قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
حتی اگه بار جدیدی هم برسه به کشور خیلی بعیده که قیمتا افت شدید بکنه با این گرونی دلار دیگه قطعا زیر بیست نمیره شاید تا ۲ سال دیگه که سونی موجودی رو بالا ببره و تولیدات و زیاد کنه تو ایران هم موجودی بره بالا ولی قطعا قیمت ارز هم تا اون موقع صعودی میره بالا
دیگه قیمت دیسک و اکانت و شرایط اینترنت نامعلوم آینده بماند

• Sad
Reactions: kamyy

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
به نظرم دیگه پلی 5 کشش بیشتر از این گرون شدن رو نداره چون می مونه رو دست کسبه!
همین الانش هم بعید می دونم آنچان خریداری وجود داشته براش.
واقعا در توان مردم نیست حتی همین قیمت های فعلی باید زیر 20 تومن بیاد تا جذاب بشه ویه عده بتونن بخرن

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
مشکل کمبود کنسول تو دنیاست و حالا حالاها هم حل نمیشه. هیچ جای دنیا نمیشه کنسول رو به راحتی با قیمت واقعی خرید و باید دست به دامن بازارهای دوم شد.
اینجا هم چون سونی نمایندگی نداره کلاً بازار دوم محسوب میشه و فروشنده هم کنسول رو گرون می‌خره هم سود خوب می‌خواد برای همین قیمت ها اینجوریه. فعلاً هم خبری از حل مشکل کمبود چیپ نیست و این قیمت ها موندگاره حالا ۳-۴ تومن بالا و پایین.

استاندارد ریجن ۲، تهران: ۲۵۹۹۰

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
به نظرم دیگه پلی 5 کشش بیشتر از این گرون شدن رو نداره چون می مونه رو دست کسبه!
همین الانش هم بعید می دونم آنچان خریداری وجود داشته براش.
واقعا در توان مردم نیست حتی همین قیمت های فعلی باید زیر 20 تومن بیاد تا جذاب بشه ویه عده بتونن بخرن
همین الان هم فروشی نداره یعنی بخوایم با همین موقع زمان پلی 4 مقایسه کنیم 1 صدمش هم نفروخته تو ایران

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خرید و نخریدن ps5 یک بازی دو سر باخت هست و واقعا فکرتون رو درگیرش نکنید
اگر نخری همش فکرت درگیر خرید هست و روزی چند بار قیمت ها رو چک میکنی ( حتی اگر پولش هم نداشته باشی )
اگر هم بخری که تا چند روز فکرت درگیر اینه که چرا دو برابر قیمت جهانی پول دادی ... بعد تازه متوجه میشی که ps5 بدون تلویزیون 4k نمیشه و این یعنی یک خرج بزرگ دیگه
بعد می خوری به مشکل قطع برق که ممکنه به کنسول آسیب بزنه و باید براش یک استبلایزر یا UPS بخری !!! و از اون طرف بخاطر بازی های حجیم جدید باید فکر یک هارد اکسترنال چند ترابایتی هم باشی که خود اینا کلی هزینه هست
و مشکل اصلی که میشه خرید بازی که باید بازی ظرفیتی ( مخصوصا انحصاری های جدید که میاد ) رو با رقم های عجیب بخری و معلوم نیست بعدش بتونی بفروشی یا نه و چقدر باید ارزون تر بدی ...
در کنار اینها بخاطر قیمت بالای ps5 و اینکه خیلی ها دیگه کنسول نمیخرن بعد از عرضه بازی های انحصاری ps5 بخوای مولتی بزنی بجای اینکه با دوستات و هموطنهات بری بازی و لذت ببری باید با یک مشت عرب و .. از کشورهای همسایه بازی کنی
و در آخر هم بحث جدیدی که واسه اینترنت راه افتاده که میتونه بزودی کنسول رو تبدیل به یک آجر کنه و حتی دیگه نتونی کنسول رو بفروشی

خواستم بگم بنظر با این وضع دلار دیگه دوران گیم و گیمری حداقل برای کنسول های نسل جدید توی ایران تموم شده و نهایتا گیمرها بتونن موبایل گیمر بشن
حداقل تا اونجایی که مطلع هستم کسانی که کنسول رو خریدن هم اون هیجان و لذتی که قدیم از خرید کنسول رو میبردن دیگه ندارن

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
با دلار 60 تومن هم دیجیتال 25 نمیشه وقتی مردم به خودشون رحم نمیکنن چیکار میشه کرد x_x
پس این انجمن ها تاپیک ها قدرت شبکه های اجتماعی برای چیه؟ صدنفر بشیم تماس بگیریم به هرجایی که مسئول رسیدگی به این اوضاع هستن واقعا ظلمه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
پس این انجمن ها تاپیک ها قدرت شبکه های اجتماعی برای چیه؟ صدنفر بشیم تماس بگیریم به هرجایی که مسئول رسیدگی به این اوضاع هستن واقعا ظلمه
این جنس خودش قاچاق داره میاد و کسی که جنس قاچاق میخره خودش مجرم حساب میشه و میشه حتی بهش گیر هم بدن
قدیما حتی چند باری ریختن پشت شهرداری کنسول ها رو جمع کردن قدیمی تر ها یادشونه
پس شکایت دردسر برای خودت نشه به نتیجه هم نمیرسه

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
قدیما حتی چند باری ریختن پشت شهرداری کنسول ها رو جمع کردن قدیمی تر ها یادشونه

سالها پیش آخرین باری که رفتم توپخونه . یک تیمی ریخته بودن گونی گونی دیسک های گاد آو وار 3 و چند بازی دیگه هم جمع میکردن میبردن . بازیها هم همه اورجینال فروشنده ها داشتن گریه میکردن . گاد آو وار هم تازه 2روز بود اومده بود و مشتری براش زیاد بود . یادمه اوایل نسل 7 متالگیر سالید دیسک ش 70تومن بود .الان دیسک جز سرمایه حساب میشه .

جالب اینجاست چیزی که از مغازه طرف جمع میکنن نهایتا هم بهش برمیگردونن ولی خوب با شیتیل مناسب که در آمد زایی رخ بده این وسط

کنسول هم اراده کنن همین الان میتونن جمع کنن به عنوان جنس قاچاق . ولی خوب این نوع قاچاق ها مثلا قاچاقه . دیگه همه در جریانن که دستهای خودشون وارد میکنه

buggetz

کاربر سایت
May 25, 2021
368
الان یک سری ها 2400 اضاف میگیرن برای 1سال ضمانت یعنی چی دقیقا !

ضمانت مگه فروشیه

اومدیم به ضمانت صوری ش عمل نکرد کی میتونه بره کجا به کی شکایت کنه آخه:D

وقتی 801 بهونه وجود داره برای عدم ضمانت آخه چرا ملت رو میتیغید . خیلی . خیلی ها به این ضمانت ها دارن پول میدن .طرف میاد برای بچه 11ساله ps5 میخره پول ضمانت هم میده به خودشم میگه بهه بهه تضمین شدم . یه همچین آدمایی میان کنسول میخرن تو این شرایط

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
الان یک سری ها 2400 اضاف میگیرن برای 1سال ضمانت یعنی چی دقیقا !

ضمانت مگه فروشیه

اومدیم به ضمانت صوری ش عمل نکرد کی میتونه بره کجا به کی شکایت کنه آخه:D

وقتی 801 بهونه وجود داره برای عدم ضمانت آخه چرا ملت رو میتیغید . خیلی . خیلی ها به این ضمانت ها دارن پول میدن .طرف میاد برای بچه 11ساله ps5 میخره پول ضمانت هم میده به خودشم میگه بهه بهه تضمین شدم . یه همچین آدمایی میان کنسول میخرن تو این شرایط
اون ضمانت ها بی ارزشه
من پرس و جو کردم فقط شامل مادربرد و CPU و GPU میشه و نه هیچ چیز دیگه
نوسان برق و ضربه و کلی چیز دیگم شامل نمیشه عملا هر مشکلی داشته باشه میتونن بزنن زیرش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر