قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
دوست من اطلاعاتی که میدید کاملا اشتباهه . کنسول در تمام منطق دنیا به یه قیمت همسان ( بر اساس ارزش پولی هر کشور ) فروخته میشه . و خرید از هیچ کشوری برای ما ارزون تر در نمیاد !! کی گفته ریجن ژاپن ۱۵۰ دلار ارزون تره ؟ هیچ تفاوتی ندارن . مبنای ما باید دبی باشه عمده این کنسول ها هم از اونجا میاد . تو دبی تفاوت قیمت ریجن ۲ ژاپن با ریجن ۲ اروپا حتی ۵۰ درهمم نیست . لطف کنید اگر پست بعدی میخواید ارسال کنید در این رابطه حتما با لینک و منبع معتبر اثبات کنید به ما ۱۵۰ دلار ارزون تره !! در غیر این صورت بحث به بیراهه میره و تاپیک هم‌ منخرف میشه .

سایت معروف دوباره افزایش قیمت داد متاسفانه و قیمت کنسول با درایو رو ۲۰۹۰۰ گذاشته !!!
خیر اینطور نیست و قیمت تو ریجن های مختلف فرق می کنه و تازه این بدون در نظر گرفتن Tax هستش.
همین الان قیمت رسمی کنسول استاندارد تو اروپا 500 یورو میشه که معادل 595 دلاره یا تو امارات 2100 درهمه که معادل 571 دلاره.
این قضیه تقریباً برای تمام لوازم الکترونیکی و خدمات هست و قیمت با توجه به قدرت خرید اون کشور یا منطقه تعیین میشه.

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
خرید اگه میتونید حضوری برید
حتما با دیسک امتحانش کنید
بزارید بازی نصب بشه و یه 10 دقیقه بازی کنید با کنسول(حتما این کار رو کنید)
دسته رو چک کنید تو بازی انالوگها دریفت نداشته باشن.
رجین ژاپن 100 ولت نوشته زیر کنسول و پلاک برقش دو شاخه کوچک هست.هیچ نگرانی از بابت سازگاری با برق ایران که 220 هست نداشته باشید چون پاورهای کنسول ولتاژ یونیورسال هست و هیچ مشکلی پیش نمیاد.یه ps3 فت رجین ژاپن دارم 12 ساله داره با برق ایران کار میکنه.
ps5 هم رجین ژاپن گرفتم چون دید خوبی نصبت به رجین ژاپن پیدا کردم.دلیلش احتمالا بخاطر ذهن ادمی باشه چون فکر کنم خط تولید اینها همه یکیه یا شاید رجین ژاپن نظارت بهتری رو خط تولیدش هست.
View attachment 201104
عکس پدربزرگ (سلطان) در کنار نوه عزیزش :D

کلا ps5 امار خرابیش کم بوده ،نه اینکه خرابی نداشته ولی شما جانب احتیاط رو رعایت کنید .

مبارک باشه کنسول منم ریجن ژاپنه و ساخت ژاپن
خوشبختانه سونی تنها کارخونه ساخت کنسول بازیش رو تو ژاپن حفظ کرده و حداقل درصدی از کنسول های ps5 ساخت ژاپن هستن

Attachments

• 20210320_224450.jpg
    20210320_224450.jpg
    196.8 KB · مشاهده: 74

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
@hamidrezas
عزیز دل ، بنده خودم به عنوان مبارز با دلال :D و فروشنده تو این فروم شناخته میشم و کاربرهای قدیمی‌منو میشناسن. ولی دلیل نمیشه بدون مدرک صحبت کنیم . این توضیحاتی هم که شما دادی هیچ ربطی به حرف های ما نداره . شما میگی ۱۵۰ دلار !!!!! ریجن ژاپن ارزون تره. منم میگم اگر مدرکی دال بر این موضوع داری به من بده من و بقیه مطلع بشیم . ۱۵۰ دلار چرا باید ارزون تر باشه ؟ تو دبی دقیقا هم قیمتن ! در مورد اون سایت هم حرفتو تایید می کنم شگردشون همینه متاسفانه .

@Homi-Fatal
ببین دوست من اختلاف ۱۰ ۱۵ دلاری موضوع بحث ما نیست . بله تو خود امریکا هم ممکنه یه سری ایالت ها تکس کمتری داشته باشن یا یه سری کلا فری تکس باشن . بحثی که الان وجود داره اینه که اینقدر اختلاف زیاد یعنی ۱۵۰ دلاری که دوستمون میگه در هیچ منطقه ای ps5 قیمت رسمیش اینقدر اختلاف نداره . حالا شما اگه مدرک یا لینک و اطلاعاتی داری بذار اینجا شاید راهنمای هم من هم کل بچه های دیگه این فروم که میخوان خرید بکنن بشی .

سایت معروف : قیمت۲۱۴۹۰ !!!!!!

آخرین ویرایش:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
@hamidrezas
عزیز دل ، بنده خودم به عنوان مبارز با دلال :D و فروشنده تو این فروم شناخته میشم و کاربرهای قدیمی‌منو میشناسن. ولی دلیل نمیشه بدون مدرک صحبت کنیم . این توضیحاتی هم که شما دادی هیچ ربطی به حرف های ما نداره . شما میگی ۱۵۰ دلار !!!!! ریجن ژاپن ارزون تره. منم میگم اگر مدرکی دال بر این موضوع داری به من بده من و بقیه مطلع بشیم . ۱۵۰ دلار چرا باید ارزون تر باشه ؟ تو دبی دقیقا هم قیمتن ! در مورد اون سایت هم حرفتو تایید می کنم شگردشون همینه متاسفانه .

@Homi-Fatal
ببین دوست من اختلاف ۱۰ ۱۵ دلاری موضوع بحث ما نیست . بله تو خود امریکا هم ممکنه یه سری ایالت ها تکس کمتری داشته باشن یا یه سری کلا فری تکس باشن . بحثی که الان وجود داره اینه که اینقدر اختلاف زیاد یعنی ۱۵۰ دلاری که دوستمون میگه در هیچ منطقه ای ps5 قیمت رسمیش اینقدر اختلاف نداره . حالا شما اگه مدرک یا لینک و اطلاعاتی داری بذار اینجا شاید راهنمای هم من هم کل بچه های دیگه این فروم که میخوان خرید بکنن بشی .

سایت معروف : قیمت ۲۱۹۰۰ !!!!!!

رو اشتباهتون پافشاری الکی می کنین؛ قیمت کنسول تو اروپا تقریباً 100 دلار گرون تره بحث 10 دلار نیست! (بدون در نظر گرفتن مالیات هست این اختلاف، مالیات اضافه بشه بیشتر هم میشه)
مدرک هم بلاگ خود پلی استیشن:

50349535038_42fa72f759_k.jpg

Playstation Blog

پ.ن: این داستان مختص پلی استیشن نیست، اغلب لوازم الکترونیکی قیمت گذاری دلار و یوروشون یکسانه ولی هر یورو معادل 1.20 دلاره، برای همین قیمت پایه لوازم الکترونیکی تو اروپا گرون تر از آمریکاست.

• Like
Reactions: reza51

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
رو اشتباهتون پافشاری الکی می کنین؛ قیمت کنسول تو اروپا تقریباً 100 دلار گرون تره بحث 10 دلار نیست! (بدون در نظر گرفتن مالیات هست این اختلاف، مالیات اضافه بشه بیشتر هم میشه)

View attachment 201143

Playstation Blog
متاسفانه متوجه صحبت نمیشین و هی بحث رو ادامه میدین . قیمت ریجن ژاپن با محاسبه قیمت روز ین ژاپن و دلار امریکا طبق این تصویر ۳۸ دلار اختلاف داره به پول ما . دوستمون میگن ریجن ژاپن ۱۵۰ دلار ارزون تره که کاملا اشتباهه . متوجه منظور بحث ما شدین ؟

سایت معروف خل شده و هر ۵ ساعت تغییر قیمت داره !! قیمت رو کردن ۲۱ الان !!!

• Like
Reactions: Imaginative

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
متاسفانه متوجه صحبت نمیشین و هی بحث رو ادامه میدین . قیمت ریجن ژاپن با محاسبه قیمت روز ین ژاپن و دلار امریکا طبق این تصویر ۳۸ دلار اختلاف داره به پول ما . دوستمون میگن ریجن ژاپن ۱۵۰ دلار ارزون تره که کاملا اشتباهه . متوجه منظور بحث ما شدین ؟

سایت معروف خل شده و هر ۵ ساعت تغییر قیمت داره !! قیمت رو کردن ۲۱ الان !!!

من از اول حرفی از ژاپن نزدم. شما گفتین قیمت کنسول تو همه کشورها یکیه که نیست. قیمت ژاپن معادل دلاریش تقریباً 40 دلار ارزون تره و این بحث که کنسول تو همه دنیا یه قیمته اشتباهه.
کنسول تو انگلیس 120 دلار و تو بقیه کشورهای اروپایی 100 دلار گرون تره. تو امارات هم نزدیک 70 دلار گرون تر از آمریکاست.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من از اول حرفی از ژاپن نزدم. شما گفتین قیمت کنسول تو همه کشورها یکیه که نیست. قیمت ژاپن معادل دلاریش تقریباً 40 دلار ارزون تره و این بحث که کنسول تو همه دنیا یه قیمته اشتباهه.
کنسول تو انگلیس 120 دلار و تو بقیه کشورهای اروپایی 100 دلار گرون تره. تو امارات هم نزدیک 70 دلار گرون تر از آمریکاست.
بحث اصلی من با دوستمون دقیقا در رابطه با ریجن ژاپن بود . پس همونطور که هممون متوجه شدیم در هیچ جای دنیا کنسولی که قیمتش ۱۵۰ دلار ارزون تر از ۵۰۰ دلار امریکا باشه وجود نداره . ریجن ژاپن هم ۱۵۰ دلار ارزون تر نیست . و معادل ۳۸ دلار ارزون تره.

سایت بانه ای : ۱۹۸۰۰ نسخه استاندارد

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan

View attachment 201143

Playstation Blog

پ.ن: این داستان مختص پلی استیشن نیست، اغلب لوازم الکترونیکی قیمت گذاری دلار و یوروشون یکسانه ولی هر یورو معادل 1.20 دلاره، برای همین قیمت پایه لوازم الکترونیکی تو اروپا گرون تر از آمریکاست.
داداش این حرف شما درست نیست که بگی چون به یورو قیمتش بیشتر پس گرون تره اگه اونوجوری بود کنسول تو ایرانم باید 400 تا تک تومنی بود تا از نظر ریاضی با 400 دلار برابر میشد و قیمتش با امریکا یکسان میشد ولی خوب هرکمپانی که محصولات الکترونیکی تولید میکنه قیمت های پایشو رو براساس ارزش واحد پول هر کشور که توش نمایندگی داره تعیین میکنه

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,590
نام
محمدرضا
چرا اینقد بحث مسخره میکنید؟ همه جای دنیا که کنسول رسمی عرضه میشه، قیمت کنسول بدون تکس و مالیاتش یکیه، قیمتای اروپا و انگلیسو که میبینید قیمت با تکسه، چون قوانین مالیاتی کشورای اروپایی و انگلیس مثل آمریکا نیست که هر ایالتی یه قانون مالیاتی جدا داشته باشه و بعضی جاهاش اصلا مالیات نداشته باشه یا بعضی جاهاش مالیات سنگین داشته باشه. قیمت خام کنسول ۵۰۰ دلاره (یا معادلش به ارز اون کشور)! هیچ جای دنیا گرونتر از جای دیگه نیست.

نسخه دیجیتال، کانال تلگرامی(مغازه توپخونه) ۱۸۳۰۰

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
قیمت در هر جای دنیا با توجه به اقتصاد و ارزش پول هر کشور فرق میکنه توی ژاپن چون خونه سونی هست ممکنه کاهش قیمت شدید اعمال کرده باشند تا یوزر های ژاپنی به سمت کنسول کشیده بشند لطفا این بحثو ادامه ندید

خب با توجه به تعطیلی بازار کم کم دارند کنسول‌ها رو می‌برند بالا فعلا تجریش 18500دیجیتال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر