قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

شما احتمالا جاییتون رو چیزی گاز نگرفته؟
750-900 آخه کی میده واسه کنسول دستی اونم اوریج:-o
یه ps3 بیشتر میارزه که یا یه آیفون یا آیپاد
تو این فکر بودم به عنوان هدیه بگیرم برایکی الان میبینم خرید یک عدد xbox360 کاملا عاقلانه

آخرین ویرایش:
تو این فکر بودم به عنوان هدیه بگیرم برایکی الان میبینم خرید یک عدد xbox360 کاملا عاقلانه
اتفاقا اگه یکی ایکس باکس بگیره باید اینو بهش بگی...شما داری واسه 360 حدود 2-3 برابر قیمتش پول میدی وگرنه 360 این قیمت نیس که
باز این ویتا کلا قیمتش به دلار بالاست
از همه ی کنسول ها بالاتر قیمت ویتاست اگه مموری اینا رو هم اضافه کنی که لازم هم هست که از باندل ها هم گرون تره
بعد مگه کنسول دستی چیه که نباید واسش پول داد=))
آیپاد و آیفون چه ربطی داره آخه ...:-o

مبارکت باشه و از کجا خرید کرده دوستتون براتون اگه ادرسشو هم بگین ممنون میشم تشکر .

میپرسم ازش اطلاع میدم بهت

---------- نوشته در 09:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 AM ارسال شده بود ----------

ایپد و ایفون و تبلت و ...که ربطی به بازی ندارن ولی کسایی که کنسول های خونگی رو ندارن اشتباه هست که اول ویتا بگیرن ولی کسایی که بازیهای کنسولای خونگی رو میتونن تجربه کنن و در دسترسشون هست خوبه که ویتا هم بگیرن چون بعد از انحصاریهای پلی3 و 360 کنسولهای دستی هم انحصاری های خوبی دارن مثل انچارتد ویتا و رزیدنت اویل و متال گیر 3ds

360 و آيفون و آيپاد جاي خودش منم همين فكر و ميكردم. كافيه 5 دقيقه با اين كنسول بازي كني نظرت عوض ميشه .

نه ، تو کویتم. یک فروشگاه زنجیره ای داره که فقط ماله چیزهای الکتریکی و الکترونیکی و از این جور چیزاست. شعبش هم معروفه رفتم تو سایتش قیمت کردم. ولی خداییش پول ایران خیلی بی ارزش شده 1 دیناره اینجا مساوی 6 هزارتومان اونجاست در واقع 6 و خورده ای هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از مجمع رحاب بگیری فکر کنم ارزونتر بشه از غانم عزیز
در ضمن دینار تو ایران 7 تومنه !

چرا باید جایه فیفا 150 پول بدید .یه psn کارت بخرید با قیمت جهانیش دانلود کنید .البته اینترنت و رم حداقل 4 گیگ می خواد.
گول این مغازه دارارو نخورید .

دوستان كسی رو سراغ نداريد كه PSVITA 3G آنلاك داشته باشه كه سيم ـه ايران رو بخونه؟

دوستان كسی رو سراغ نداريد كه PSVITA 3G آنلاك داشته باشه كه سيم ـه ايران رو بخونه؟
تا جایی که من اطلاع دارم PSV مثل آیفون نیست و سونی آنلاک شدش رو بیرون نداده که با هر سیم کارتی کار کنه. اگه هک بشه احتمال خیلی زیاد میشه با بقیه سیم کارت ها هم کار کنه اما در غیر این صورت خود سونی باید تصمیم بگیره

امروز بالاخره این ویتا رو تو یه فروشگاه دیدم .
نسخه 3G به همراه بازی آنچارتد و یه مموری 850 هزار تومان .

تا جایی که من اطلاع دارم PSV مثل آیفون نیست و سونی آنلاک شدش رو بیرون نداده که با هر سیم کارتی کار کنه. اگه هک بشه احتمال خیلی زیاد میشه با بقیه سیم کارت ها هم کار کنه اما در غیر این صورت خود سونی باید تصمیم بگیره

ولی فکر نکنم برای کشورهایی مثل امارات اینطور باشه چون اگه توجه کنید گوشیهایی هم که برای امارات میاد لاک نداره پس احتمالا روی سیم کارتهای ایران هم جواب میده

امروز بالاخره این ویتا رو تو یه فروشگاه دیدم .
نسخه 3G به همراه بازی آنچارتد و یه مموری 850 هزار تومان .

قیمتش مشکوکه.

که چون این پک با این مشخصات تو دوبی 1800 درهم ـه بعد چجوری ایران 850 تومنه؟ :-/

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 PM ارسال شده بود ----------

ولی فکر نکنم برای کشورهایی مثل امارات اینطور باشه چون اگه توجه کنید گوشیهایی هم که برای امارات میاد لاک نداره پس احتمالا روی سیم کارتهای ایران هم جواب میده

لاک داره.
گوشیایی که از امارات میاد ایران به طور غیر رسمی وارد خود امارات میشه.

Back