قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
استاندارد 24100
دیجیتال 21500
توپخونه

پ.ن : برای بار صدم داره گفته میشه ps5 خرابی انچنانی اصلا نداره. مشکل گرمایی نداره. مشکل اس اس دی نداره. انچه که به عنوان خرابی توی نت و یوتیوب میبینید اون تعداد محدود خرابی هست که توی هر خط تولید هر وسیله برقی وجود داره...دست دوم و اکبند یا کنسول سری اول و اخر هم نداره . توی هر تولیدی وجود داره...ممکنه اکبند بخری یهو شانسی همون تعداد محدود خرابی نصیب شما بشه و ممکنه دست دوم بخری ده سال کار کنه.....واقعیت امر اینه که گارانتی اینجا وجود نداره و برای خرید دست دوم حتما مهلت تست بگیرین....و اگر از بابت خرابی میترسین اصلا هیچ کنسولی نخرین چون گارانتی کلا بی معنیه.

آخرین ویرایش:

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
100%
شاید هم 12 تا 14 تومان
به هیچ عنوان قیمت های حال حاضر واقعی نیست...
فکر کنم داشتید تند تایپ میکردین یه دونه یک اضافه گذاشتین برای اعداد..یعنی شاید 2 تا 4 تومن

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
فکر کنم داشتید تند تایپ میکردین یه دونه یک اضافه گذاشتین برای اعداد..یعنی شاید 2 تا 4 تومن
خیلی دوست داری گرون باشه داداش؟!
چند وقت دیگه با فراوانی کنسول و خاک خوردنشون تو مغازه ها و بازار دوبی قیمت ۵۰۰ دلاری رو همه میبینید، قیمت دسته ۱۵۰۰ که ۶۰ دلاره، دقیق میشه ۶۰ ضربدر ۲۵۰۰۰، ۵۰۰ دلارم ضربدر ۲۵۰۰۰ کنید بزودی قیمت واقعی رو میبینید عجله هم نکنید بازی خاصی ام نداره من دوستم فقط داره کالاف آنلاین میزنه منم میزنم که پلی ۴ دارم?
قیمت امروز ۲۱ استاندارد بازار مروارید کیش

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
100%
شاید هم 12 تا 14 تومان
به هیچ عنوان قیمت های حال حاضر واقعی نیست..
۱۲تومن!!!!!
یعنی نصف قیمت الانش
مطمعنی حالت خوبه؟؟
تو ایران داری زندگی میکنی ها،همه چیز یه شبه دوبرابر میشه،همین ps4 اولش ۱تومن بوده الان شده ۱۰تومن...

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
۱۲تومن!!!!!
یعنی نصف قیمت الانش
مطمعنی حالت خوبه؟؟
تو ایران داری زندگی میکنی ها،همه چیز یه شبه دوبرابر میشه،همین ps4 اولش ۱تومن بوده الان شده ۱۰تومن...
فرقی نداره شما داری ایران زندگی می کنی یا خارخ
به خاطر محدودیت های کرونایی و پیامدهای اون با همین نرخ دارن PS5 را در کل دنیا خریداری می کنن . فقط عده کمی تونستن با نرخ 500 دلار خرید کنن.
مطابق سوابق گذشته سال اول عرضه تمامی کنسول ها قیمت تو ایران همیشه اینطور بوده.. حتی یادمه سال اول عرضه PS4 قیمت در ایران 4 میلیون بود تا اینکه کم کم و در سال دوم عرضه قیمت داخل ایران با نرخ ارزی اون برابر شد.
کاری با نرخ دلار در زمان حال و آینده نداریم.. ولی بعد از افزایش تولید PS5 توسط شرکت سونی و برابر شدن عرضه و تقاضا، یقیناً قیمت نزدیک به قیمت دلاری اون فروخته خواهد شد.
اگه کسی توانایی خرید داره بهتره خرید کنه.(در صورت خرید نیز بازی خاصی نیز وجود نداره که بگی مخصوص نسل نهم هستش و فعلاً تمامی بازی ها برای دو نسل هشتم و نهم منتشر میشه)
همونطور که کاربران دیگه هم گفتند تنها چیزی که به قیمت واقعی داره فروخته می شه دسته بازی PS5 هستش که نرخ دلاری اون 60 دلاره و در ایران نیز بین 1200 تا 1500 می فروشن.

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
فرقی نداره شما داری ایران زندگی می کنی یا خارخ
به خاطر محدودیت های کرونایی و پیامدهای اون با همین نرخ دارن PS5 را در کل دنیا خریداری می کنن . فقط عده کمی تونستن با نرخ 500 دلار خرید کنن.
مطابق سوابق گذشته سال اول عرضه تمامی کنسول ها قیمت تو ایران همیشه اینطور بوده.. حتی یادمه سال اول عرضه PS4 قیمت در ایران 4 میلیون بود تا اینکه کم کم و در سال دوم عرضه قیمت داخل ایران با نرخ ارزی اون برابر شد.
کاری با نرخ دلار در زمان حال و آینده نداریم.. ولی بعد از افزایش تولید PS5 توسط شرکت سونی و برابر شدن عرضه و تقاضا، یقیناً قیمت نزدیک به قیمت دلاری اون فروخته خواهد شد.
اگه کسی توانایی خرید داره بهتره خرید کنه.(در صورت خرید نیز بازی خاصی نیز وجود نداره که بگی مخصوص نسل نهم هستش و فعلاً تمامی بازی ها برای دو نسل هشتم و نهم منتشر میشه)
همونطور که کاربران دیگه هم گفتند تنها چیزی که به قیمت واقعی داره فروخته می شه دسته بازی PS5 هستش که نرخ دلاری اون 60 دلاره و در ایران نیز بین 1200 تا 1500 می فروشن.
دسته فرق داره،وزنش کمه،هزینه جابه جاییش هم خیلی پایینتره،تعدادش زیاده
کمبود ps5 به این زودی ها برطرف نمیشه
و حتی اوضاع ممکنه بدترم بشه
سودجویی فروشنده ها هم از یه طرف
سری ایکس که ۱۸بود بعد کنفرانس e3 قیمتش زیاد شد،حالا فرض کن وقتی گاد آف وار بیاد همین سناریو برای ps5 تکرار بشه

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
من موقعی فهمیدم که قیمت هیچوقت به معادل 500 دلار خودمون نمیرسه که قیمت جهانی pro با قیمت بازار ایران مقایسه کردم !!!!!
بعد یکسال صبر برای پایین اومدن قیمت صبر من که تموم شد رفتم خریدم استاندارد 20 تومن
اشتباهم این بود که ps4 فروختم زد بالا بیخودی

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
اقا یک سوالی! مگه نمیگین محدودیت های کرونایی باعث شده قیمت این کنسول همه جا بالا بره؟؟؟ خب الان تو هر مغازه ای که میری تو ایران اقلا ۳_۴ تا کنسول۵ رو داره! این بهانه اقلا برای دلالهای ایرانی بنظرم غیر قابل پذیرشه. چرا مثلا من یک کلیپ از تحویل گرفتنکنسول دیدم تو خارج که با کارت شناسایی و کلی مدارک کنسولو تحویل طرف دادن، اینو میشه فقط اونور قبول کرد ولی ماشالا تو ایران همه کنسولارو جمع کردن اوردن و بهانه کمیابی میگیرن برای بالا بردن قیمت!!! والا زمان ps4 به بدبختی مغازها کنسولو داشتن تازه اونموقعشم البته با دلار ۳ تومانی گرون میفروختن ولی بهانه الانشون اصللللا قابلپذیرش نیست! کل انبار سونی رو خالی کردن تو بازار ایران

• Like
Reactions: Sega_genesis

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
اقا یک سوالی! مگه نمیگین محدودیت های کرونایی باعث شده قیمت این کنسول همه جا بالا بره؟؟؟ خب الان تو هر مغازه ای که میری تو ایران اقلا ۳_۴ تا کنسول۵ رو داره! این بهانه اقلا برای دلالهای ایرانی بنظرم غیر قابل پذیرشه. چرا مثلا من یک کلیپ از تحویل گرفتنکنسول دیدم تو خارج که با کارت شناسایی و کلی مدارک کنسولو تحویل طرف دادن، اینو میشه فقط اونور قبول کرد ولی ماشالا تو ایران همه کنسولارو جمع کردن اوردن و بهانه کمیابی میگیرن برای بالا بردن قیمت!!! والا زمان ps4 به بدبختی مغازها کنسولو داشتن تازه اونموقعشم البته با دلار ۳ تومانی گرون میفروختن ولی بهانه الانشون اصللللا قابلپذیرش نیست! کل انبار سونی رو خالی کردن تو بازار ایران
خوب اول از همه فصل تابستان هستش و نسبت به سایر فصل ها قیمت کنسول نسبتاً بالاتره در ایران
دوم اینکه شما قیمت های خرید آنلاین سایر کشورها و حتی بازارچه‌های دست دوم رو نگاه کنی بین 800-700 دلار ، 3300-3000 درهم خرید و فروش می شه
تا زمانی که قیمت جهانی اون درست نشه و وارد کننده ها از بازار سیاه اجناس وارد می کنن انتظار اصلاح قیمت رو نیز در داخل نمی شه داشت
یعنی الان کسی بخواد PS5 رو از ترکیه و یا امارات بخره و بیاره ایران با همین قیمت داخل ایران براش تموم می شه، مگر اینکه بتونه از فروشگاه رسمی به قیمت 500دلار خرید کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر