قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
بین این 3 کودومو بخرم?
3ds wiiu vita
گرافیکم برام مهمه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

هیچ کدوم به هم ربط نداره Wii U یک کنسول خانگی هست دستی نیست که بخوای با اونهای دیگه مقایسه بشه
اما در کل Wii U بهتره اما اگر کنسول دستی میخوای و گرافیک برات مهمه ویتا اما 3DS بازی هاش فوق العاده هستند

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
اقایان من یک 3ds دارم نو نو سالم یک ماه بیشتر نیست خریدم می خواهم بفروشم همچی داره جعبع هم داره بازی اوریجینالش هست super mario 3d land بعد می خواهم 400 بفروشم اگه بخواهید تا 350 هم می ایم بعد اگر کسی خریدار است پیام خصوصی بده تا شماره :-cو ادرس هم بدم و عکس هم باسش بزارم بعد حضوری می فروشم و ساکن تهران هستم و اگر کسی را میشناسید که خریدار است نام کاربری اش را به من بگویید خواهش می کنم بگویید ازتان خواهش می کنم
بعد ببخشید می دانم هیچ ربطی به موضوع نداره اما نمی دانستم کجا این را بگویم ممنون از همتان:laughing:

nobody

کاربر سایت
Aug 6, 2006
25
نام
امیر
با سلام خدمت همه دوستان
سرانجام بعد از 2 روز خوردن اینترنت و خوندن همه مطالب راجب vita و 3ds امروز رفتم و 3ds xl رو خریدم و خیلی هم از تصمیمم راضیم چون من بازی های psp , ps رو از PSN میخرم رو PS3 بازی میکنم و XBOX هم که برای بازی های مشترک چون PS3 رو حاضر نیستم کپی خور کنم .فقط جای نینتندوی عزیز قدیمی خالی بود که اونم پر شد Wii U هم نبود میگفتن بالای 2 میلیون در میاد نمیارن.متاسفانه بازی های کمی هم بود MGS 3D , Tekken , Zelda , Mario Bros بود که گرفتم .اون دانگل کپی بازی قدیمیا رم گرفتم با یه رم 8 که همشم پور کرد با بازی قدیمیا.قیمتها هم به این ترتیب بود :
3DS XL Red :850
Mario :140
Tekken :130
Zelda :130
MGS 3D :125
Memory 8G :25
R4 Dual Core :28
جمعا :1.410.000

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
با سلام خدمت همه دوستان
سرانجام بعد از 2 روز خوردن اینترنت و خوندن همه مطالب راجب vita و 3ds امروز رفتم و 3ds xl رو خریدم و خیلی هم از تصمیمم راضیم چون من بازی های psp , ps رو از PSN میخرم رو PS3 بازی میکنم و XBOX هم که برای بازی های مشترک چون PS3 رو حاضر نیستم کپی خور کنم .فقط جای نینتندوی عزیز قدیمی خالی بود که اونم پر شد Wii U هم نبود میگفتن بالای 2 میلیون در میاد نمیارن.متاسفانه بازی های کمی هم بود MGS 3D , Tekken , Zelda , Mario Bros بود که گرفتم .اون دانگل کپی بازی قدیمیا رم گرفتم با یه رم 8 که همشم پور کرد با بازی قدیمیا.قیمتها هم به این ترتیب بود :
3DS XL Red :850
Mario :140
Tekken :130
Zelda :130
MGS 3D :125
Memory 8G :25
R4 Dual Core :28
جمعا :1.410.000
قیمت هاواقعا فاجعه س

nobody

کاربر سایت
Aug 6, 2006
25
نام
امیر
مبارک باشه دوست خوب . از کجا گرفتی و چه رنگی هست ؟ همیشه باهاش خوش باشی .
ممنونم دوست خوبم .والا تو پایتخت که هیچ کس نداشت و جالبتر اینکه خیلیا نمیدونن که 3DS XL هم هست بهشون که میگفتی میگفتن اون که قدیمیه و 3D هم نیست ! تو جمهوریم یگانه زنگ زدم نداشت رفتم توپخونه همه رو گشتم فقط نیما داشت اونم 1 دونه ابی 1 دونه قرمز که من قرمزو خریدم.

---------- نوشته در 09:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 AM ارسال شده بود ----------

قیمت هاواقعا فاجعه س
واقعا فاجعس دیشب داشتم چک میکردم برا بقیه بازیا تو دبی چون یکی از همکارام فردا داره میره 2 شنبه برمیگرده هر بازی 179 درهم بود.
wii u هم بود حدود 1700 در میومد و هر بازیش 280 درهم فعلا بیخیال اون شدم.

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
ممنونم دوست خوبم .والا تو پایتخت که هیچ کس نداشت و جالبتر اینکه خیلیا نمیدونن که 3DS XL هم هست بهشون که میگفتی میگفتن اون که قدیمیه و 3D هم نیست ! تو جمهوریم یگانه زنگ زدم نداشت رفتم توپخونه همه رو گشتم فقط نیما داشت اونم 1 دونه ابی 1 دونه قرمز که من قرمزو خریدم.

---------- نوشته در 09:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 AM ارسال شده بود ----------
ولی

واقعا فاجعس دیشب داشتم چک میکردم برا بقیه بازیا تو دبی چون یکی از همکارام فردا داره میره 2 شنبه برمیگرده هر بازی 179 درهم بود.
wii u هم بود حدود 1700 در میومد و هر بازیش 280 درهم فعلا بیخیال اون شدم.

ولی امیر ای کاش نسخه دیجیتالیشو میخریدی به نسبت ارزون تر در میومد!

nobody

کاربر سایت
Aug 6, 2006
25
نام
امیر
وای نگو ترو خدا .من اینترنت 2 مگ دارم خونه سرعت دانلودم با دانلود منیجر 430K در ثانیس ولی harvest moon رو روی ps3 دانلود کردم شب گذشتم تا شب بعد یعنی 24 ساعت طول کشید دانلودش بیچاره شدم.
راستی یه چیز دیگه برای اطلاع بچه ها اگه دستگاه رو گرفتین آپ دیت نکنین چون R4 ری که تو بازاره تا ورژن 4.4 رو ساپورت میکنه ولی آپ دیت جدید شده 4.5 طرفم نمیدونست به من گفت آپ کن اوکیه حالا باید صبر کنم تا آپ جدید برای R4 بیاد.

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
وای نگو ترو خدا .من اینترنت 2 مگ دارم خونه سرعت دانلودم با دانلود منیجر 430K در ثانیس ولی harvest moon رو روی ps3 دانلود کردم شب گذشتم تا شب بعد یعنی 24 ساعت طول کشید دانلودش بیچاره شدم.
راستی یه چیز دیگه برای اطلاع بچه ها اگه دستگاه رو گرفتین آپ دیت نکنین چون R4 ری که تو بازاره تا ورژن 4.4 رو ساپورت میکنه ولی آپ دیت جدید شده 4.5 طرفم نمیدونست به من گفت آپ کن اوکیه حالا باید صبر کنم تا آپ جدید برای R4 بیاد.

مطمئنی؟ من گشتم harvest moon رو پیدا نکردم واسه دانلود);

---------- نوشته در 03:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:33 PM ارسال شده بود ----------

بین این 3 کودومو بخرم?
3ds wiiu vita
گرافیکم برام مهمه

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
Nintendo 3DS
Nintendo-3DS1.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر