قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
به همون مغازه زنگ زدم

اون گفت که فروشنده ای که صبح بوده قیمت رو اشتباه داده

خودشم گفت که کارت ها داخل جعبه هستند و ps vita wifi همون 600 هستش

به نظر من قیمت خوبی گفته چون مدل 3g ریجن 2 قیمتش 720 تومانه

---------- نوشته در 03:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

بابا توپ خونست شما خودتونو در گیر نکنین قیمتو ارزون میگه بعد یطور دیگه میچاپه رفته بودم ps3 بخرم میگفت بدونه هک نمیفروشم باید خودم هکش کنم 40 تومن بگیرم!
باز خوب خریدی نگران نباش

نه بابا اصلا نگران نیستم دوست عزیز

اتفاقا ارزون گرفتم چون مموری 16 gb شدش 90 تومان!!!

هر جا می رفتم می گفتند 130 تومان

40 تومان ارزون گرفتم

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
به همون مغازه زنگ زدم

اون گفت که فروشنده ای که صبح بوده قیمت رو اشتباه داده

خودشم گفت که کارت ها داخل جعبه هستند و ps vita wifi همون 600 هستش

به نظر من قیمت خوبی گفته چون مدل 3g ریجن 2 قیمتش 720 تومانه

---------- نوشته در 03:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

نه بابا اصلا نگران نیستم دوست عزیز

اتفاقا ارزون گرفتم چون مموری 16 gb شدش 90 تومان!!!

هر جا می رفتم می گفتند 130 تومان

40 تومان ارزون گرفتم
در کل خوب گرفتی.من دو شب پیش همون 600 گرفتم ولی مموری 16 رو 125 گرفتم.اون فروشنده با انصافی کرده و به قیمت روز کار نداشته و بر اساس قیمت خریدش سودش رو کرده و بهت داده.
خودم xbox 360 هم با ویتا گرفتم که قیمت روزش یک ملیون و 80 بود و تونستم یک و 50 گیر بیارم،البته صبح بهش زنگ زدم گفت 1 و 50 و شب که رفتم گفت 1 و 80:-o.از آخر هم که ازش پرسیدم گفت اینا رو 700 خریده ولی به قیمت روز میفروشه(توی یک xbox 360 نیم ملیون سود،خدای بزرگ!!!!!:-o).

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
در کل خوب گرفتی.من دو شب پیش همون 600 گرفتم ولی مموری 16 رو 125 گرفتم.اون فروشنده با انصافی کرده و به قیمت روز کار نداشته و بر اساس قیمت خریدش سودش رو کرده و بهت داده.
خودم xbox 360 هم با ویتا گرفتم که قیمت روزش یک ملیون و 80 بود و تونستم یک و 50 گیر بیارم،البته صبح بهش زنگ زدم گفت 1 و 50 و شب که رفتم گفت 1 و 80:-o.از آخر هم که ازش پرسیدم گفت اینا رو 700 خریده ولی به قیمت روز میفروشه(توی یک xbox 360 نیم ملیون سود،خدای بزرگ!!!!!:-o).

یک عدد xbox 360 یک میلیون و هشتاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o

خیلی زیاد نمی فروشه با این که به روزه؟

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
یک عدد xbox 360 یک میلیون و هشتاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o

خیلی زیاد نمی فروشه با این که به روزه؟
باید بگم متاسفانه،نه!!!!!!:-o
من از خودم که نگفتم قیمت روز.بقیه مغازه ها رفتم،همین قیمت رو میگفتن(البته منظورم با kinect هست) تازه با برادرم که فروشنده است و با مغازه دار ها آشنا،رفتم و میگفتن آخرین قیمتی که بتونن بدن 1 و 80.از همون مغازه ای که خریدم،گفت که حدود 2 هفته پیش 930 بوده و من خودم 24 خرداد قیمت گرفتم 970.مملکت رو حال میکنی جان ما.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,886
نام
malek
سلام دوستان
بنده فردا واسه یه کار اداری میام تهران واسه داداشم هم یه دونه psvita 3G regen 2 میخاستم بگیرم.لطفا قیمت و آدرس دقیق بدین برم بگیرم و البته چیزای جانبیش هم مثل رم و بازی.البته چون میخام 1 دونه بازی بیشتر نگیرم لطفا بهترین و سرگرم کننده ترینش رو معرفی کنید. از این بازیها نباشه که یه بار بازیش کنی(حتی اگه فوق العاده باشه)و بندازیش کنار

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
جب فروشنده هایی داریم ما
هر روزی که میرم قیمت مموری ویتا می پرسم 5 تومان گذاشتند روش
امروز 85 فردا 90 پس فردا 95 و اما 10 روز بعد 140 و...

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
بابا توپ خونست شما خودتونو در گیر نکنین قیمتو ارزون میگه بعد یطور دیگه میچاپه رفته بودم ps3 بخرم میگفت بدونه هک نمیفروشم باید خودم هکش کنم 40 تومن بگیرم!

کاملا موافقم !
با اینکه فروشندگان با انصافی هم اونجا هستن اما .... خودم پارسال PSP خریدم ، بابت نصب آپدیتش 15 هزار تومن ازم گرفت ، بعد رفتم خونه دیدم اصلا کرکش نکرده ، خودم کرک کردم !!!!!!! این نشون میده فروشندگان خوب توی توپ خونه کم پیدا میشه ! پس از هر کسی خرید نکنید و قبل از خرید از چند تا فروشگاه سوال کنید قیمت های دقیقشون رو ... خیالتون هم راحت ، هیچ ایرادی نداره که تا وقتی پول رو ندادید بگید نمیخواید ! مجانی که نمیگیرید ، دارید پول میدید !

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام دوستان من یه ps vita +رم4 +انچارتد دادم یه ps3 +دو دسته +10 دلار پول توش+80 تومن گرفتم خوب معامله کردم؟
به نظرم خوب معامله کردی
دسته ی اورجینال الان 95 تومن هستش:d
قیمت ps3 هم از ویتا بالاتر رفته هم 160 گیگ هم 320

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر