قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,780
نام
حامد
کنسول با این قیمت های فضایی معنا نداره. نهایتا 15 16 تومن قیمت منطقی هست که وارد بازار بشه. اون فروشنده ها هم که میان اینجا قیمت های چرت میپرونن فقط میخوان بازار خودشون رو داغ کنن. ولی 100 سال هم صبر کنید مردم بیشتر از این پول نمیدن!

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
اصولا فرد پولدار یا بابای پولدار داره یا خودش جمع کرده و پولدار شده، تو حالت اول باباهه تن به چنین خفتی نمیده و تو حالت دوم خود فرد برای پولی که واسش زحمت کشیده ارزش قائله، اینکه جنسی رو نداری و قیمت پرت بگی هم یه چیز عادی بین کسبه است
دقیقا! فردی که برای بدست آوردن پولش زحمت کشیده باشه قطعا حاضر نخواهد بود پولی که به این سختی در آورده رو برای خرید کنسول آتیش بزنه، اکثرا کسایی با قیمت های نجومی می خرند که پولشون رو از روش های معمولی به دست نیاوردند و پولشون حاصل زحمت و دست رنج خودش نیست برای همین براشون مهم نیست!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
با این شرایطی که رقم خورده من تصمیم گرفتم کنسول رو 3 4 ساله دیگه بخرم زمانی که حداقل این امر با 40 درصد درامد 1 ماهم محقق بشه و نه بیشتر کمتر هم که چه بهتر
اینطوری هم به خودم هم به هم وطنام اونایی که نمیتونن بخرن احترام میزارم اینجوری هم به گرانی هم خ...ت تن ندادم هم اون گدا گشنه هایی رو که با پول دزدی یا ..... شدن وارد کننده و فروشنده (اونایی که نان در خون مردم میزنن ) ثروت مند تر نمیشن
حالا تصمیم بگیرین که حقوق 7 8 ماهه یه کارگر رو بدین واسه یه کنسول یا نه

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
159
ببینید دوستان اینجاست که باید به کثیف بودن ذات کاسبای حروم خور ایمان آورد ( کاسبای حلال رو که خدا راضی باشه ازشون ) تو تمام صنفها داریم میبینیم که چقدر کاسبا بی وجدان شدن , دلیل بدبختی خودمون فقط خودمونیم ؛ فروشنده به ما رحم نمیکنه به درک ؛ ما چرا نباید به خودمون رحم نکنیم ؟؟؟؟؟؟؟ اون فروشنده ای که میاد اینجا جو میده به قیمت بخاطر سرکیسه کردن خریداره ؛ ما قشر معمولی جامعه هیچوقت تو امتحانه " نخرید تا ارزون بشه " قبول نشدیم ! کنسول PS5 اگه همین فردا وارد بشه و ما فوری نخریمش چیزی رو از دست نمیدیم ؛ ولی وقتی اون فروشنده ی ***** ببینه که هیچ فروشی نداره حتما قیمت کنسول رو کم میکنه حالا شاید تا یکماه مقاومت کنه ولی بعدش وا میده ! آقا نخریم تا ارزون بشه بخدا منی که به فکر اینم وام بگیرم واسه خرید PS5 وقتی میدونم که میشه با نخریدن با قیمت فضایی میتونم به قیمت اصلیش بخرمش مسلما منتظر میشم که این اتفاق بیفته ؛ بخدا ظرفیت خرید کنسولای نسل 9 چه PS5 و Xseries X , S زیر 14 تومنه

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
159
من تو پست قبلیم هم گفتم بشخصه بیشتر از 20 تومن نمیخوام هزینه کنم، یعنی نهایتش رو 20 تومن در نظر گرفتم، اونم با توجه به قیمت روز دلار و در نظر گرفتن دلال بازیا این قیمت رو میگم که به نظر خودم معقول و منطقیه.
بیخودی نرخ بالا تعیین نکن دوست عزیز ؛ مشخصا داری نرخ بالایی رو تعیین میکنی واسه کاسبی ؛ قیمت کنسول کششی بیشتر از 13 و 14 نداره اونم با این وضعیت دلار ؛ که دلار بیاد زیر 25 تومن مسلما قیمتش پایینترم میاد ( خواهشا به این توجه کنین که کنسولا از امارات و چین به صورت عمده وارد میشه و اینطور نیست که واسه فروشنده قیمتش دقیقا 499 دلار تموم بشه )

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دقیقا مشکل همینه ما همیشه یک سر دلال داریم در ایران که 1 قیمت پرتی رو می گه بقیه هم اونو می بینن کسایی که می خوان به قیمت بدنش اونا هم فکر می کنن جنسشون طلاس همون قیمت رو می ذارن دیگه شما حساب کنید پشت شیشه چند تا از مغازه دارهای ولیعصر هنوز هم سری 1000 مونده 1070 یا 1080 یعنی طرف حاضر شده چندین سال جنسش خاک بخوره اما نفروشه این دیگه نادانی محضه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بیخودی نرخ بالا تعیین نکن دوست عزیز ؛ مشخصا داری نرخ بالایی رو تعیین میکنی واسه کاسبی ؛ قیمت کنسول کششی بیشتر از 13 و 14 نداره اونم با این وضعیت دلار ؛ که دلار بیاد زیر 25 تومن مسلما قیمتش پایینترم میاد ( خواهشا به این توجه کنین که کنسولا از امارات و چین به صورت عمده وارد میشه و اینطور نیست که واسه فروشنده قیمتش دقیقا 499 دلار تموم بشه )
دوست عزیز هیچ فروش عمده ای در کار نیست برای ایران وقتی سونی با فروشنده ایرانی طرف حساب نیست و نماینده فروش نداره
بخصوص که گویا سونی با خرده فروشهای آنلاین قرارداد امضا کرده که فعلا فقط به صورت آنلاین کنسول بفروش برسه
امیدوارم قیمت در ایران منطقی باشه و همه بتونن کنسولشون را تهیه کنند ?

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
159
دوست عزیز هیچ فروش عمده ای در کار نیست برای ایران وقتی سونی با فروشنده ایرانی طرف حساب نیست و نماینده فروش نداره
بخصوص که گویا سونی با خرده فروشهای آنلاین قرارداد امضا کرده که فعلا فقط به صورت آنلاین کنسول بفروش برسه
امیدوارم قیمت در ایران منطقی باشه و همه بتونن کنسولشون را تهیه کنند ?
باور کنید اینجوری که شما میگید نیست ؛ به اینکه کنسول حتی بیشتر از اندازه نیاز بازار تولید شده و موجوده شک دارین ؟ هنوز سیاستها و تریکهای بازار و بیزینس رو نمیدونین ؟ شما همین ایران خودرو رو ببین :)) تمام انبارها و مراتع اطراف کارخونه هاش پر از ماشینه ینی از الان تولید رو متوقف کنه و فقط از تولیداتش بفروشه اندازه 4 سال ماشین داره که بفروشه به مردم
سیاست سونی و ماکرو چیزی جز فروش بیشتر نیست ...
کنسول به اندازه کافی تولید شده فقط این سیاستشونه که Sold out میکنن ...

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
باور کنید اینجوری که شما میگید نیست ؛ به اینکه کنسول حتی بیشتر از اندازه نیاز بازار تولید شده و موجوده شک دارین ؟ هنوز سیاستها و تریکهای بازار و بیزینس رو نمیدونین ؟ شما همین ایران خودرو رو ببین :)) تمام انبارها و مراتع اطراف کارخونه هاش پر از ماشینه ینی از الان تولید رو متوقف کنه و فقط از تولیداتش بفروشه اندازه 4 سال ماشین داره که بفروشه به مردم
سیاست سونی و ماکرو چیزی جز فروش بیشتر نیست ...
کنسول به اندازه کافی تولید شده فقط این سیاستشونه که Sold out میکنن ...
ایران خودرو را با سونی و ... مقایسه نکنید
ایران خودرو بازی در میاره که قیمت بره بالا
کافی یک سرچ انجام بدین و متوجه میشین هیچ جای دنیا الان ps5 موجود نیست
ولی ایکس باکس هنوز موجوده
به نظر من کرونا و خانه نشین شدن مردم دنیا یکی از علت های این فروش میتونه باشه

• Like
Reactions: Destro and Hamed_nx

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
159
ایران خودرو را با سونی و ... مقایسه نکنید
ایران خودرو بازی در میاره که قیمت بره بالا
کافی یک سرچ انجام بدین و متوجه میشین هیچ جای دنیا الان ps5 موجود نیست
ولی ایکس باکس هنوز موجوده
به نظر من کرونا و خانه نشین شدن مردم دنیا یکی از علت های این فروش میتونه باشه
ببینید اینا جنگ روانیه بین ماکرو و سونی ؛ من و شما به هیچ وجه اطلاعی از تاریخ شروع به کار خط تولید PS5 نداریم ؛ شما در نظر بگیر شاید از 2 ماه پیش تولیدش شروع شده باشه ! شما اطلاع دارین روزانه چه تعداد PS5 تولید میشه ؟
ببینید یه سری کارا شوآفه از طرف کمپانیهای سازنده ، وقتی من بیام شایعه کنم که کمبود فلان چیز هست خواه ناخواه اذهان عمومی به سمتش جلب میشه ...
کنسول فراوان تولید شده به صورت عمده هم وارد ایران میشه ! شما همین آیفون 12 رو ببین از همون روز بعد از معرفی مثل نقل و نبات ریخت تو ایران

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
ببینید اینا جنگ روانیه بین ماکرو و سونی ؛ من و شما به هیچ وجه اطلاعی از تاریخ شروع به کار خط تولید PS5 نداریم ؛ شما در نظر بگیر شاید از 2 ماه پیش تولیدش شروع شده باشه ! شما اطلاع دارین روزانه چه تعداد PS5 تولید میشه ؟
ببینید یه سری کارا شوآفه از طرف کمپانیهای سازنده ، وقتی من بیام شایعه کنم که کمبود فلان چیز هست خواه ناخواه اذهان عمومی به سمتش جلب میشه ...
کنسول فراوان تولید شده به صورت عمده هم وارد ایران میشه ! شما همین آیفون 12 رو ببین از همون روز بعد از معرفی مثل نقل و نبات ریخت تو ایران
از اونجایی که مسئولین ما به آیفون ارادت خاصی دارند حتی جنگ هم بشه آیفون را وارد کشور میکنن?....واردات خودرو را ممنوع کردن ولی آیفون باید وارد بشه!..حتی کنسول هم ممنوع هست وارداتش!
من که به نظرم واقعا فروش ps5 عالی بوده و سونی آمار دروغ نمیده و بی خود sold out نشده
دوستانی هم قصد تهیه دارند صبر کنند تا دوستان سلبریتی و فوتبالیست و شاخ اینستا و ... ابتدا با قیمت های نجومی تهیه کنند سپس هم عرضه ps5 بیشتر میشه و هم قیمت اوکی میشه
نهایت تا ۲-۳ ماه دیگه همه جا موجود میشه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
چی میگی واسه خودت؟!? مگه من فروشنده ام بیام نرخ تعیین کنم?، همین الانش دارن ps4 پرو رو به رنج قیمت 10 تا 12 تومن میفروشن. شما چطور انتظار داری ps5 رو 13 و 14 بدن بهت؟ اونم تو روزای اولش. یکم واقع بین باش. بله دلار بیاد پایین، قیمت هم صد درصد میاد پایین. الان همه چیز به دلار بستگی داره البته فروشنده جماعت، وقتی دلار میاد پایین میگن جنس قبلیه با دلار فلان قیمت خریدیم.?

• Like
Reactions: VENOMEM

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
اینم محض اطلاعت بدونی من خودم دل خوشی از این جماعت حروم خور ندارم
عقل سالم میگه که وقتی میدونی دارن قیمت پرت میگن نباید بخری. الان به عنوان مثال یکی از فروشگاه های کنسول در اینستاگرام که ادعا میکرد ps5 نسخه دیسک خور رو موجود داره، (حالا قبل از عرضه جهانی چطور موجود کرده، بماند) قیمت پرسیدم. یارو با پر رویی هر چه تمام برگشته میگه 42 میلیون.? به نظر شما عقل سالم میتونه حکم به حماقت کنه؟ قطعا نه. حتی اگه پول هم داشته باشی، نباید بریزی تو جیب این حروم خورها. امیدوارم هر کسی پول داره، عقل سالم هم در کنارش داشته باشه!

• Like
Reactions: Hamed_nx

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یه جور میگن دلال انگار یه آدمی ـه که صبح از خونه میره بیرون دلالی شب میاد خونه:D

یک میلیون وام مون یک روز عقب بیفته تا فی خالدونمون رو میشه . دلال ها همه از خودی ها هستن چه اونی که قاچاق کنسول میاره چه کسی که پخش میکنه . آدم عادی دلال باشه 3سوت حذف میشه اصلا به مرحله دلالی نمیرسه آدم عادی

فرقی هم نداره با درهم بخری یا یوان چین به اندازه واحد دلاری ش باید پول بدی

دلیل ارزون بودن ریجن 3 مبدا پولی ش نیست گرونتر بودن ریجن 1 ـه اینا دیگه نه دست دلاله نه قاچاقی اینا تزی هست که فروشنده ها رو کردن برای گرون فروختن ریجن 1و 2 . در اصل قیمت های نسبتا منطقی ریجن 3 هست .

ریجن 1رو به شما مثال میدن 10 تومن ریجن 3 رو 9200 در حالی که قیمت همون ریجن 1 ـه هم همون 9تومنه که دارن بهتون الکی گرون میفروشن وعلا قیمت جهانی کنسول فارغ از هر نوع ریجن یکیه

چیزی که باید توسط دولت کنترل بشه و نمیشه دیگه از دست منو شما که خارجه عملا چه 10تومن بدن چه 20تومن هیچکاری از دست مشتری بر نمیاد خیالتون راحت تا 6ماه دیگه تحلیل کنید اتفاقی نمیفته :D

همین آدمایی که صف میکشن برای خرید پراید یه روزی هم همینا میگفتن پراید 150 نمییارزه منطقی نیست. افسوس که بازار و اقتصاد ایران گوش شنوایی برای این حرفا نداره کار خودشو میکنه

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
دیشب پیش فروش دیدم کنسول دیجیتال 11 و دیسک خور 13 دیگه خدایی به قیمت بالاتر راضی نشید، کاری ندارم تولیدات کم هست و یکی تو ebay میزاره 1000 دلار ... شما بدونید عرفش همینه یکی دو تومن بالا پایین تر و اینکه تولیدات افزایش پیدا میکنه سونی از شرایط باخبرِ.

پلی 4 من رد میکنم یک وام 10 میلونی میگیرم ماهی 480 قسطش و کنسول رو زمانی که سری های اول تموم شد و سری های دوم اومد میخرم (این در صورتیه که کنسول واقعا بالای 15 باشه) وگرنه که خب کمتر هزینه میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر