قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

چطور میشه فهمید که دستگاه دست 2 نیست؟ مثل موبایل ها که واسه اولین بار بالا میان یکم زمان میبره ؟ اگه دست 2 باشه طبیعتا زود میاد بالا؟
دیر یا زود نداره.یعنی چه نو باشه چه دست دو هر دو در یک زمان بالا میاد.فقط اگه دفعه اول باشه،کشور و ساعت رو میپرسه و یک ویدیو نشون میده که این کار با فکتوری ریست کردن هم اتفاق میفته.فرق دیگه ای نیست(تا جایی که من میدونم).

سلام اقا من 700 تومن پول دستم اومده به نطر شما بگیرم یا نه ارزش داره پول بدم؟ (اینو بگم من دیوونه ی بازی کردنم از اونایی که 4 ساعت در روز نرم میمیرم 20 سالمه ! )

سلام اقا من 700 تومن پول دستم اومده به نطر شما بگیرم یا نه ارزش داره پول بدم؟ (اینو بگم من دیوونه ی بازی کردنم از اونایی که 4 ساعت در روز نرم میمیرم 20 سالمه ! )
صبر کن مهر ماه هم ارزون میشه هم شاهکاری به اسم لیتل بیگ پلنت براش میاد اون موقع بگیر

دوستان من میخام این کنسول رو توی شیراز بخرم چند خوبه بخرم و از کجا؟در ضمن دوستان قیمت بازیاش روی مموری آماده چنده؟آنچارتد و متال گیرو ریمن و کامبت؟
مرسی

من هم دوست دارم بگیرم نمیدونم چه کنم چون الان که قیمتش داره میره بالا نمیدونم تا مهر صبر کنم یا الان بخرم چون درست که پاییز ارزونتر میشه معمولا اما امروز دلار ۲۲۰۰ رسید اگر همینطور پیش بره تا مهر خدا میدونه.. لعنتی الان هم ۱ تومن حداقل مایه میخاد با یک کیف مسخره وپرپرکی و۲ تا دونه بازی وتازه مموری کارت پیشکش...

قیمت دلار شده 2300 و همینطور بالا میره تو روز 3 دفعه قیمت تغییر میکنه نمیشه قیمت دقیق و به روز داد ولی تا جایی که بشه سعیمونو میکنیم قیمت رو دقیق بزاریم

دوستان بنظر من حتما زود بگیرین....
با وضع دلار خدا میدونه چه قیمتی میشه حتی رو 1 میلیون هم باید حساب کنید وضع خیلی خرابه....
کسانی که میخوان بگیرن عجله کنن وگرنه نمیشه مطمئن بود از مهر ارزون بشه....
از ما گفتن بود....خود دانی....

دوستان بنظر من حتما زود بگیرین....
با وضع دلار خدا میدونه چه قیمتی میشه حتی رو 1 میلیون هم باید حساب کنید وضع خیلی خرابه....
کسانی که میخوان بگیرن عجله کنن وگرنه نمیشه مطمئن بود از مهر ارزون بشه....
از ما گفتن بود....خود دانی....

واقعا راست میگی
من ps vita wifi یک ماه پیش گرفتم 600 حالا همون جا قیمت کردم میگه 675 !!!!!!!:-o
مموری 8 گیگ هم شده 125 !!!!!!
به نظر من تا مهر ماه صبر نکنین و همین الآن بخرید که اون زمان مدل wifi میشه 1,000,000 و این شکلی میشین:-o

پایین ترین قیمتی که میشه تو تهران یه ویتای نو گرفت چقده؟
زیر 600ه؟

---------- نوشته در 05:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:48 AM ارسال شده بود ----------

اگه میشه سریع جواب بدین
مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or