قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
متاسفانه خبری خوندم راجب به اینکه تا چندین ماه فروش کنسول PS5 در سراسر دنیا به صورت فقط آنلاین انجام میشه و فروش بصورت فیزیکی به صورت بسیار محدود خواهد بود این کار هم بخاطر جلوگیری از انتشار کرونا بوده هم به جهت کمبود زیاد کنسول
متاسفانه با این وضع تا کنسول داخل ایران فراوان نشه قیمت ها نمیشکنه پس همگی برای خرید بعد از عید یا تابستان برنامه ریزی کنید
برد رو اونایی کردن که کنسول PS4 رو نگه داشتن چون ممکنه حداقل بین 6 تا 9 ماه دیگه مجبور بشید صبر کنید حالا اون موقع قیمت دلار چقدر باشه هم جای سوال هست !!!
تیتر خبر رو خوندی :D در کشور نروژ و کانادا گفتن فروشگاهها بصورت آنلاین بفروشن که همونم ممکنه فروشگاه ها فیزیکی بفروشن، منبع خبر هم یه سایت نروژی به نام Gamer.no بوده

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,414
حاجی بیخیال :)
من دارم به یکی از آپشن هام فکر میکنم که اینه، بعدشم 6 تومن سه ساله چیه؟ صندوق هست قبلا گرفتم کلا آخرش 10 میلیون و 80 هزار تومن قراره پس بدم اصلا سود نداره :) بین گرافیک و کنسول مونده بودم دیدم کنسول پیش نیاز تی ویش مهیا هست پس همینو بگیریم اینجوری
بزار بیاد تکلیف بازیاش مشخص بشه بعد کنسولتو بفروش
اخه معلوم نیست بازیاش قیمتش ۱ تومن باشه باز میخری؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,599
نام
محمدرضا
یه بازی میخره ، بعد تعویض میکنی با یه مبلغ مشخص ضرر میشه همینجوری بازیهای مختلفی انجام داد، یهو میبینی میشه با دو میلیون ده تا بازی خرید و بازی کرد.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,414
یه بازی میخره ، بعد تعویض میکنی با یه مبلغ مشخص ضرر میشه همینجوری بازیهای مختلفی انجام داد، یهو میبینی میشه با دو میلیون ده تا بازی خرید و بازی کرد.
والا چی بگم
این تعویض بازی هم بالاخره زمانبره باید خیلیا بخرن بازی کنن از چشمشون بیفته
باز اکانت ظرفیت یک تا حدودی خوبه اونم اگه داشته باشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد

بازی اشتراکی بازی به صورت هکی دیسک که اصلا من دیسک دار نخواهم خرید هم گنده ترِ هم دیگه فصل دیسک گذشته ... ولی کنسول خودمو زمانی که TLOU2 و GOT تموم کردم میفروشم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
وقتی از دلال جماعت حرف میزنیم (شما بخونید همون کلمه حرام...) یعنی این:

i1h_79878.jpg

ge0u_2313213.jpg

مانیتور 300 دلاری رو داره دیجی کالا (فروشنده ش) با دلار 100 هزارتومنی به فروش میرسونه! و مانیتور هایی که 4 میلیون هستن از همین برند رو 12 میلیون! این ممکلت درست بشو نیست که، و میبینید که پایین تر قیمت امروزش 14 میلیون هست.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
وقتی از دلال جماعت حرف میزنیم (شما بخونید همون کلمه حرام...) یعنی این:

i1h_79878.jpg

ge0u_2313213.jpg

مانیتور 300 دلاری رو داره دیجی کالا (فروشنده ش) با دلار 100 هزارتومنی به فروش میرسونه! و مانیتور هایی که 4 میلیون هستن از همین برند رو 12 میلیون! این ممکلت درست بشو نیست که، و میبینید که پایین تر قیمت امروزش 14 میلیون هست.
این مانیتور رو چک کردم کلا انگار همه جا همینه?
قیمتش رو از ۳۰۰ دلار میدن تا ۱۰۰۰ دلار
فروشنده داخل هم بالاترین قیمت را که داره معامله میشه در نظر میگیره و البته شاید هم بنده خدا واقعا با قیمت بالاتری وارد کرده و با گمرگ و ... این شده
احتمالا این همه تفاوت به علت توزیع داغون شرکت تولید کننده هست که همه جا نیست 7AD44E63-5DB1-4C7F-AB51-7367E4F36D45.jpeg

• Like
Reactions: saeed_sg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
این مانیتور رو چک کردم کلا انگار همه جا همینه?
قیمتش رو از ۳۰۰ دلار میدن تا ۱۰۰۰ دلار
فروشنده داخل هم بالاترین قیمت را که داره معامله میشه در نظر میگیره و البته شاید هم بنده خدا واقعا با قیمت بالاتری وارد کرده و با گمرگ و ... این شده
احتمالا این همه تفاوت به علت توزیع داغون شرکت تولید کننده هست که همه جا نیستView attachment 176928

اینا از چین میارن آخه! قیمت چین 2499 یوان هست خیلی زور بزنه 19 میلیون دیگه ولی داخلی ها دارن 14 و 15 و نهایت 17 میارن که اولی توی عکس هم مشخصه ایرانه باقی از چین میاد دو ماهه! هر جور حساب کنی جایی که کول پد 2500 هست و گرافیک 80 میلیون خب طبیعیه اینجوری میدن :)

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اقا جان اینا هیچ قطعه سخت افزاری رو نمیرن از Ebay بخرن که قیمت چند برابر داده باشن پاش.
مانیتور، کنسول، گرافیک و غیره تا وقتی که عمده گیرشون نیاد اصلا صرف نمی‌کنه هزینه گمرک و حمل و نقل بدن.
مطمئن باشید هر قطعه‌ای تو بازار موجود میشه رو به قیمت رسمی (و حتی پایین‌تر) خریدن و وارد کردن.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اول آخر بازی 70 دلاری باید بخره هرکسی که این سیکل پیش بیاد:D با توجه با افزایش نرخ دلار هی ما ب التفاوت هارو بیشتر میکنن:D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
اقا جان اینا هیچ قطعه سخت افزاری رو نمیرن از Ebay بخرن که قیمت چند برابر داده باشن پاش.
مانیتور، کنسول، گرافیک و غیره تا وقتی که عمده گیرشون نیاد اصلا صرف نمی‌کنه هزینه گمرک و حمل و نقل بدن.
مطمئن باشید هر قطعه‌ای تو بازار موجود میشه رو به قیمت رسمی (و حتی پایین‌تر) خریدن و وارد کردن.

اونم شرکتی ک گارانتی میکنه یعنی واردکننده شناخته شده و این یعنی ارز مخصوص گرفته ک این ب قیمت خیلی کمتری براش دراومده...

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
:-"

View attachment 176986

US$ = 26.800
Dirham = 7.450
الان یه سوال؟ کسی از بچه های بازی سنتر که تو کار خرید و فروش کنسول هست و منصف هم باشه، همینجا تو قسمت بازارچه تاپیک فروش PS5 و لوازم جانبیشو باز کنه و با قیمت متعادل و منصفانه به بچه های همینجا بفروشه؟ اصلا قرار هست یه همچین تاپیکی رو تو قسمت بازارچه ببینیم؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
:-"

View attachment 176986

US$ = 26.800
Dirham = 7.450
الان داستان این جدول چیه هی آپدیتش میکنی :D

با منطق خودت جور در میاد نسخه دیجیتالی از پرو هم ارزونتر باشه پرویی که با دلار 20-22تومنی اومده . پرو چیه اسلیم ریجن با دو دسته 10.700 ـه

بعد اینا هزینه های جانبی ندارن احیانا:D

منم یه کارت 1080ti msi میشناسم 695 دلاره و با دلار امروز در میاد 19تومن اصلا گمرکی و همه چی هم قاطی ش 30تومن ولی افسوس که تو بازار 42تومنه و من هیچ کاری نمیتونم کنم:D

• Like
Reactions: milad.ps4

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
168
فعلا که دلار داره میاد پایین و پایین تر ، خوبیش اینه اگه دلار بیاد رو 20-20 دیگه یه عده فروشنده بیشرف نمیان بگن ما زمانی خرید کردیم که دلار 30 تومن بود ؛ اییییی تو اون پولی که شما در میارین و میدین به زن و بچه تون ؛ حرااااااااااااام اندر حرررررررراااااااااااااااام (یاد مکارم افتادم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر