قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
از نظر سخت افزار ک هیچی فقد نوع دوشاخه و manual های همراه کنسول

اما از نظر قیمت فکنم تفاوت خرید با یورو و درهم باهم یکی نباشه

مثلا قیمت کنسول ۵۰۰ دلار و ۵۰۰ یورو هست ک به پول ما ۵۰۰ یورو بیشتر میشه،

(بازم میگم کنسول های ما همه از بازار سیاه اروپا و اسیا تهیه شدن و نباید انتظار قیمت نزدیک به ۵۰۰ دلار-یورو رو فعلا داشته باشیم)

دقیقا همینطوره، پلی استیشن فایوهایی دست ما میرسن از بازار سیاه با قیمتی حدود 1000 دلار تهیه می شند یعنی شما دارید پول دوتا کنسول نسل نهمی رو پرداخت می کنید، با اون پول میشه یه XBSX و یه فایو استاندارد خرید.

من شخصا منتظرم تا:

1. فایو جدیدی که طبق شایعات داره با معماری متفاوت و قطعات در دسترس تر تولید میشه رو بخرم

2. فایو پرو با قیمت حداکثر 600-700 دلار رو بخرم، اینجوری بازم از کسی که 1000 دلار پول داده 2 هیچ جلوترم (سخت افزار قوی تر و قیمت پایین تر)

3. کمبود قطعات به مرور برطرف بشه، که این بیشتر از یکسال طول نمیکشه

درسته که هرکی موقع فایو 20 تومنی صبر کرده الان متضرر شده اما نمی شه نتیجه گرفت که صبر کردن همیشه به ضرر آدم تموم میشه، چون تمام داستان به ارزش پول ما ختم نمیشه، باید کمبود قطعاتم در نظر گرفت و این کمبود قطعات به مرور برطرف میشه و اون موقع می شه فایو رو با قیمت واقعی 500 دلار خرید.

بعضی ها سوپر هایپ هستند و منتظر بهونه ای برای توجیه خودشون به پرداخت پول دوتا کنسول برای یه دونه کنسول، اما برای کسی که اینطور نیست قطعا پلی استیشن فور می تونه یکسال دیگم سرگرمش کنه.

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دقیقا همینطوره، پلی استیشن فایوهایی دست ما میرسن از بازار سیاه با قیمتی حدود 1000 دلار تهیه می شند یعنی شما دارید پول دوتا کنسول نسل نهمی رو پرداخت می کنید، با اون پول میشه یه XBSX و یه فایو استاندارد خرید.

من شخصا منتظرم تا:

1. فایو جدیدی که طبق شایعات داره با معماری متفاوت و قطعات در دسترس تر تولید میشه رو بخرم

2. فایو پرو با قیمت حداکثر 600-700 دلار رو بخرم، اینجوری بازم از کسی که 1000 دلار پول داده 2 هیچ جلوترم (سخت افزار قوی تر و قیمت پایین تر)

3. کمبود قطعات به مرور برطرف بشه، که این بیشتر از یکسال طول نمیکشه

درسته که هرکی موقع فایو 20 تومنی صبر کرده الان متضرر شده اما نمی شه نتیجه گرفت که صبر کردن همیشه به ضرر آدم تموم میشه، چون تمام داستان به ارزش پول ما ختم نمیشه، باید کمبود قطعاتم در نظر گرفت و این کمبود قطعات به مرور برطرف میشه و اون موقع می شه فایو رو با قیمت واقعی 500 دلار خرید.

بعضی ها سوپر هایپ هستند و منتظر بهونه ای برای توجیه خودشون به پرداخت پول دوتا کنسول برای یه دونه کنسول، اما برای کسی که اینطور نیست قطعا پلی استیشن فور می تونه یکسال دیگم سرگرمش کنه.
اون دو مورد اولی که شاید مجبور شی 2 یا 3 سال حداقل صبر کنی !! شما عملا نصف عمر این نسل رو از دست بدی خودش واسه یک گیمر فاجعه هست
این کمبود قطعات و چیپست هم تا این جماعت ماینر باشن درست بشو نیست کافیه یکم ارزهای دیجیتال بالا بره یا حتی پیش بینی بشه بالا میره کل بازار جارو میشه !!!الان وضعیت کارت های گرافیک رو میبینید واقعا فاجعه هست ... در ضمن وضعیت ایران با بقیه جاها فرق داره من اگر توی جایی به غیر از ایران بودم امکان نداشت برای این کنسول اینقدر پول بدم اما اینجا کاسب هرچی دوست داره روی جنس قیمت میزاره مخصوصا اگر جنس قاچاق باشه و نمایندگی رسمی هم نداشته باشه

بنظرم اگر روزی احساس نیاز کردید و پولش رو داشتید بخرید و اگر حس کردید روی قیمت فعلی ارزش نداره نخرید

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
من با یه مثال براتون توضیح میدم.پی اس 4 پرو قیمتش 399 دلاره.دلار 24 تومنی در 400 میشه 9600 قیمت الانش 16 تومنه تو بعضی سایت ها خوبش هم 14 یعنی حداقل 5 تا 7 تومن میکشن روش.پس بدونید کف قیمت پی اس 5 تو ایران استاندارد 18 هست و دربند زیاد شدن محصول و اینجور حرف ها نباشید

Red Dead Redemtion

کاربر سایت
May 18, 2021
21
شما میتونی وایسی PS6 بخری و 10 هیچ از کسانیکه PS5 خریدن جلو بیوفتی!

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
من با یه مثال براتون توضیح میدم.پی اس 4 پرو قیمتش 399 دلاره.دلار 24 تومنی در 400 میشه 9600 قیمت الانش 16 تومنه تو بعضی سایت ها خوبش هم 14 یعنی حداقل 5 تا 7 تومن میکشن روش.پس بدونید کف قیمت پی اس 5 تو ایران استاندارد 18 هست و دربند زیاد شدن محصول و اینجور حرف ها نباشید
جدی فکر نمی‌کردم قیمت Pro شانزده میلیون باشه تا الان...
این سایت های واسطه ای که از آمازون و دبی کالا میارن الان سرچ زدم قیمت پرو به درهم+وزن وارد کردم قیمت نهاییش کمتر از کف قیمت فعلی PRO تو بازار ایران در اومد:|(همین الان امتحان کنید)
در صورتیکه همیشه این سایت های واسطه قیمت نهاییشون بیشتر از قیمت همون محصول تو بازار داخلی هست
عملا بجز سود همیشگی از موج PS5 استفاده کردن دارن حروم خوری میکنن سود نه حرومی خوری

• Like
Reactions: m1647 and blak

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
جدی فکر نمی‌کردم قیمت Pro شانزده میلیون باشه تا الان...
این سایت های واسطه ای که از آمازون و دبی کالا میارن الان سرچ زدم قیمت پرو به درهم+وزن وارد کردم قیمت نهاییش کمتر از کف قیمت فعلی PRO تو بازار ایران در اومد:|(همین الان امتحان کنید)
در صورتیکه همیشه این سایت های واسطه قیمت نهاییشون بیشتر از قیمت همون محصول تو بازار داخلی هست
عملا بجز سود همیشگی از موج PS5 استفاده کردن دارن حروم خوری میکنن سود نه حرومی خوری
اونا اولا 2 یا 3 ماه طول میدن که بیارن تازه اگر دستت برسونن موقع تحویل باید مابقی اضافه پول رو به عناوین مختلف ازت میگیرن و در آخر خیلی گرون تر از بازار داخلی در میاد

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,855
اونا اولا 2 یا 3 ماه طول میدن که بیارن تازه اگر دستت برسونن موقع تحویل باید مابقی اضافه پول رو به عناوین مختلف ازت میگیرن و در آخر خیلی گرون تر از بازار داخلی در میاد
برادر من اولا اینجا کسی نه قصد خریدPRO داره نه پیشنهاد دادم
دوما بحث، بحث مقایسه هست این حرفهایی که شما گفتی برای سایت های کلاهبرداری که اصلا تو فاز پست نیستن و یه سایت فیک زدن پول شما میگیرن اینو کسی میگه تاحالا چندین سفارش از اونور داشته هیچوقت 2,3 ماه طول نکشید هیچوقت هم پول اضافه نگرفتن

• Like
Reactions: m1647

kaka600

عضو جدید
Apr 25, 2015
1
استاندارد 24 تا 26تومن رسیده....کف قیمت 24 شده متاسفانه
هم نوسان دلار هم تابستان هم کمبود عرضه کنسول بخاطر کرونا تاثیر گذاشته رو قیمت... خلاصه همه چی دست به دست هم داده...ولی شرایط اینجور نمیمونه به نظرم تا چند ماه آینده بهتر میشه نمیگم کنسول 15 تومنی ولی قیمت منطقی همون حوالی 18 تومن هستش برای نسخه استاندارد

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر