قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
مدیر ارشد مالی سونی فرموده که به اندازه کافی چیپ برای ساخت PS5 تهیه شده و به تدریج این محصول در بازار فراوان میشه که خبر خیلی مثبتی می تونه باشه و دلال ها و بازار سیاه تا حد زیادی برچیده میشه
PS5 stock shortages FINALLY coming to an end - but only in the short term

حالا باید ببینیم پاییز و زمستان امسال در عمل قیمتا اینجا چطور میشه (با توجه به اینکه قیمت کالاها در ایران حاصل یک معادله چند مجهولیه!)

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
مدیر ارشد مالی سونی فرموده که به اندازه کافی چیپ برای ساخت PS5 تهیه شده و به تدریج این محصول در بازار فراوان میشه که خبر خیلی مثبتی می تونه باشه و دلال ها و بازار سیاه تا حد زیادی برچیده میشه
PS5 stock shortages FINALLY coming to an end - but only in the short term

حالا باید ببینیم پاییز و زمستان امسال در عمل قیمتا اینجا چطور میشه (با توجه به اینکه قیمت کالاها در ایران حاصل یک معادله چند مجهولیه!)
با این وضع دلار و چشم انداز سیاه تحریم و برجام و کسری بودجه وحشتناک دولت (که عملا نصف سال رفته و اینا عمرا نتونن جمش کنن) ، هرچقدر هم کنسول تو بازار زیاد شه ، افزایش قیمت قریب الوقوع ارز تو کشور باعث میشه شما تو زمستون و پاییز بگی کاش تابستون خرید میکردم!
به نظرم این چیزیه که برای خیلی از ماها اتفاق خواهد افتاد متأسفانه...

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
821
با این وضع دلار و چشم انداز سیاه تحریم و برجام و کسری بودجه وحشتناک دولت (که عملا نصف سال رفته و اینا عمرا نتونن جمش کنن) ، هرچقدر هم کنسول تو بازار زیاد شه ، افزایش قیمت قریب الوقوع ارز تو کشور باعث میشه شما تو زمستون و پاییز بگی کاش تابستون خرید میکردم!
به نظرم این چیزیه که برای خیلی از ماها اتفاق خواهد افتاد متأسفانه...
عزیز قیمت کنسول حتی تو همین کشور داغونی که ما هستیم هم بنظرم تنها به دو چیز بستگی داره: 1-قیمت ارز 2-میزان عرضه و تقاضا
اگر قیمت ارز ثابت بمونه و سونی کمبود کنسول رو برطرف کنه قطعا کنسول به نرخ دلاریش نهایت با یکی دو تومن بالاتر فروخته خواهد شد. حتی دو تومن بالاتر از قیمت واقعیش میشه 15 تومن نسخه ی استاندارد و 13 تومن نسخه ی دیجیتال. حالا تا 23 تومن و 20 تومن اینا بسنج ببین چقدر میارزه.
قیمت ارز و دلار بعیده که تو همین سال اول ریاست جمهوری بالاتر از این بره.(نظرشخصی)

Abjam

کاربر سایت
Jan 28, 2015
9
سلام
اصلا فکرشو نمیکردم یه روزی بخرم یه پولی دستم رسید که نمیتونستم نگهش دارم
اول قصد خرید نسخه دیجیتال داشتم ولی از ترس قطع شدن اینترنت استاندارد خریدم ۲۲۸۰۰ دیجیتال رو میگفت ۲۰۸۰۰ دسته اضافه هم گرفتم ۱۵۹۰ که فک کنم گرون گرفتم

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
سلام
اصلا فکرشو نمیکردم یه روزی بخرم یه پولی دستم رسید که نمیتونستم نگهش دارم
اول قصد خرید نسخه دیجیتال داشتم ولی از ترس قطع شدن اینترنت استاندارد خریدم ۲۲۸۰۰ دیجیتال رو میگفت ۲۰۸۰۰ دسته اضافه هم گرفتم ۱۵۹۰ که فک کنم گرون گرفتم
بقیه شهر ها رو نمیدونم ولی اگه از تهران خریدی عالیه قیمتش هم کنترلر هم دستگاه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با خرید قسطی سایت معروف خرید امکانش کمی بهتر شده
حتما قبل خرید قسطی ببینید چقدر سود و پول اضافه قراره ازتون بگیرن
گاهی واقعا ارزشش رو نداره و در حد نزول ازتون پول میگیرن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
سونی کافیه اعلام کنه یه مقداری موجودی کمه. فروشنده های با سواد‌ (!) سریع با کمک گوگل ترنسلیت اخبار و چک میکنن و کم تر از ۱ دقیقه به همین بهونه میکشن رو قیمت میلیونی!
ولی مثل خبر همین یکی دو هفته پیش که گفتن مشکل حل میشه. دوستان دلال سعی میکنن خیلی به روی خودشون نیارن. بهشونم میگی میگن ااااا کی کجا ؟ شایعه شده حتما....

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
پیش بسوی قیمت 30 میلیونی و خدافظی اونایی که به هر دلیلی نتونستن بخرن تا الان مثل خود من :|
جالبه سری ایکس قیمتش خیلی تغییر نکرده و نزدیک به 18 شده
ولی این تا دلار میره بالا قیمتش 1 میلیون گرونتر میشه!!! و بهونه نبودن کنسول هم ی طرف
مگه کم بودن کنسول و دلار برای سری ایکس صدق نمیکنه؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
پیش بسوی قیمت 30 میلیونی و خدافظی اونایی که به هر دلیلی نتونستن بخرن تا الان مثل خود من :|
جالبه سری ایکس قیمتش خیلی تغییر نکرده و نزدیک به 18 شده
ولی این تا دلار میره بالا قیمتش 1 میلیون گرونتر میشه!!! و بهونه نبودن کنسول هم ی طرف
مگه کم بودن کنسول و دلار برای سری ایکس صدق نمیکنه؟
سری ایکس هم کمبود داره اما نه به شدت ps5 قیمت دلالیش هم پایین تره برای همین توی ایرانم پایینتره
و کلا توی ایران ps5 طرفداراش بیشترن برای همین راحت با قیمتش بازی می کنن

• Like
Reactions: db07

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان اگر قصد خرید کنسول از داخل رو دارن تو این یک ماه اقدام کنن دیگه.
با روند فعلی دلار قطعا کانال 40 هزار تومن رو هم به خودش میبینه، اونم خیلی سریع تر از دفعات قبل :D

• Smile
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر