قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
بخر عزیز. توی این مملکت چیزی به اسم روند نداریم ما. روند نزولی برا خارجه. ۱۱۵ صفحه این تاپیک رفته جلو و همه منتظر روند نزولی بودن. من وقتی ۱۹ تومن شد , ۲ ماه پیش ورژن استاندارد رو خریدم. این وسواس فکری و خورد شدن اعصابت واقعا به ۲ تومن ارزون تر شدن نمی ارزه. اگه واقعا دیمن سولز برات مهمه , همین الان بخرش. اگرم مهم نیست , چون بازی خاصی نداره پس صبر کن. ولی اگه واقعا پی اس ۵ میخوای , بخر بره. فقط این فکر رو از سرت بیرون کن که چون الان ارزون شده پس تا ۱ ماه دیگه میرسه به ۱۵ تومن. از ما گقتن بود.
با این ارزون شدنا هم خودتو گول نزن. یه زمانی دلار ۳ تومن بود. الان حتی اگه ۱۲ تومن هم بخری بازم سرت کلاه رفته. پس سر ۲ تومن خودتو ازار نده.
اره بخر..کنسول 500 دلاری رو 1000 دلار بخر.!!!!!....مگر دلار 50 هزار تومنه که 25 میلیون پول کنسول بدیم ...دیگران رو به اشتباه ننداز و هیجان زدشون نکن

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اره بابا یه عده پولشو دارن یا صبرشو ندارن اونا نمی‌تونن تحمل کنن.
ولی خیلیا میان اینجارو میخونن نمیدونن دنیا چه خبره نمیدونن کنسول چقدر باید باشه. چقدر از قیمت فعلی کنسول تو بازار ایران اضافی و سود دلاله. خیلیا نمیدونن واردات این کنسول‌ها گمرک نداره و قاچاقه.
اگه کسی میاد تحلیل میکنه قیمت میاد پایین یا الان نخرید و فلان واسه شما که به قول خودتون علاقه‌تون خیلی زیاده نیست. من نمیفهمم کسی خیلی دوست داره بخره، پولش مهم نیست واسش،‌ مازاد داره، نمی‌تونه صبر کنه،‌ خب بره بخره مثل خیلیای دیگه که خریدن و دارن لذتشو می‌برن. نمی‌فهمم چرا با چهارتا پیام بچه‌ها تو این تاپیک که دارن پیشنهاد میدن نخرید قیمت میاد پایین،‌ بهشون بر می‌خوره که اقا چرا میگید ملت دست نگه‌دارن.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,574
نام
محمدرضا
بابا چرا اینقد سختش میکنید برا خودتون، اصل گرونی کنسول به خاطر کمبود جهانیشه، هر وقت این کمبود رفع شد قیمتش داخل ایرانم نزدیک میشه به قیمت اصلی. دیگه اینقد تحلیل و بررسی بازار ارز و سیاست های مملکتی لازم نیست به خدا :D فقط اگه فک میکنید ارز‌ قراره بره بالا، به مقداری که لازم دارید خرید کنید که بعد به موقعش بتونید خریدتونو انجام بدین.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
دیجیتال ۲۵۷۰۰
دیسک ۲۵۷۵۰
سایت معروف...

این دیگه سر دسته راهزناس فکر کنم ماشالا یکی بش بگه داداش داری ضرر میدی ما راضی نیستیم :)))) خیلی از سایت هارو چک کردم حتی قیمت نزدیک به قیمتای این سایت که نمیدونم چه سایتیه ندیدم

22,990 نسخه استاندارد (سایت معروف)
22,290 نسخه دیجیتال
با 10 روز فرصت تست

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
شخصا مشکلی که دارم اینه که اگر بحث کمبود هست هم xbox کمه هم ps5 . اگر بحث کمبود موجودی هست چون خودم رفتم به چشم دیدم دارم میگم کنسول ps5 چند برابر بیشتر از xbox تو بازار موجوده مغازه دار ها چون موجودی کنسول xbox اشون کمه علاقه ای ندارن به شما xbox بفروشن اما همین که حرف از ps5 میشه نیش شون تا بناگوش باز میشه و چایی و قهوه هم می خوان برات بیارن !!! با این حساب تنها دلیل گرونی که به ذهن من میرسه اینه که از اسم ps5 و علاقه بیشتر مشتری بهش دارن سو استفاده میکنن و می خوان سود بیشتری ببرن وگرنه حداقل و در بدترین حالت باید مثل xbox قیمتی زیر 18 میلیون داشت

اگر همه میگن فعلا نخرید چون منطق و عقل پشتش هست وگرنه نه پول شما توی جیب کسی از بچه های اینجا میره نه ضرر آیندتون از جیب کسی هست فقط چند ماه دیگه که ارزون بشه هر بار وارد این تاپیک بشید اعصاب و روانتون خراب میشه که چرا دو برابر پول دادید و یکم صبر نکردید
قیمت نسخه استاندارد در بازار و سایت های معتبر همگی زیر 23 اومده
موجودی نسخه دیجیتال بشدت در بازار کم شده و خیلی ها موجود نداشتن برای همین قیمتش خیلی به قیمت نسخه استاندارد نزدیک شده

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
شخصا مشکلی که دارم اینه که اگر بحث کمبود هست هم xbox کمه هم ps5 . اگر بحث کمبود موجودی هست چون خودم رفتم به چشم دیدم دارم میگم کنسول ps5 چند برابر بیشتر از xbox تو بازار موجوده مغازه دار ها چون موجودی کنسول xbox اشون کمه علاقه ای ندارن به شما xbox بفروشن اما همین که حرف از ps5 میشه نیش شون تا بناگوش باز میشه و چایی و قهوه هم می خوان برات بیارن !!! با این حساب تنها دلیل گرونی که به ذهن من میرسه اینه که از اسم ps5 و علاقه بیشتر مشتری بهش دارن سو استفاده میکنن و می خوان سود بیشتری ببرن وگرنه حداقل و در بدترین حالت باید مثل xbox قیمتی زیر 18 میلیون داشت

اگر همه میگن فعلا نخرید چون منطق و عقل پشتش هست وگرنه نه پول شما توی جیب کسی از بچه های اینجا میره نه ضرر آیندتون از جیب کسی هست فقط چند ماه دیگه که ارزون بشه هر بار وارد این تاپیک بشید اعصاب و روانتون خراب میشه که چرا دو برابر پول دادید و یکم صبر نکردید
قیمت نسخه استاندارد در بازار و سایت های معتبر همگی زیر 23 اومده
موجودی نسخه دیجیتال بشدت در بازار کم شده و خیلی ها موجود نداشتن برای همین قیمتش خیلی به قیمت نسخه استاندارد نزدیک شده
به نظر شما تا کی این وضع ادامه داره دوست من؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
به نظر شما تا کی این وضع ادامه داره دوست من؟
بنظر من قیمت در سال جدید در مجموع روند نزولی میگیره
اردیبهشت بنظرم قیمت حدود 20 تومن رو مجدد میبینیم و اوایل پاییز قیمت حدود 18 رو ببینیم و سال آینده هم قیمت حدود 16 تومنی رو
قیمت رو براساس قیمت فعلی دلار درنظر گرفتم که امیدوار باشیم جهش نداشته باشه
باید واقع بین بود و منطقی صحبت کرد به هر حال در سال پیش رو همچنان مشکل کمبود کنسول ps5 در بازار جهانی وجود داره و الان هم قیمت ps4 pro در بازار حدود 14 میلیون هست ( با قیمت 400 دلاری که نه کمبود داره نه تازه به بازار عرضه شده ) پس قیمت 16 میلیونی برای ps5 با قیمت 500 دلار خوشبینانه هم هست چون قیمت رو من و شما تعیین نمیکنیم و اون وارد کننده عمده و دلال ها تعیین میکنن

من قبلا هم گفتم قیمت فعلی xbox که زیر 18 میلیون هست اگر کسی واقعا نیاز به خرید کنسول داره این قیمت برای ps5 هم حدی هست که میتونه خرید کنه و منطقی بنظر میرسه اینکه بخواید واسه یکی دو میلیون بین 6 ماه تا 1 سال بیشتر صبر کنید خیلی شاید ارزش نداشته باشه

آخرین ویرایش:

ehsan 360

کاربر سایت
Aug 31, 2010
45
تاپیک قیمت PS4 فقط صفحه ۴ و ۵ رو بخونید!
اون موقع هم کنسول نبود و گرون بود، تو اروپا قحطیش اومده بود یسریا هول بودن زودتر بخرن
دلالای عزیز ایرانی نمیفروختن و قیمت پرت میدادن و توی امارات با 1700 درهم پیدا نمیشه و هر بامبوله دیگه ای که الان هست اون موقع هم بود
اون موقع هم خیلیا میگفتن نمیخرم تا قیمتا درست شه و نتیجشم دیدن! کنسول ۳ میلیون و چهارصدی خیلی راحت رسید به قیمت واقعیش
دیگه قضاوت با خودتونه

قیمت PS4

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تاپیک قیمت PS4 فقط صفحه ۴ و ۵ رو بخونید!
اون موقع هم کنسول نبود و گرون بود، تو اروپا قحطیش اومده بود یسریا هول بودن زودتر بخرن
دلالای عزیز ایرانی نمیفروختن و قیمت پرت میدادن و توی امارات با 1700 درهم پیدا نمیشه و هر بامبوله دیگه ای که الان هست اون موقع هم بود
اون موقع هم خیلیا میگفتن نمیخرم تا قیمتا درست شه و نتیجشم دیدن! کنسول ۳ میلیون و چهارصدی خیلی راحت رسید به قیمت واقعیش
دیگه قضاوت با خودتونه

قیمت PS4
کاملا موافقم . ولی با این کارت مارو بردی به گذشته های خیلی نزدیک که افسردگی بگیریم ؟ :| ببین چه قیمتی دادم اونجا :
Screenshot_20210311-105706_Chrome.jpg

p.s : قیمت در سایت بانه رسید به ۲۲۲۰۰ برای نسخه استاندارد !

p.s 2 : دوست عزیز @dooste.man83 به هیچ وجه کمبود کنسول ایکس باکس در دبی و اکثر نقاط دنیا وجود نداره . و دقیقا نزدیک به قیمت واقعی داره فروش میره . نهایت 2 میلیون حباب داشته باشه .

آخرین ویرایش:

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
یکی از سایتای معتبری که از چین و امارات جنس سفارشی میاره 3 تا به بالا تحویل 10 تا 20 روز کاری ریجن ژاپن نسخه دیسک 20900 زده. خودمم ازش چند باری خرید داشتم از چین و آمازون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر