قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

منم یه آرکید 250 دادم رفت 1 ماه پیش به امید کپی شدن 9504 حالا lt هم ریلیز شد ببین چه وضعی شده

خیلی از فروشنده ها حتی 9504 هم دارند ولی اگه بگن دارن دیگه کسی مرض نداره آرکید بگیره بعد باد میکنه رو دستشون

پس هر کی الان بره 450 پول آرکید بده که اواخر تولید 149$ شده بود فقط به تخلیه انبار فروشنده ها نامرد کمک کرده

درسته سخت افزار آرکید و الایت با اسلیم فرقی نداره ولی کدوم عقل سالمی حاضره 200 تومن بیشتر پول بده واسه مدل قدیمی

بهترین کار خرید 0225 هست من حاضرم 6 ماهم شده وایسم فریم ورش بیاد ولی 450 پول آرکید ندم

اصلا به جای یه آرکید میتونید یه کینکت با یه 0225 بگیرید

اخه بدبختانه c4eva دیگه حرفی از درایو مدل 0225 نزده حالا یا رفته استراحت یا به مشکل بر خورده معلوم نیست فعلا پیشنهاد ندین اگه بخره باد کنه رو دستشون شما رو فحش می دن مخصوصا که تا یه ماه دیگه معلوم نیست قفل امنیتی به کجا برسه

اینا همه نظرات شخصی من بود هیج تضمینی هم به کسی نمیدم واسه کسی هم تعیین تکلیف نمیکنم

هر کس خودش عقل داره
شما نگی فکر نکنم کسی به خاطر یه پست به کسی فحش بده

اینا همه نظرات شخصی من بود هیج تضمینی هم به کسی نمیدم واسه کسی هم تعیین تکلیف نمیکنم

هر کس خودش عقل داره
شما نگی فکر نکنم کسی به خاطر یه پست به کسی فحش بده

من حرفم با شخص خواسی نبود کلی گفتم خیلی ها زیاد در جریان تغییرات نیستننمی دونن جریان چیه من حرفم فقط یه توصیه دوستانه بود

چه قدر احتمال داره درایو 0225 هک بشه؟

زیاد اما معلوم نیست چرا ایبار دارن با سیاست کار رو جلو می برن بنابراین تاریخش مشخص نیست

پس کی slim بگیریم؟{کی خور}

هر زمان که بخوان عرضش کنن احتمالا می ذارن اینم تو بازار نیست بشه بعد عرضش می کنن

سلام دوستان

با عرض شرمندگی، میگم کسی میدونه 0225 Firmware فقط روی مدل های 4 گیگ هست یا روی 250 گیگ ها هم هست؟

چون من مبخوام یه اسلیم هک شده بگیرم و 9504 که دیگه تو بازار نیست و 0225 رو هم که قراره هک بشه میگن فقط روی مدل های 4 گیگ اسلیم هست!!!

سلام دوستان

با عرض شرمندگی، میگم کسی میدونه 0225 Firmware فقط روی مدل های 4 گیگ هست یا روی 250 گیگ ها هم هست؟

چون من مبخوام یه اسلیم هک شده بگیرم و 9504 که دیگه تو بازار نیست و 0225 رو هم که قراره هک بشه میگن فقط روی مدل های 4 گیگ اسلیم هست!!!

نه هیچ ربطی نداره احتمالا باندل کینکت رو گفتن که 9504 نداره اینو الکی می گن من سوال کردم 250 گیگم تو انبارشون دارن چرا نمی فروشن معلوم نیست

باید حواستون باشه هیتاچی نگیرین دیگه

الان کدوما کپی شده ؟ کدوما ارزونتره ؟ کدوما بهتر گیر میاد ؟ کدوما به صرفه تره ؟ (اسلیما رو میگم)

به نظر شما میتونم الایتمو بفروشم و با پولش اسلیم 4 گیگ و کینکت بخرم ( الایتم دو تا دسته . چندتا بازی و باتری شارژر داره. به صرفه هست ؟)

الان کدوما کپی شده ؟ کدوما ارزونتره ؟ کدوما بهتر گیر میاد ؟ کدوما به صرفه تره ؟ (اسلیما رو میگم)

به نظر شما میتونم الایتمو بفروشم و با پولش اسلیم 4 گیگ و کینکت بخرم ( الایتم دو تا دسته . چندتا بازی و باتری شارژر داره. به صرفه هست ؟)

اسلیم خام 4GIG با درایو 9504 470 تومان

این مدل کپی شدی ولی چون کم پیدا می شه قیمتش وحشتناکه و خریدش اصلا کار عاقلانه ای نیست .

اسلیم خام 4GIG با درایو 0225 ۲۷۰ تومان

الان بهترین گزینه برای خرید این هست ( من خودم اینو خریدم ) این مدل کپی خورش اعلام کردن که تا چند وقت دیگه میاد .

این مدل هم مثل بالایی فکر کنم دیگه تولید نمی شه ولی تو بازار زیاده ولی تا چند وقته دیگه که موجودی بازار برای این مدل تموم بشه این هم قیمتش می کشه بالا و همون 490 ومن می شه .

پک کامل کینکت به همراه اداپتور 178 هزار تومان

حالا با این قیمتا دیگه حساب کتابات رو بکن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or