قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
دوستان ! به نظرم بهتره فعلا دست نگه دارید و بیخودی قیمت هایی مثل 600-700 هزار تومن بابت این کنسول ندید چون اصلا ارزشش رو نداره.

درسته دستگاه با مشخصاتیه اما اصلا این قیمت نمیرزه ، مگر اینکه راحت پولش رو داشته باشید.

:d

ghost of duty

کاربر سایت
Jun 24, 2012
21
دوستان ! به نظرم بهتره فعلا دست نگه دارید و بیخودی قیمت هایی مثل 600-700 هزار تومن بابت این کنسول ندید چون اصلا ارزشش رو نداره.

درسته دستگاه با مشخصاتیه اما اصلا این قیمت نمیرزه ، مگر اینکه راحت پولش رو داشته باشید.

میشه دلیل بیاری که چرا؟؟؟؟؟؟
گربه دستش به گوشت نمیرسه..................

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی

به نظر من حرف درستی نیست چون ویتا پتانسیل زیادی داره و همینطور روز به روز بازی های قشنگتری واسش میاد و فکر کنم این ها معیار هایی است که یک گیمر تصمیم میگیره یک کنسول بخره یا نه.
البته وقتی هک بشه خیلی بیشتر می ارزه و فکر کنم در اون صورت قیمتش در ایران بره بالا.
بنابراین به نظرم به این قیمت می ارزه و وقتی هم که هک شد میشه خیلی بازی کرد و واقعا،به معنای واقعی کلمه،لذت برد.

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
باسلام

یک عدد ویتا 3G رجیون 1 با مموری 4 گیگ و 2 عدد بازی hustle king و Motorstorm RC و لوازم جانبی از قبیل برچسب LCD , کاور و تمام برنامه های دانلودی موجوده هرکی خواست پیام خصوصی بده باهاش راه میام
درضمن دستگاه در حد آک میباشد و یک ماه بیشتر کار نکرده.
تاپیکشو تو پرشین تولز زدم میتونید ببینید
فروش ویتا 3G

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی

تا حدودی راست میگه دیگه ارزش 700 تومن رو نداره البته یه مدت قیمتش خوب شده بود حول و حوش 500-600بود که تقریبا میارزه
منم اگه همون اوایل خریدم بخاطر علاقه وافری که به کنسول های سونی دارم گرفتم چون صبر کردن سخت بود!!ولی از نظر منطقی 700زیاد ولی 500وخورده ای کاملا مناسبه
میشه دلیل بیاری که چرا؟؟؟؟؟؟
گربه دستش به گوشت نمیرسه..................
شما هم بهتره تو ادبیاتت تجدید نظر کنی هرچی فکر میکنی که نباید به زبون بیاری

ELEMENT-PS

کاربر سایت
Jul 1, 2012
9
قـيـمـت كـنـسـول بـازي PSVITA در تـاريـخ: يكشنبه 11 تير 1391

WiFi: 540 - 560
3G: 640 - 660

در پاساژ پايتخت تهران خيابان ميرداماد

-------------------------------------------------------------------------------------

بنظر من تا بازي‌هاش هك نشده بريد بگيريد ، چون وقتي كه بازي‌اش هك شه 100تومن مياد رو قيمت...!
من خودم دارم جمع ميكنم برم بگيرم!

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
چرا جو میدید؟؟؟
یه سری از قبل عید میگفتن نخرید بزارید بعد میشه زیر 500 تومن اصلا میگفتن میشه 420-430 تومن!
اخه با چه منطقی این حرفو زدید؟ بابا اینجا ایرانه و هر فروشنده با هر قیمتی که دوست داره میفروشه الان دوباره شد داستان گرونی دلار؟ خب این 2 ماهی که دلار پایین بود قیمتش چند شد؟
اینجا قیمتا قابل پیش بینی نیست بعد از این همه سال باید فهمیده باشید...اگه پول دارید بخرید اگرم ندارید چیز زیادی از دست ندارید هنوز گیمای شاخ زیادی براش نیومده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر