قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

ghost of duty

کاربر سایت
Jun 24, 2012
21
چرا جو میدید؟؟؟
یه سری از قبل عید میگفتن نخرید بزارید بعد میشه زیر 500 تومن اصلا میگفتن میشه 420-430 تومن!
اخه با چه منطقی این حرفو زدید؟ بابا اینجا ایرانه و هر فروشنده با هر قیمتی که دوست داره میفروشه الان دوباره شد داستان گرونی دلار؟ خب این 2 ماهی که دلار پایین بود قیمتش چند شد؟
اینجا قیمتا قابل پیش بینی نیست بعد از این همه سال باید فهمیده باشید...اگه پول دارید بخرید اگرم ندارید چیز زیادی از دست ندارید هنوز گیمای شاخ زیادی براش نیومده...
داداش حرف شما درست که هنوز بازی خوبی براش نیومده اما هر کس که به این کنسول علاقه داره باید هر چه زودتر بره بگیره و به بازیهاش توجه نکنه چون به قول شما با این وضع فروشندگان ما و احتمال هک شدن ممکنه قیمتش سر به فلک بکشه.....مثل psp go که الان تقریبا 100 تومن از vita کمتره!!!!!
و به نظر من اگر الان نگیره چیز های زیادی رو از دست داده.

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
سلام به همه دوستان عزیز

من امروز (12/4/91) یک عدد ps vita wifi+مموری 16gb+برچسب محافط ال سی دی+اون 6 کارت عجیب و غریب را گرفتم 690

قیمت خوب هست یا بد؟

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
سلام به همه دوستان عزیز

من امروز (12/4/91) یک عدد ps vita wifi+مموری 16gb+برچسب محافط ال سی دی+اون 6 کارت عجیب و غریب را گرفتم 690

قیمت خوب هست یا بد؟

ویتا رو چند گرفتی؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
نمیدونم چجوری شد

خود فروشنده می گفت با کارتاش 20 تومان گرونتره خودش رو بدون کارت میداد 580

عجب دزدی بود مرتیکه خب بهت گفت این کارتا به چه درد میخوره که 20 تومن!!!!!!قیمت گذاشت؟
برو بزن تو سرش 20تومنت رو بگیر

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
حالا خوب بود این با تقلب کردن اینجوری می گفت

یک جای دیگه بازار ps vita دل وای فای رو می گفت 660!!!!!!!!!!

نه مموری روش بود نه چیزی

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
بابا توپ خونست شما خودتونو در گیر نکنین قیمتو ارزون میگه بعد یطور دیگه میچاپه رفته بودم ps3 بخرم میگفت بدونه هک نمیفروشم باید خودم هکش کنم 40 تومن بگیرم!
باز خوب خریدی نگران نباش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر