قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دوستان دیجیتال میرزه ۱۵ تومن از سوئد بفرستن؟ هزینه گمرک و این داستان ها هم داره؟ اینجا که فکر نکنم حالا حالا ها به این قیمت برسه
بفرستن منظور پسته؟ اگر پسته که بی خیالش شو. اگر مسافری می خوان بیارن:
اینی که میرزه یا نه تصمیمش با شماست.
هزینه گمرک نداره. توی فرودگاه های سوئد هم می تونن با ارائه فاکتور خرید و خود محصول درخواست بازگشت مالیات بدن که یک مقداری از مالیاتی که برای کنسول پرداخت شده رو بهتون بر می گردونن.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
نمیدونم چرا 4 اینقدر گرون شده
حالا میگیم 5 کمه تو بازار
4 که همه جا پر هست
چرا دسته 5 نزدیک به قیمت واقعیش هست ولی خود کنسول نی؟
جالبه سایت گرون فروشه دو روز پیش 5 رو کرده بود 25 و دیروز اف زده بود کرده بود 23300 الان گذاشته 22900
رسما دیوونه خونست

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
نمیدونم چرا 4 اینقدر گرون شده
حالا میگیم 5 کمه تو بازار
4 که همه جا پر هست
چرا دسته 5 نزدیک به قیمت واقعیش هست ولی خود کنسول نی؟
جالبه سایت گرون فروشه دو روز پیش 5 رو کرده بود 25 و دیروز اف زده بود کرده بود 23300 الان گذاشته 22900
رسما دیوونه خونست
دلیلش اینه که دسته همه جا به قیمت واقعی به وفور پیدا میشه و کمبودی نداره
دلیل گرونی ps5 هم که دیگه 1 میلیارد بار اینجا اشاره شده تولید نسبت به تقاضا کمه و بازار سیاه درست شده برای همین گرونتر از قیمت رسمیه و تا تولید و تفاضا بالانس نشه نمیشه انتظار کاهش قیمت زیادی داشت

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
پ.ن:
تا پاییز اگه اتفاق خاصی نیفته با قیمتی معقولتر نسبت به الان میشه خرید
عزیزم اینجا ایرانه یعنی هیچ علم و دانشی نمیتونه اقتصادش رو پیش بینی کنه
اصلا در مورد قیمتهای ایران چیزی بنام "معقول" وجود نداره

دیجیتال R3 19500.
دسته سفید 1550
دسته مشکی و قرمز 2100
هدست پلاتینیوم 3000

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
229
پیش بینی ۱۵ روز اینده رو هم نمیشه کرد، چه برسه به ۳ماه دیگه

ولی نظر من این هست ک دوستانی ک قصد خرید دارن، این روند کاهشی ک الان داره اتفاق میوفته رو دنبال کنن و رو کف قیمت خریدشون رو انجام بدن
حالا اینکه کف خرید ۲۰ تومن هست یا کمتر رو فقد شرایط بازار و ارز تعیین میکنه.

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
دقیقا مثل خرداد گذشته و اردیبهشت گذشته تر ش و شب عید گذشته تر تر ش و انتخابات آمریکا. در تک تک این برهه های زمانی کارشناسان فنی تاپیک و متخصصین ارز پیش بینی کرده بودن :-c

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
شما پست بعدی منم میخوندی
اون کارشناسای اقتصادی نظرشون 18 تا 15 بود
هیچ کس هم نمیاد با نظرات من و شما خرید کنه
حالا چه اصراریه در مورد آینده نظر یا چند ماه دیگه پیش بینی کردن . با هر ادله ای میخواد اسم ش ارز باشه یا نه

این *اگه اتفاق خاصی نیفته * هم برای روزی که اتفاق خاصی افتاد استفاده میشه که پس فردا بفرمایند من گفته بودم اگه اتفاق خاصی نیفته :-B

والا ما که نظری ندادیم ولی نمیدونم چرا دوستان اصرار دارن نظر بدن و آینده شکافی کنن !

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
21 استاندارد
19 دیجیتال

لباف توپخونه

قیمت ها باز هم کمتر شده... علتش علی رغم افزایش قیمت دلار موجودیه بازار... دستگاه توی بازار یکم زیاد شده.. و البته قدرت خرید مردم هم پایینه و فکر نکنید قراره یهو با این قیمت ها بازار جارو بشه.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
با توجه به شرایطی که توش قرار داریم هم از لحاظ میزان موجودی بار تو کشور و هم قیمت نوسانی ارز بنظرم اگر قصد خرید دارید اقدام کنید چون با این شرایطی که مملکت داره واقا نمیشه آینده رو راحت پیش بینی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر