قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

pouyan.rz

کاربر سایت
Apr 3, 2021
37
من امروز متوجه یه چیز جالبی شدم دقت کردم جعبه کنسول ها اکثرا یه مشکلی داشت یه تیکه پارگی یا مشکل داشت من هرجام پرسیدم و گشتم اکثرا همین بود و گفتن که دلیلش اینه که چون مث این که بارها رو با شوتی میارن و می گفت نزدیک چهل تا پنجاه تا کنسول تو یه ۴۰۵ میزارن :) ... و حالا نمی‌دونم راست و دروغش ولی میگفت ما واقعا با اون قیمتی که باید از دبی نمی‌گیریم گفت مثلا آخرین بار تو آف دبی کنسول خریدیم ۲۷۰۰ درهم...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
کل دنیا و کل سایت ها و خبرگزاریا میگن کنسول کمبود داره تو دنیا بعد کارشناسان محترم بازیسنتر میگن اینا چرت و پرته :)) از همون مغازه هایی که ۱۰۰ تا کارتون کنسول چیدن تو مغازشون بخوای ۱۰۰ تا کنسول بخری باید ۳-۴ روز زمان بش بدی بره کل تهرانو بگرده که بار صد تایی پیدا کنه!
نه کمبود کنسول نیست دروغه. الان بری توپخونه کنسول هست :))

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
برادر دارم میگم در سطح کلان مشکل هست. یعنی چی آمریکا به ما چه؟؟ آمریکا بازار اصلی ه اولویت اصلیه وقتی اینجا نیست یعنی هیچ جا نیست
بیام تهران مغازه هایی هستن واسم هر تعداد جور میکنن؟ یعنی صد هزار تا بخوام جور میکنن واسم؟ این چه حرفیه اینا خرده فروش جزئین. دلیل این قیمتا مشکل کلی ه نه مشکل خرد.
اینکه میگی هیچ کشوری دلالا اندازه ایران سود نمیکنن منم همینجوری فک میکردم ولی واقعا اینجوری نیست. تو ایران متاسفانه انقد ملت نیاز مالی دارن هی سود رو کم میکنن رقابت میشه و عملا خیلی فرقی نمیکنه. دارم میگم که من اینجا خریدم 750 داداشم ایران به دلار خرید 700 (معادل دلاری)
معنی کمبود کنسول به صورت کلان ه. نه جزئی. بحث اینه بله در حد 5 هزار 10 هزار ممکنه باشه اما 100 هزار تا نیست قطعا در نتیجه عامل گرونیه.

انقد هم تو سر ایرانی های بدبخت نزنین. جز مشکل اصلی که همه میدونیم چیه و نمیخوام بگم، ما ایرانی ها واقعا آدمای بدی نیستیم به صورت میانگین از خیلیا بهتریم.
من نمیدونم اصلا هدف از این صحبت ها چیه ؟؟!!! چرا بعضی ها می خوان این رو جا بندازن که قیمت 21 یا بالاتر بخاطر کمبود کنسول قیمت منطقی هست و خرید کنید روی این قیمت !!!
من یوزر یک دونه کنسول نیاز دارم که میتونم تصمیم بگیرم از کدوم مغازه و فروشگاه بخرم 100 هزار تایی رو اون وارد کننده و دلال نیاز داره نه من ...
خود کاربرهای اینجا گفتن از دبی براشون 17 در میاد بعد چرا باید 4 تا 5 میلیون گرون تر بدن ... من هیچ علاقه ای به ادامه این بحث ندارم اما PS5 برای من شخصا 21 میلیون و بیشتر ازش خرید نداره اونایی هم که روی این قیمت بخرن خرداد ماه دیدن دارن
همین مدتی پیش کنسول 26 تا 28 تومن بود یک سری اینجا جو رو بردن به این سمت که برید بخرید که چند وقت دیگه کنسول خیلی گرون تر میشه !!!
اتفاقا من اگر میگم نخرید بخاطر همین اعتبار و شعور ایرانی هست که میگم نخرید و زیر هر زور و هر بلایی سرتون آوردن نرید تا حد ممکن سعی کنید تا خرداد ماه خرید نداشته باشید

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من نمیدونم اصلا هدف از این صحبت ها چیه ؟؟!!! چرا بعضی ها می خوان این رو جا بندازن که قیمت 21 یا بالاتر بخاطر کمبود کنسول قیمت منطقی هست و خرید کنید روی این قیمت !!!
من یوزر یک دونه کنسول نیاز دارم که میتونم تصمیم بگیرم از کدوم مغازه و فروشگاه بخرم 100 هزار تایی رو اون وارد کننده و دلال نیاز داره نه من ...
خود کاربرهای اینجا گفتن از دبی براشون 17 در میاد بعد چرا باید 4 تا 5 میلیون گرون تر بدن ... من هیچ علاقه ای به ادامه این بحث ندارم اما PS5 برای من شخصا 21 میلیون و بیشتر ازش خرید نداره اونایی هم که روی این قیمت بخرن خرداد ماه دیدن دارن
همین مدتی پیش کنسول 26 تا 28 تومن بود یک سری اینجا جو رو بردن به این سمت که برید بخرید که چند وقت دیگه کنسول خیلی گرون تر میشه !!!
اتفاقا من اگر میگم نخرید بخاطر همین اعتبار و شعور ایرانی هست که میگم نخرید و زیر هر زور و هر بلایی سرتون آوردن نرید تا حد ممکن سعی کنید تا خرداد ماه خرید نداشته باشید
آره دیگه چون شما یه دونه نیاز داری دیگه کمبود کنسول معنی نداره چون هر مغازه ای یه دونه رو داره دیگه :) پس کمبود کنسول دروغه.
من حرفی ندارم دیگه تو این بحث.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
جو و سمت و سوی تاپیک به شدت داره منحرف میشه متاسفانه و فکر می کنم یه تاپیک جدا برای تحلیل و پیش بینی قیمت ps5 هم لازم داریم برای فرار از این منحرف شدن تاپیک !!!! من کاری ندارم به این که یه سری دلال نما دوست ندارن قیمتا بیاد پایین ، خودمم بار ها اینجا در همین رابطه بحثم شده . ولی از اون طرف یه سری افرادم کلا درک نمی کنم چی میگن ! چرا دوست دارید خودتون گول بزنید و هی اصرار کنید کنسول در ایران به وفور یافت میشه پس باید ۵۰۰ دلار بدن به ما ؟
عزیزان یک بار برای همیشه تمامی کنسول های وارداتی ما نزدیک به ۹۰ درصدشون از کشور دبی وارد ایران میشن . اونجا هم قیمت ها به صورت کاملا شفاف در لینکی که براتون میذارم مشخص شده :
Sony PlayStation 5 PS5 price in Dubai, UAE | Compare Prices

هر چقدر موجودی بره بالا و سونی عرضه رو بیشتر کنه این قیمتا در دبی به واقعیت نزدیک تر میشه . هر چی در دبی به واقعیت نزدیک تر بشه در ایرانم به واقعیت نزدیک تر میشه . حالا همه اینارو گفتیم یعنی باید بریم ps5 بخریم ۲۰ میلیون ؟ جواب اینه که دوست داری بخر دوسم‌نداری نخر ! ولی در هر دو صورت تاثیری در قیمت در سطح کلان نداری ! باید صبر کنی تا کنسول در دبی به قیمت ۲۱۰۰ درهم موجود بشه . بعد در تهران ۱۵ میلیون کنسول رو بخری . مادامی که در دبی چنین رقمی ندیدی در تهران هم نخواهی دید. طبق گزارشات و با توجه به مشکلات amd ممکنه این پروسه تا اواسط ۲۰۲۱ هم طول بکشه . تامام

قیمت سایت معروف : ۲۰۹۰۰

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
کل دنیا و کل سایت ها و خبرگزاریا میگن کنسول کمبود داره تو دنیا بعد کارشناسان محترم بازیسنتر میگن اینا چرت و پرته :)) از همون مغازه هایی که ۱۰۰ تا کارتون کنسول چیدن تو مغازشون بخوای ۱۰۰ تا کنسول بخری باید ۳-۴ روز زمان بش بدی بره کل تهرانو بگرده که بار صد تایی پیدا کنه!
کمبود معنا داره یعنی میزان تقاضا از عرضه بیشتر هست اما توی ایران به دلیل قیمت های پرت و اقتصاد ضعیف این مسئله معنا نداره بر فرض دوست من رفته بود سوییس می گفت توی هیچ مغازه ای ps5 نبود و می ذاشتنت توی نوبت البته به قیمت تقریبا 600 دلار برای نسخه دیسکی که همون قیمت اصلی کنسول توی سوییس هست
اما توی تهران هر مغازه ای الان برید ps5 داره حتی مغازه درپیت 10 15 متری کلی ps5 چیده بود این دیگه اسمش کمبود نیست که هر جایی برید ps5 ریخته این چرندیات هم که مغازه دارها می گن که جعبه خالیه اینا فقط به درد 1 عده خیلی کم سن و سال می خوره کنسولی که چند ماهه اومده جعبه خالیش کجا بود اونم این همه تعداد اصلا به چه دردی می خوره که طرف الکی بیاد بچینه فضای مغازش هم بگیره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
توی پستی رضا زد پاراگراف آخر کامل همه چیز مشخص شده، والا این بحث ها هم کشکی هست تجربه نشون داده هروقت قیمت به اون قیمتی که فرد بودجه داره یا میخواد براش خرج کنه برسه می‌خره، توی ایران Ps5 کامل موجود هست توی کل دنیا Ps5 دیجیتال اصلا نیست اینجا خروار خروار دیجیتال ژاپنی هست والا اصرار یه عده برای معصوم بودن کسبه کنسول فروش رو نمی‌فهمم، خلاصه این بحث ها بجایی نمیرسه هر کسی هم هر قیمتی مورد نظرش یا بخره یا صبر کنه قیمت برسه بعد بخره

Attachments

• Screenshot_۲۰۲۱۰۴۱۱_۲۰۵۰۵۵.jpg
    Screenshot_۲۰۲۱۰۴۱۱_۲۰۵۰۵۵.jpg
    397 KB · مشاهده: 88

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
من بابت بحثتون...نمیدونم چطور ولی برعکس امریکا و اروپا کنسول تو امارات به اندازه کافی هست (احتمالا دلالاشون بار آمریکا و اروپا هم میخرن :D) ولی اینکه برید تو ماشین حسابتون بزنید ۵۰۰ ضربدر ۲۴۵۰۰ و... زهی خیال باطله!
کنسول هست ولی با قیمت رسمی اصلا گیر نمیاد حتی واسه کسی که بخواد تعداد بخره
تو دبی هم ۳۰ تا و ۴۰ تا و اینا اصلا عددی حساب نمیشه
هر وقت تو دنیا به اندازه کافی موجود شد قیمت دبی هم به قیمت رسمی میرسه
و اگه میبینید قیمت از بیست و اندی میلیون رسیده به ۲۰ و زیر ۲۰ دلیلش فقط و فقط اینکه قیت تو دبی کاهش پیدا کرده نه اینکه بچه پولدارا کنسولشون رو خریدن و مشتریش نیست و این داستانا...ولی در کل این اواخر توی دبی شیب کاهش قیمت ps5 خیلی خوب بوده!

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان

تاپیک زیاد آپدیت میشه لطفاٌ از ایجاد پستهای بی دلیل خودداری کنیم.
باتشکر از دوستانی که رعایت میکنند.
با توجه به رویدادهای اقتصادی پیش رو خرید ps5 در اواسط اردیبهشت زمان خوبی هست.

• Like
Reactions: KAKAROTO

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
این قیمت دبی هم داستانی شده. جالبه که قیمت دبی ایکس باکس سری ایکس با پلی استیشن یکی هست ولی تو ایران یکی نیست. با همین قیمت دبی ایکس باکس سری ایکس تا 16900 تو ایران گیر میاد ولی چرا با همین قیمت دبی PS5 گیر نمیاد؟ در صورتی یکی هستند دیگه و قیمت ایران به قیمت دبی لامصب ربط داره درسته؟ :D
بر اساس همین منطق قیمت دبی خب XSX و PS5 باید یکی باشند دیگه؛ امان از دست بهترین فروشنده های نازنین دنیا:-j

مشتری محترم بالاخره به چه سازی برقصه، اگه قیمت بازار ایران همون قیمت دبی هست خب پس چرا بین 2 کنسول هم قیمت اینقدر اختلاف قیمت هست؟ اگر هم بحث موجودی هست که باز هم موجودی هر 2 در ایران به اندازه کافی هست. هر چی سایت و فروشگاه که بگی هر دو کنسول رو موجود دارند. از تهران تا بانه و شیراز و بندرعباس.
Microsoft Xbox Series X Console price in Dubai, UAE | Compare Prices
View attachment 201527
View attachment 201528
سری ایکس تو دبی با همون قیمت ۲۱۰۰درهم گیر میاد
سایتا رو ملاک قرار نده اینا هر موقع موجودیشون کم میشه میذارن رو قیمت
اون ۲۲۹۹ درهم هم قیمت مدل دیجیتاله که همین امروز اپدیت شده
میگم که...با شیب خوبی قیمت ps5 تو دبی رو به کاهشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
این قیمت دبی هم داستانی شده. جالبه که قیمت دبی ایکس باکس سری ایکس با پلی استیشن یکی هست ولی تو ایران یکی نیست. با همین قیمت دبی ایکس باکس سری ایکس تا 16900 تو ایران گیر میاد ولی چرا با همین قیمت دبی PS5 گیر نمیاد؟ در صورتی یکی هستند دیگه و قیمت ایران به قیمت دبی لامصب ربط داره درسته؟ :D
بر اساس همین منطق قیمت دبی خب XSX و PS5 باید یکی باشند دیگه؛ امان از دست بهترین فروشنده های نازنین دنیا:-j

مشتری محترم بالاخره به چه سازی برقصه، اگه قیمت بازار ایران همون قیمت دبی هست خب پس چرا بین 2 کنسول هم قیمت اینقدر اختلاف قیمت هست؟ اگر هم بحث موجودی هست که باز هم موجودی هر 2 در ایران به اندازه کافی هست. هر چی سایت و فروشگاه که بگی هر دو کنسول رو موجود دارند. از تهران تا بانه و شیراز و بندرعباس.
Microsoft Xbox Series X Console price in Dubai, UAE | Compare Prices
View attachment 201527
View attachment 201528
این قیمت برای PS5 دیجیتال هست که قیمتش تو ایران اینطور که بچها نوشتن تقریبا برابر با سری اکس هست ( حالا شاید یه تومن گرون تر) که درسته دیگه

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
مشکل کمبود بوردهای الکترونیکی تو همه دنیا موجوده و گریبان تولید کنسول رو هم گرفته. برای ps5 این داستان به خاطر تقاضای زیادش شدیدتر هم هست.
مشکل تا آخر 2021 هم ادامه دار خواهد بود و محصولات الکترونیک تا سال دیگه این مشکل بازار دوم و قیمت دلالی رو خواهند داشت.
مشکل انقدر شدیده که حتی اپل هم اعلام کرده معرفی آیپد و مک بوک جدید رو به خاطر مشکل تو تامین قطعات احتمالاً به تاخیر می ندازه.

نسخه دیجیتال مغازه: 18400

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
دوستان خواهشا قیمت ها رو درست درج کنید ..19 تا 21 خودش کلی اختلاف هست و اینکه از فروشنده معتبر قیمت بگیرید.....از کانالهای تلگرامی هم قیمت نزارید چون مطمن نیستن...
هیچوقت نمیشه قیمت معتبر خالص درج کرد هر فروشنده ای با توجه به نظر خودش(ریجن-کارتن سالم-گارانتی-و...) قیمت زده قیمت ها هم همه معتبر از فروشنده های معتبر هست قیمت سایت هم دیگه اطلاع ندیم بهتره خود دوستان میتونن برن سایت ها رو ببینن

مشکل کمبود بوردهای الکترونیکی تو همه دنیا موجوده و گریبان تولید کنسول رو هم گرفته. برای ps5 این داستان به خاطر تقاضای زیادش شدیدتر هم هست.
مشکل تا آخر 2021 هم ادامه دار خواهد بود و محصولات الکترونیک تا سال دیگه این مشکل بازار دوم و قیمت دلالی رو خواهند داشت.
مشکل انقدر شدیده که حتی اپل هم اعلام کرده معرفی آیپد و مک بوک جدید رو به خاطر مشکل تو تامین قطعات احتمالاً به تاخیر می ندازه.

نسخه دیجیتال مغازه: 18400
کاملا درست میفرماید دوست گرامی مشکل اینجاست که بعضی از دوستان از 5 ماه پیش دران میگن نخرید ماه دیگه میشه17 یا تا زیر 15 نیاد یا ..... من نمیگم بخرید یا نخرید اما این نکته رو بدونید ps5 لانچش (عرضه ی جهانیش) خیلی با ps4 متفاوته.... شما حسابشو بکن خیلی از خارجی ها هنوز ps5 ندارن چه برسه اینجا... دوستان ما مشکل کمبود دستگاه رو جدی نگرفتن....
منطق فروشنده ی وطنی اینه که کنسولی که 30 وارد شده و فروش رفته به بعضی ها... و الان 20 فروش میره یعنی ارزون شده :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر