قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
با توجه به شرایطی که توش قرار داریم هم از لحاظ میزان موجودی بار تو کشور و هم قیمت نوسانی ارز بنظرم اگر قصد خرید دارید اقدام کنید چون با این شرایطی که مملکت داره واقا نمیشه آینده رو راحت پیش بینی کرد
چطور وقتی نمیشه آینده رو به قول خودت پیش بینی کرد حکم به خرید می دی؟

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
چطور وقتی نمیشه آینده رو به قول خودت پیش بینی کرد حکم به خرید می دی؟
اولا حکم به خرید ندادم گفتم بنظرم اگر قصد خرید دارید بخرید
دوما آینده که مشخص نیست اینجا شرایط دلار و کمبود بازار جهانی کاملا مشخصه طبیعتا تو چنین شرایطی آدم باید خرید هایی که لازم داره رو انجام بده ممکنه شرایط بهتر بشه ممکنه هم بد تر بشه درست مثل زمانی که کنسول اومد تو کانال ۱۹ تومن ولی بعد چند هفته دوباره رفت بالا شرایط ثابت نیست الان حالت قمار داره همه چیز یا باید ریسک کنی و بخری یا باید ریسک کنی و نخری هر دو حالت هم بعدش معلوم نیست چی میشه چون اینجا ایرانه

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
دوستان دلیل پایین اومدن قیمت چی هست؟
بعید میدونم به خاطر ارز باشه،چون زیاد پایین نیومده

قیمت کنسول تو مبدا کم شده؟
یک دلیل بخاطر بار جدیدی هست که میگن اومده تو بازار و خب بار های قبلی هم با اون قیمت ها فروش نرفتن و موندن از طرفی هم تو دبی قیمت مقداری اومده پایین یادمه چند وقت پیش خبری بود که تولید کنسول از طرف سونی برای نیمه دوم ۲۰۲۱ بیشتر میشه این هم میتونه یک دلیل باشه
استاندارد ۲۰۵۹۰
دیجیتال ۱۸۴۹۰
سایت معروف

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
229
دوستان امروز یه مقدار قیمت افزایشی شده، ممکنه به قیمت کف رسیده باشیم

استاندارد دیروز ۲۰۵۰۰ بود، امروز شده ۲۰۶۴۰
دیجیتال دیروز ۱۸۴۰۰ بود ، امروز شده ۱۸۶۸۰

• Like
Reactions: Sega_genesis

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
دوستان امروز یه مقدار قیمت افزایشی شده، ممکنه به قیمت کف رسیده باشیم

استاندارد دیروز ۲۰۵۰۰ بود، امروز شده ۲۰۶۴۰
دیجیتال دیروز ۱۸۴۰۰ بود ، امروز شده ۱۸۶۸۰
نه هموطن جو الکی ندین کنسول داره فراوون میشه و قیمتها میشکنه به کف ۱۵ تا ۱۶ میلیون

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
229
نه هموطن جو الکی ندین کنسول داره فراوون میشه و قیمتها میشکنه به کف ۱۵ تا ۱۶ میلیون
هموطن! اولا ک جوی داده نشده، دوما بر اساس قیمتی ک دیدم اینارو زدم،

شما خودت مختار هستی هر تصمیمی ک دوست داری بگیری

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
به حرف هیچ کسی گوش ندید نه اونی که میگه بخر نه اونی که میگه نخر
حدود 20 و پایین تر توجیه داره خرید کنسول اما بالاتر خیر و تشخیص اش هم با خودتونه
پولتون رسید و حس کردید نیاز به کنسول دارید و اگر بخرید حس نمیکنید سرتون کلاه رفته و احساس رضایت میکنید خرید کنید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
امروز خیلی عجیب بود
شنبه این هفته دیجیتال روی ۲۰۵۰۰ بود و امروز صبح ۱۸۵۰۰ شد
البته عجیبتر اینکه دوباره عصر امروز ۲۰۸۰۰ شد.

چنتا سایت رو چک کردم که صفحه اول گوگل بودن.
عجیب نیست وقتی قیمت زیر 20 و پایین تر میاد خیلی ها که منتظر بودن حمله ور میشن برای خرید و هم موجودی بازار کم میشه و هم مغازه دار سوء استفاده میکنه و قیمت رو میاره بالا

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
امروز خیلی عجیب بود
شنبه این هفته دیجیتال روی ۲۰۵۰۰ بود و امروز صبح ۱۸۵۰۰ شد
البته عجیبتر اینکه دوباره عصر امروز ۲۰۸۰۰ شد.

چنتا سایت رو چک کردم که صفحه اول گوگل بودن.
چرا جو بیخود ایجاد میکنید همین الانم دیجیتال 18500 تا 18700 پره هیچ تغییری نسبت به دیروز نداشته

ebi2012

کاربر سایت
Oct 4, 2011
136
نام
Ebi
من که صبرم سر اومد استاندارد با گارانتی
س..ر 22 خریدم
دیگه حوصله نداشتم
این دو سه ماه یه سره داشتم چک میکردم ببینم کی پایین میاد فکرم درگیرش بود با خودم گفتم اگه فردا بنده نوعی نبودم چی
ب نظرم یکی دوتومن ارزش نداره
میتونید بخرید

استاندارد فروشگاه معتبر 20750
دیجیتال 18700

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر