشه یا وسط 2022 یا ....

وایرایش: دیجیتال فروشگاه اینترنتی 18

همون فروشگاه PS4 PRO رو زده 14200
خداوکیلی فازه اونایی که الان PS4 PRO میخرن چیه وقتی XSS هم ازش بهتره!

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
فقط اومدم بگم اگه روی سنگ پای قزوین بود تا الان سفید می شد! ولی بعضیا هیچ رقمه از رو نمی رن و سریع با توجه به شرایط رنگ عوض می کنن و به تحلیلای کارشناسی لحظه ایشون! ادامه می دن، اونم بدون در نظر گرفتن سخنان گهربارشون در کامنت های قبلشون و فکر می کنن کاربران هم به گفته هاشون اهمیت می دن، شل کنید و در مورد زیرو بالا زدن قیمت ها مدام فکت صادر نکنید، قیمت زیر 18 هم اومد به سرعت، نمی دونم فردا روز چه قیمته، فقط می خوام بگم پیش بینیای روزانتون به چوخ رفت باز، ولی می دونم بازم از رو نمی رید!
افرادی که میگن قیمت پایینتر 18 نمیاد احتمالا خودشون گرون خریدن دوست ندارن قیمت پایینتر بیاد.....غیر از این من دلیلی نمیبینم بذر نامیدی اینجا بپاشن...........امروزم که دیجیتای زیر 18 هم امد !!!!!!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
افرادی که میگن قیمت پایینتر 18 نمیاد احتمالا خودشون گرون خریدن دوست ندارن قیمت پایینتر بیاد.....غیر از این من دلیلی نمیبینم بذر نامیدی اینجا بپاشن...........امروزم که دیجیتای زیر 18 هم امد !!!!!!!
از همون ابتدا فاز این افراد رو متوجه نشدم، نه کامنت هاشون کمکی به کاربران می کنه، نه با روضه هاشون کسی اشکش در میاد، یعنی یه وضعیت اسفناکی در این تاپیک درست کردن که اگه کسی هم حرف درستی بزنه، کاربران باورشون نمی شه! نمی خوام کاربران رو منشن کنم و همینجا حضور دارن، پ خ می دن که آقا چکار کنیم گیج شدیم! بجای اینکه در این تاپیک سوالشونو بپرسن و جواب درستی بگیرن، انقدر حرفای ضدونقیض از روی جوگیری و خودخفن پنداری هر روز این کاربران می دن که کاربر رو بیزار می کنه از این تاپیک، نتیجش می شه بی اعتماد شدن کاربران نسبت به مشاوره های دوزاری این تاپیک، مهلت هم نمی دن، به ثانیه ای پرونده ماه های سالو می بندن! طرف دستش تو کاره و روزو شب درگیر مسائل اقتصادیه جرات نمی کنه از هفته آیندش خبر بده و مسائل و مشکلات جهان رو با ایران مرتبط کنه، حالا اینجا یه سری کاربر شدن تحلیلگر مسائل اقتصادی و راستی آزمایی! منابع جهانی، و مدام فکت صادر می کنن که کی ریزش داره در ماه های آینده! کی هم میره بالا! آخرشم اینطور می خوره تو پرشونو می گن ما که از خدامونه قیمت ها فلان بشه.. امیدوارم ایندفعه براتون تجربه بشه!

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
از همون ابتدا فاز این افراد رو متوجه نشدم، نه کامنت هاشون کمکی به کاربران می کنه، نه با روضه هاشون کسی اشکش در میاد، یعنی یه وضعیت اسفناکی در این تاپیک درست کردن که اگه کسی هم حرف درستی بزنه، کاربران باورشون نمی شه! نمی خوام کاربران رو منشن کنم و همینجا حضور دارن، پ خ می دن که آقا چکار کنیم گیج شدیم! بجای اینکه در این تاپیک سوالشونو بپرسن و جواب درستی بگیرن، انقدر حرفای ضدونقیض از روی جوگیری و خودخفن پنداری هر روز این کاربران می دن که کاربر رو بیزار می کنه از این تاپیک، نتیجش می شه بی اعتماد شدن کاربران نسبت به مشاوره های دوزاری این تاپیک، مهلت هم نمی دن، به ثانیه ای پرونده ماه های سالو می بندن! طرف دستش تو کاره و روزو شب درگیر مسائل اقتصادیه جرات نمی کنه از هفته آیندش خبر بده و مسائل و مشکلات جهان رو با ایران مرتبط کنه، حالا اینجا یه سری کاربر شدن تحلیلگر مسائل اقتصادی و راستی آزمایی! منابع جهانی، و مدام فکت صادر می کنن که کی ریزش داره در ماه های آینده! کی هم میره بالا! آخرشم اینطور می خوره تو پرشونو می گن ما که از خدامونه قیمت ها فلان بشه.. امیدوارم ایندفعه براتون تجربه بشه!
یکی از کانالای تلگرام موقعی که کنسول 26 تومن بود یه طومار طویل نوشت و نتیجه تحلیلاش این شد که به این دلایل کنسول قرار نیست قیمتش بیاد پایین ما هم از خدامونه قیمتش کم شه بتونیم بیشتر بفروشیمو فلان ولی اگه الان نخرید بالاتر میره. همون کانالی تلگرامی اخیرا پست گذاشته بود قیمت دیجیتال شده 20 بازم کسی نمیخره نکنه انتظار دارید از اینم پایین تر بیاد؟ حالا همون کاناله دیجیتالی 18 تومن میده و باز هم کسی نمیخره. خلاصه یه سری پستارو آدم اینجا میخونه قشنگ دژاوو میشه واسش انگار دقیقا داری نظر یکی از همین فروشنده هارو میخونی. اوایل میومدم اینجا قیمتا دستگیرم شه بعد دیدم اینجا کلا همه ظاهرا قصدشون یا خود زنیه یا استتار کردن. بعضی از دوستا فقط زحمت میشکن واقعا قیمت میذارن و کمک میکنن و کاری هم به مسائل خاورمیانه و تحلیل ندارن.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
من خودم از خدامه که قیمت بیاد پایین

ولی مشکل کمبود قطعات کامپیوتری جهان رو نمیشه نادیده گرفت
درسته دلال خون تو شیشه میکنه ولی از دوستم که آلمان بود پرسیدم گفت اینجا هم اصلا 500 دلار نیست
ولی خب قطعا یک روزی 500 دلار میشه
این که آخر 2021 بشه یا وسط 2022 یا ....

وایرایش: دیجیتال فروشگاه اینترنتی 18

همون فروشگاه PS4 PRO رو زده 14200
خداوکیلی فازه اونایی که الان PS4 PRO میخرن چیه وقتی XSS هم ازش بهتره!
اف تاپیک میشه ولی ps4 یا pro دنیایی ازبازی هست بخصوص عناوین خفن انحصاری که خیلیا هنوز تجربه نکردن... کنسول های نسل جدید هر چقدر هم خفن باشن عناوین زیادی هنوز ندارن
قیمت ps5 دیسک خور 19 الا 20 خوزستان
دیجیتال 18 الا 20 خوزستان
مشهد دیسک 20 الا 21
دیجیتال 18 الا 19
ارزان ترین ریجن ریجن ژاپن هست
گران ترین ریجن دو

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
رو اشتباهتون پافشاری الکی می کنین؛ قیمت کنسول تو اروپا تقریباً 100 دلار گرون تره بحث 10 دلار نیست! (بدون در نظر گرفتن مالیات هست این اختلاف، مالیات اضافه بشه بیشتر هم میشه)

پ.ن: این داستان مختص پلی استیشن نیست، اغلب لوازم الکترونیکی قیمت گذاری دلار و یوروشون یکسانه ولی هر یورو معادل 1.20 دلاره، برای همین قیمت پایه لوازم الکترونیکی تو اروپا گرون تر از آمریکاست.
دوست عزیز اختلاف قیمت قطعا هست ولی نه در حد ۱۰۰ دلار.
یکی از دلایل اختلاف قیمت آمریکا و اروپا تو نحوه نمایش قیمتهاست. آمریکا قیمت بدون مالیات ذکر میشه و مالیات بر اساس ایالت به ۵۰۰ دلار اضافه میشه که چیزی نزدیک به ۶۰ دلار هست متوسط ولی در اروپا قیمت نهایی پرادختی مشتری با احتساب مالیات هست. یعنی اختلاف قیمت واقعی خود کنسول مبلغ قابل توجهی نیست.

قیمت نسخه استاندارد حضوری مغازه
ریجن۳: ۱۹
ریجن۲: ۲۰

• Like
Reactions: reza51

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
حالا اینا کنسول قاچاق میخرن با مالیات امریکا حساب میکنند. یکی نیست بگه مرد حسابی تو که عمده میخری زیر قیمت جهانی هم میخری بعد قیمت پول آب و برق و شاگرد و خودکار و پول اینترنت و شیرینی بچه ها رو هم میکشی روش بعد سوسه میای که اقاااا کروناعههه دنیا همینه، برو سایت ebay ببین چنده، ببین بازار سیاه دبی چنده، به جهنم که چنده. قیمت کنسول 500 و 400 دلار تامام شد و رفت. حالا اینکه تو گرون خریدی مثلا خریدی 700 به من ربطی نداره قرار نیست که تو پاچه منم فرو کنی. حالا هی روضه بخون.
قیمت سایت اینترنتی امروز:
18.500 دیجیتال
نکته: گول گارانتی رو اصلا نخورید به اسم "گارانتی 18 ماهه و 5 سال خدمات پس از فروش" بهتون میندازن و پول بیشتری میگیرند.
نکته: اگه احیانا حضوری خواستید بخرید خیلی راحت پایین تر از این قیمت هم میتونید بخرید. به این فکر کنید که فروشنده دنبال پول شماست، از فروشنده ها اصلا التماس نکنید و بهشون رو ندید که با منت با قیمت پایین تری بهتون بدن. همین 18 تومن هم از سرشون زیادیه.

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
برای اینکه ps5 به قیمت خودش ۵۰۰ دلار برسه بدون شک فقط فقط زمان نیاز داره
شک نکنید وسطای نسل ۹ سونی زیر ۵۰۰ دلار هم آفر میذاره ولی واقعا الان هیچ جا ۵۰۰ دلار نیست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
یکی از کانالای تلگرام موقعی که کنسول 26 تومن بود یه طومار طویل نوشت و نتیجه تحلیلاش این شد که به این دلایل کنسول قرار نیست قیمتش بیاد پایین ما هم از خدامونه قیمتش کم شه بتونیم بیشتر بفروشیمو فلان ولی اگه الان نخرید بالاتر میره. همون کانالی تلگرامی اخیرا پست گذاشته بود قیمت دیجیتال شده 20 بازم کسی نمیخره نکنه انتظار دارید از اینم پایین تر بیاد؟ حالا همون کاناله دیجیتالی 18 تومن میده و باز هم کسی نمیخره. خلاصه یه سری پستارو آدم اینجا میخونه قشنگ دژاوو میشه واسش انگار دقیقا داری نظر یکی از همین فروشنده هارو میخونی. اوایل میومدم اینجا قیمتا دستگیرم شه بعد دیدم اینجا کلا همه ظاهرا قصدشون یا خود زنیه یا استتار کردن. بعضی از دوستا فقط زحمت میشکن واقعا قیمت میذارن و کمک میکنن و کاری هم به مسائل خاورمیانه و تحلیل ندارن.
در وضعیت فعلی نه قیمت دلار آنچنان تاثیری روی قیمت کنسول داره ( چون دلار دیگه نوسات سابق رو نداره و اینام به قیمت دلار بازار کنسول نمیفروشن ) و نه کمبود کنسولی وجود داره
تنها عاملی که باعث میشه قیمت کنسول سریع پایین نیاد یا حداقل فروشنده ها به سود عرف راضی نباشن اینه که هنوز آدم هایی هستن که میگن ما که می خوایم بعدا 15 میلیون بدیم 4 یا 5 میلیونم بالا تر چه فرقی داره !!! اگر واقعا مشتری تو بازار نباشه خواهید دید قیمت با چه سرعتی به قیمت فعلی XBOX SERIES X میرسید ... طبق همون پیشبینی قبلی وقتی قیمت که به 20 و کمتر رسید باز یک سری حمله ور شدن به بازار و تا دوباره مشتری برای کنسول پیدا شده قیمت ها رو این فروشگاه های اینترنتی بالا بردن

دلار ارزون میشه فلان سایت معروف قیمت رو از 20300 میکنه 21500 !!! چون یک سری آدم ساده و کم طاقت پیدا میشن که ازش خرید کنن پس دلیلی نداره قیمت رو نبره بالا !!!
تنها چیزی که من میدونم اینه که هر کسی به شما پیشنهاد خرید در این وضعیت رو داد و گفت همه جا در دنیا همین قیمت هست برید بخرید بدونید دنبال اینه که در یک مدت کوتاه شما یک ضرر چند میلیونی بکنید

همه اون هایی هم که PS5 خریدن یا دارن بازی های PS4 رو بازی میکنن یا کنسولشون داره خاک میخوره فقط پولشون این وسط از جیبشون رفته ... انتخاب با خودتون هست کمی صبر یا ضرر چند میلیونی

آخرین ویرایش:

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
دوستان با عرض معذرت بابت سوال نامرتبط
کسی احیانا میدونه تو انگلیس کدوم فروشگاه ها به قیمت واقعی عرضه میکنن ؟ اگر سایت معرفی کنید که چه بهتر؟ میدونم این جور فروشگاه ها سریع موجودیشون تموم میشه فقط میخوام بدونم رو کدوم فروشگاه ها زوم کنم.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر