قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

fermium100

کاربر سایت
Jan 28, 2014
17
نمیدونم چه حکمتیه سایت ها قیمتشون بیشتر از معاره ها هستش...در صورتی ریسک خرید از سایتها خیلی زیادتره چون غیر حضوری هستش و باید قیمت کمتر باشه ......

من تو شهرستان و تو کرونا دسترسی به مغازه ندارم مجبورم گرون تر از سایت بگیرم!

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
استاندارد / سایت / 22690
دوستان امروز دیدم رئیس بانک مرکزی گفته قطعا دلار میاد پایین و هنچنین سخنگوی دولت هم مرتب داره میگه ما مطمعنیم تحریم برداشته میشه.
در نتیجه شماهایی که تا الان صبر کردید یکم دیگه دندون رو جیگر بزارید شاید خبری بشه فکر نمیکنم دیگه از این حدودا گرونتر شه با یکم پایین اومدن وسوسه نشید یکم صبر کنید.

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
استاندارد / سایت / 22690
دوستان امروز دیدم رئیس بانک مرکزی گفته قطعا دلار میاد پایین و هنچنین سخنگوی دولت هم مرتب داره میگه ما مطمعنیم تحریم برداشته میشه.
در نتیجه شماهایی که تا الان صبر کردید یکم دیگه دندون رو جیگر بزارید شاید خبری بشه فکر نمیکنم دیگه از این حدودا گرونتر شه با یکم پایین اومدن وسوسه نشید یکم صبر کنید.
معمولا اینا هرچی میگن برعکسش اتفاق میفته
پیج معتبر نسخه استاندارد 23500

ehsan 360

کاربر سایت
Aug 31, 2010
45
کسی قرار نیس بیاد بگه قطعا دلار قراره گرون بشه!
به حرفهایی که میزنن توجهی نکنید، از حرف تا عمل خیلی فاصلس و از اون مهمتر اگه قیمت ارز اومد پایینتر از نرخ الان، همون قیمت بمونه نه اینکه یه ماه بعد یا 4 سال بعد، 6 برابر شه
خریدن یا نخریدن کسی، چه XB و چه PS ربطی به من نداره ولی ما قیمت 18-19 رو برای استاندارد دیده بودیم، ذوق نکنید :D
باید قیمت برسه به زیر 12.5 - 13 با قیمت فعلی ارز

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
امروز شیراز دیسک خور ۲۳۸۰۰ گیر آوردم
نمیدونم صبر کنم یا بگیرم خودمو راحت کنم؟؟؟؟؟؟
بخر عزیز. توی این مملکت چیزی به اسم روند نداریم ما. روند نزولی برا خارجه. ۱۱۵ صفحه این تاپیک رفته جلو و همه منتظر روند نزولی بودن. من وقتی ۱۹ تومن شد , ۲ ماه پیش ورژن استاندارد رو خریدم. این وسواس فکری و خورد شدن اعصابت واقعا به ۲ تومن ارزون تر شدن نمی ارزه. اگه واقعا دیمن سولز برات مهمه , همین الان بخرش. اگرم مهم نیست , چون بازی خاصی نداره پس صبر کن. ولی اگه واقعا پی اس ۵ میخوای , بخر بره. فقط این فکر رو از سرت بیرون کن که چون الان ارزون شده پس تا ۱ ماه دیگه میرسه به ۱۵ تومن. از ما گقتن بود.
با این ارزون شدنا هم خودتو گول نزن. یه زمانی دلار ۳ تومن بود. الان حتی اگه ۱۲ تومن هم بخری بازم سرت کلاه رفته. پس سر ۲ تومن خودتو ازار نده.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
پارسال یادمه خواستم گوشی بخرم اردیبهشت بود گفتن بار موبایل تو گمرک گیر کرده و به زودی ازادش میکنیم قیمت رو 30 درصد کاهش میدیم دقیقا برعکس شد و پشیمون شدم به هرکی گفتم وایسا و نخر امسال شرایط بهتره یه روزنه هایی برا کاهش نرخ ارز و افزایش تولید کنسول هست اما بازم محتاط باشید یه وقت پشیمون نشید.
به نظر خودم قیمت ها افزایشی نمیشه دیگه
منم بیشتر از 18 هزینه نمیکنم برا کنسول 500 دلاری [-x
فعلا مغازه شیراز نسخه استاندارد 23500

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
قاعدتا موجودی کنسول در بلند مدت، افزایش پیدا خواهد کرد و قیمت دلاری کنسول، متعادل تر خواهد شد. قیمت فعلی پلی استیشن ۵ استاندارد حدودا بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ دلاره! خودتون نتیجه گیری کنید؛ خیلی بدیهی و سادست.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
دوستانی که کنسولتون را فروخته بودید یا پول دارید خریدید دمتون گرم نوش جونتون ولی یک عده دیگه را که منتظر تا الان موندن لطفا الکی تحریک نکنید. چرا بعدا وجود ندارد؟ :D

همه میدونن تو این مملکت همیشه قیمت ها به خصوص ارز افزایشی هست ولی الان به غیر از بحث ارز، خود کنسول را دارن به دو برابر قیمت میفروشن. یعنی نقدا دارن با ارز 50 هزارتومنی حساب میکنن. این وضعیت هم با بهبود وضعیت کرونا و افزایش تولید کنسول و تزریق کنسول توی بازارهای جهانی بهبود پیدا میکنه. یعنی اینی که انتظار داشته باشی کنسول را به قیمت 500 دلار یا 400 دلار واقعیش بخری سر خودمون را گول زدن نیست بلکه یک حرکت منطقی هست. تو کل دنیا الان سرجمع 7-8 میلیون نفر کنسول نسل نهمی خریدن چرا باید ملت را تحریک کنیم تو این وضعیت بد اقتصادی که تازه قراره سال بعد 3/5 میلیون بشه حقوق پایه برن پول مفت بریزن جیب دلال؟

همین یک سری از بچه ها هفته های قبل تا 26-27 هم خریدن الان 22-23 هست . یعنی حقوق بی زبون یکی دوماه را اضافه ریختن جیب دلال.

طرف تو خود آمریکاش که ماهی 3000-3500 دلار درآمدشه بدو بدو نمیره از دلال کنسول بخره ما اینجا به ملت میگیم برید با حقوق ماهی 100-150 دلار 500 دلار پول اضافی بدید پای همون کنسول.

اگه نگران قیمت ارز هستید به نظر من دلار یا طلا به اندازه پول واقعی یک کنسول (400-500 دلار) بخرید بذارید کنار راحت چندماه بعد با قیمت معقول کنسول بخرید

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تو دوره کمبود موجودی جهانی کنسول دارید میگید آینده وجود نداره؟ :D
جدی اید؟ :D

اتفاقا تنها چیزی که وجود داره و میشه بهش دل بست آینده است.
وضع ایران رو نمیدونم
ولی وضع عرضه پلی استیشن 5 مدام قراره به مرور بهتر شه
تاثیرش رو به تبع، این جا هم میذاره

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
دوستان خودتون عقل دارین و قدرت تصمیم گیری و از جیب خودتون و شرایط زندگیتون با خبر هستین، اگه میخواین بخرین اگرم نمیخواین نخرین، خیلی ساده هستش واقعا :D
بنده با توجه به جیب خودم و شرایط زندگی در حال حاضر زورم میاد ک بالای 15 تومن پول زور پای کنسول بدم،حالا یا ارزون میشه یا نمیشه، شد ک چ خوب ، نشد هم فدا سرم دیگه
ی عمری داریم اینجوری زندگی میکنیم :D بهتره ب جای حرص و جوش خوردن ب فکر رفتن ب جایی باشیم ک اینجور سختی ها و حقارت ها ب سرمون نیاد.
اینم ک توقع داشته باشیم ک نخریم تا قیمت بیاد پایین یچیز چرتیه،چون جامعه اماری بازیسنتر اصلا در اون حد بزرگ نیست ک بتونیم با نخریدن جلوی گرونی رو گرفت ، بعدشم
الان همه ما هم پول خریدش رو داریم این دیگه بستگی ب خودتون داره تا چ حد کنسول لازم باشید و براتون دادن هر قیمتی مهم نباشه.

حالا اینکه هر کسی نظرش رو بگه اصلا اشکالی نداره و اتفاقا خیلی هم خوبه ولی این تشویق ب خرید یا عدم خرید تمامش ب خوده شخص بر میگرده.
برنامه من برای خرید اینه:
1-بذارم سری جدید بیاد تا کاملا از رفع شدن ایرادات مطمئن بشم.
2-ظرفیت هارد بالاتر، بنظر من نسل بعد با توجه ب اینکه خرید نسخه فیزیکی بازی رویایی شده و باید همش دیجیتالی بازی کنم، ظرفیت 800 و خوردی خیلی کم هستش و حداقل 2 ترا نیازه.
3-رنگ مشکی، من همیشه از اول زندگیم عاشق رنگ مشکی کنسول بودم و همیشه کنسول ساده و مشکی رو خریدم(غیر از ps1) و برای اینکه سنت شکنی نکنم منتظر رنگ مشکی میمونم :D

برنامه من برای نخریدن:
1-هنوز بازی خاصی نداره.
2-هنوز ps4 خوب ساپورت میشه و کلی بازی هست ک انجام ندادم هنوز.
3-زیاد بازی نمیکنم و برام چیز واجبی حساب نمیشه.

بنظرم شما هم فارغ از نظر دیگران ی همچین فاکتور هایی رو در نظر بگیرین و دیگه بعدش نسبت ب خرید یا عدم خریدش اقدام کنید.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
همه حرفاتون منطقی هست و دوست داشتم ازتون تشکر کنم از تمام کسایی که اینجا صحبت هاشون در کنار عاقلانه بودن باعث دلگرمی بقیه میشه تو این آشفته بازار
ولی موضوعی که شاید من و خیلی از خود شماهارو نگران میکنه عدم وجود ثابت تو بازار هست:-< نگرانی از بابت گرونی احتمالی بعد عید که خب مثل سیلی میتونه باشه که همه چیز و در بر میگیره. امیدوارم اینطوری نشه در هر حال...

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر