قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
کاملا موافقم . ولی با این کارت مارو بردی به گذشته های خیلی نزدیک که افسردگی بگیریم ؟ :| ببین چه قیمتی دادم اونجا :
View attachment 197801

p.s : قیمت در سایت بانه رسید به ۲۲۲۰۰ برای نسخه استاندارد !

p.s 2 : دوست عزیز @dooste.man83 به هیچ وجه کمبود کنسول ایکس باکس در دبی و اکثر نقاط دنیا وجود نداره . و دقیقا نزدیک به قیمت واقعی داره فروش میره . نهایت 2 میلیون حباب داشته باشه .
منم با شما موافقم . ببینید کمبود کنسول ps5 در سطح جهانی وجود داره چون الان دوست من در کانادا هنوز موفق نشده به قیمت 500 دلاری بخره فروشگاه های بزرگ هفته ای 2 یا 3 بار موجود میکنن که سریع زیر 20 دقیقه تموم میشه
اما در مورد ایران من رفتم پشت شهرداری و پاساژ الباف و ... همه مغازه ها موجود داشتن اونم تعداد بالا و هیچ کمبودی هم در بازار نیست (( اگر در مورد xbox میگفتن کمبود هست ممکن بود قبول کنم چون خیلی مغازه ها نداشتن یا نهایت یکی دو تا داشتن )

اما به امید قیمت های 11 یا 12 میلیونی هم بودن کار اشتباهی هست من بنظرم بین 16 تا 18 وقت خرید هست

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
همه تون توی آمریکا کانادا دانمارک سوئد رفیق دارید؟ لعنتی های لاکچری.

صمیمی ترین دوست من نهایت تا سر کوچه بره نونوایی. اسمش ممده. اونم خودمم‌. :))

سایت قرمزه: ۳۸ میلیون با تمام امکانات
استاندارد ۲۵۸۰۰

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
سایت قرمزه: ۳۸ میلیون با تمام امکانات
استاندارد ۲۵۸۰۰

این خیلی باحاله..
اینقدر در طول روز تراکنشهای سرسام آور مالی داره که اصلا و ابدا براش مهم نیست همگام و بروز کردن قیمت یه کنسول بازی! اون زمان که خودش فروشنده بود خیلی بهتر منج میکرد این مسائل رو..

۲۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان فروشگاه معتبر تخصصی سرگرمی.

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
این خیلی باحاله..
اینقدر در طول روز تراکنشهای سرسام آور مالی داره که اصلا و ابدا براش مهم نیست همگام و بروز کردن قیمت یه کنسول بازی! اون زمان که خودش فروشنده بود خیلی بهتر منج میکرد این مسائل رو..

۲۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان فروشگاه معتبر تخصصی سرگرمی.
ولی متاسفانه همین فروشگاه قرمز رنگ تبدیل شده به یه مرجع قیمت گذاری برای اکثر فروشنده ها.
ای کاش نظارتی وجود داشت...
====================================================

یکی از فروشگاه های معروف فروش سخت افزار:
کنسول PS5 استاندارد : 23 میلیون تومان

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سایتها رو بیخیال بشید من دیروز اکثر مغازه ها رو رفتم ( شیراز خیابون داریوش و پاساژ مهدی) دیسک خور زیر 23 میگفتن و جا برای چونه زنی هم داره
اینطور که معلومه میخوان هفته آخر اسفند جنس های فعلی رو رد کنن بره
به هیچ عنوان هم کمبود کنسول نیست همشون موجود دارن

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
سایتها رو بیخیال بشید من دیروز اکثر مغازه ها رو رفتم ( شیراز خیابون داریوش و پاساژ مهدی) دیسک خور زیر 23 میگفتن و جا برای چونه زنی هم داره

به نظرت اینارو رد کنن بره سری جدید بار قیمتشو باز بالا میبرن یا تو همین حد و شاید پایین تر باشه قیمتا ؟ :-?

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
به نظرت اینارو رد کنن بره سری جدید بار قیمتشو باز بالا میبرن یا تو همین حد و شاید پایین تر باشه قیمتا ؟ :-?
اکه یه درصد احتمال میدادن گرون میشه الان قیمت مثل اواسط بهمن 30 تومن بود ;) ببین چقدر رو یه کنسول میخورن که الان 7 میلیون ناقابل کم کردن

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
در راستای پست شما اینم پیج همون یارو فروشگاه معروفه
میگه روز 26 بیاین با قیمت 19500 کدوم نسخه رو نگفته ولی حتما دیجیتاله

Attachments

• Screenshot_2021-03-11-16-24-46-877_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-03-11-16-24-46-877_com.miui.gallery.jpg
    116.9 KB · مشاهده: 130
آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
تا خریدار تو این قیمت ها هست کنسول قیمتش واقعی نمیشه......بنده هم به فروشنده ها حق میدم قیمت رو پایین نیارن.......
متاسفانه فروشنده ها تونستن قیمت بالای 20 جا بندازن من به شما قول میدم قیمت اگر به 20 برسه یک سری آنچنان هجومی برای خرید ببرن که همه این موجودی در بازار تموم شه ( دقیقا مثل دفعه قبلی که به 20 رسید در کمتر از چند روز کنسول کمیاب شد )
و مجدد قیمت بره بالا و دوباره چند ماه بخواد طول بکشه که به قیمت حدود 20 برگرده
این فضای مجازی بجای اینکه یک اتحاد بین خریدارها ایجاد کنه یک هماهنگی بین فروشنده ها و دلال ها ایجاد کرده که قیمت و جو روانی خریدارها رو براحتی کنترل کنن و قیمت دو برابری خودشون رو براحتی جا بندازن

منم با شما موافقم تا این رویه باشه کنسول همین حدود قیمت میمونه ( اگر دلار گرون شه که بالاترم میره )

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
متاسفانه فروشنده ها تونستن قیمت بالای 20 جا بندازن من به شما قول میدم قیمت اگر به 20 برسه یک سری آنچنان هجومی برای خرید ببرن که همه این موجودی در بازار تموم شه ( دقیقا مثل دفعه قبلی که به 20 رسید در کمتر از چند روز کنسول کمیاب شد )
و مجدد قیمت بره بالا و دوباره چند ماه بخواد طول بکشه که به قیمت حدود 20 برگرده
این فضای مجازی بجای اینکه یک اتحاد بین خریدارها ایجاد کنه یک هماهنگی بین فروشنده ها و دلال ها ایجاد کرده که قیمت و جو روانی خریدارها رو براحتی کنترل کنن و قیمت دو برابری خودشون رو براحتی جا بندازن

منم با شما موافقم تا این رویه باشه کنسول همین حدود قیمت میمونه ( اگر دلار گرون شه که بالاترم میره )
برادر تو بد بودن دلالای ما که بحثی نیست،ولی موضوع اصلی کمبود کنسول هست و ما از سونی دایرکت و نمایندگی که خرید نمیکنیم قیمت ۵۰۰ دلاری بدن بهمون،هر موقع بازار سیاه از بین رفت و موجودی زیاد شد قیمت درستم میبینیم که ممکنه تا اواخر ۲۰۲۱ طول بکشه که مهم هم نیست هنوز نسل جدید درست حسابی شروع نشده…
قیمت کنسول ۱۰۰ میلیون هم بشه خریدارش رو داره (افراد کمتر) همونجور که دیدیم ایفون ۷۰ تومنی،۵ بالای ۴۰ تومن،پراید بالای ۱۰۰ تومن مشتریشو داره.
هر کسم پول داره داد خرید مبارکش باشه همه حوصله صبر کردن ندارند.(مملکت ماهم که رو هواست،هر کی پول داشت هر موقع چیزی رو خواست بخره بره ریال ارزشش بالا برو‌نیست)
زمانی کنسول به قیمت اصلیش میرسه که موجودیش زیاد بشه فقط و فقط همینه موضوع.حالا این وسط دلالا هم با ایجاد جو و شب عید و … بازی میکنن با قیمت،نه توی ایران توی همه جا!
خارج از ایرانم دستگاه هی موجود میشه ولی سه سوته تموم‌میشه،خلاصه قضیه عرضه تقاضاست و دیر یا زود قیمت درست و ثابت رو میبینیم.دیگه این بحث رو هر روز یه بار حداقل میکشی وسط،همینه وضعیت داداش کاریش نمیشه کرد.
فضای مجازی بازیسنتر کوچیکتر از این حرفاست که اتحاد یا اختلاف ایجاد کنه و در کل تاثیری هم نمیذاره اینجا همینه:D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
برادر تو بد بودن دلالای ما که بحثی نیست،ولی موضوع اصلی کمبود کنسول هست و ما از سونی دایرکت و نمایندگی که خرید نمیکنیم قیمت ۵۰۰ دلاری بدن بهمون،هر موقع بازار سیاه از بین رفت و موجودی زیاد شد قیمت درستم میبینیم که ممکنه تا اواخر ۲۰۲۱ طول بکشه که مهم هم نیست هنوز نسل جدید درست حسابی شروع نشده…
قیمت کنسول ۱۰۰ میلیون هم بسه خریدارش رو داره (افراد کمتر)
هر کسم پول داره داد خرید مبارکش باشه همه حوصله صبر کردن ندارند.(مملکت ماهم که رو هواست،هر کی پول داشت هر موقع چیزی رو خواست بخره بره)
زمانی کنسول به قیمت اصلیش میرسه که موجودیش زیاد بشه فقط و فقط همینه موضوع.حالا این وسط دلالا هم با ایجاد جو و شب عید و … بازی میکنن با قیمت،نه توی ایران توی همه جا!
خارج از ایرانم دستگاه هی موجود میشه ولی سه سوته تموم‌میشه،خلاصه قضیه عرضه تقاضاست و دیر یا زود قیمت درست و ثابت رو میبینیم.دیگه این بحث رو هر روز یه بار حداقل میکشی وسط،همینه وضعیت داداش کاریش نمیشه کرد.
دوست عزیز منم پولشو دارم همین الان بخرم ولی وقتی قیمت حباب داره برای چی پولمو اتیش بزنم ........همین الان 6 -7 میلیون ملت دارن بیشتر پول میدن

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
من سر خرید کارت گرافیک ۲۰۸۰ سوپر یچیزی رو‌ خوب یاد گرفتم
اونم این که هر موقع پولت آماده شد چیزی که خواستی رو بخر
یسری از بچه ها یجوری میگن فلان قیمت ارزش نداره انگار همون قیمت ۱۶ تومنم بشه ارزش داره
تو این مملکت هیچی تاکید میکنم هیچی ارزش اون قیمتی که ما میخریم رو نداره،حتی لوبیاخ،نخود،میوه...
کارت گرافیک من خریدم ۱۶ میلیون سه هفته بعدش شد ۳۲ میلیون و چشمم ترسید
درسته عین کنسول نبود و قضیه اش فرق میکنه اما از نظر من هر موقع پولتون آماده شد و قیمت اون جنس تقریباً افتشو کرده بود بخرید نه زمانیکه ۳۰ میلیون بود
با نخریدن هم دلالا بخوان قیمت بیارن پایین چند میلیون هست موضوع اصلی همون تزریق نشدن کنسول به بازاره و عرضه و تقاضا هستش
من نه میخوام کار خودمو تایید کنم یا کار بچه های دیگه رو رد کنم چون هرکسی جیب خودشه و باتوجه به شرایط خودش هر موقع که خواست اقدام میکنه
اما جدا از عرضه و تقاضا باید اینو بدونیم که اینجا ایرانه،حتی به اندازه کافی کنسول هم تزریق بشه باز باید نگران این بود که دلار نره بالا
درکل اینجا با همه جای دنیا فرق داره

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر