قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

آقا تو رو خدا بیخیال آرکید بشین دیگه الان مثل روز روشنه الان وقت خرید نیست

اسلیم 9504 که هک شده وایسید ببینید تو بازار میاد یا نه

اگر هم نیومد یه اسلیم با درایو 0225 بگیرید بالاخره تا 1 ماهه دیگه اونم هک میشه

آخه زور نداره آرکید که زمان تولید 149$ دلار قیمت جهانی داشت 440 هزار تومان پولشو بدیم تازه با وجود اسلیم

با 265 هزار یه اسلیم با درایو 0225 بگیرید 1 ماه حداکثر صبر کنید اگر هم 9504 پیدا کردید که بهتر

آخه آدم عاقل میره 175 تومن بیشتر بده واسه مدل قدیمی که 1 ماه زودتر بازی کنه

من چند وقتی در جریان قیمت های xbox360 نبودم. وقتی قیمت چهارصد هزار تومنی رو دیدم تعجب کردم.
اسلیم کپی شده اگه گیر بیاد قیمتش چنده؟
اسلیم کپی نشده و بازی ارجینال فیفا 11 قیمتش چنده؟
و اینکه از کجا معلوم تا یک ماهه دیگه کپی خور بشه؟(منظورم اینه که هکرا این قول رو دادن یا فقط یه حدسه؟)

من چند وقتی در جریان قیمت های xbox360 نبودم. وقتی قیمت چهارصد هزار تومنی رو دیدم تعجب کردم.
اسلیم کپی شده اگه گیر بیاد قیمتش چنده؟
اسلیم کپی نشده و بازی ارجینال فیفا 11 قیمتش چنده؟
و اینکه از کجا معلوم تا یک ماهه دیگه کپی خور بشه؟(منظورم اینه که هکرا این قول رو دادن یا فقط یه حدسه؟)

منظور منم شما نبودی عزیز کلا گفتم حتی اول پست شما quote کردم ولی بعد از پستتون فهمیدم از بازار بی خبرید

سوال اولم من جایی درایو 9504 ندیدم (کپی شده) که قیمت بگیرم ولی دوستان میگن با قیمت های بالا بعضی جاها دارن

اسلیم با درایو 0225 (کپی نشده) هم الان 260 تا 265 هست بازی فیفا هم قیمت ندارم ولی ولی بین 50 تا 60 میتونی بگیری

در رابطه با کپی خور شدن 0225 هم کاملا حدس خودم بود ...
تیم c4eva گفته در حال تکمیل هست و به زودی ریلیز میشه همین دیگه هیچی چیز معلوم نیست

اسلیم 9504 همه دارند ولی تا آرکید هاشون تموم نشه نمیان بگن داریم چون دیگه کسی نمیاد ازشون آرکید بگیره همش باد میکنه رو دستشون واسه همین گفتم فعلا وقت خرید نیست

من هر جا سوال کردم 9504 گفتن نداریم اکثر جاها هم 360 به طور کل تموم کردن خودشونم دنبال اسلیم هستن که یه چیزی بفروشن
تمام اون مدلها بعد از تعویض درایو به قیمت بالائی فروش رفتن نه دستدوم و نه خامش در بازار نیست.
همین الانم 0225 کم پیدا میشه.

• Like
Reactions: SLASH1
من دیروز واسه دوستم یه اسلیم 4 گیگ (0225) خریدم 265 (البته چند روز پیش هم یه دونه واسه خودم خریدم)
از فروشگاهای دیگه هم پرسیدم یا میگفتن نمیدیم یا میگفتن 380 تومن!!!(فکر کنم 9504 بودن)
یه چیز جالب از یکی از فروشگاه های توپخونه پرسیدم درایو اینایی که داری چیه گفت فالکون :d(کارتشم بهم داد :d)

تمام اون مدلها بعد از تعویض درایو به قیمت بالائی فروش رفتن نه دستدوم و نه خامش در بازار نیست.
همین الانم 0225 کم پیدا میشه.

تعویض درایویا که نمی تونن بازی های جدید رو اجرا کنن الان چی کار می کنن؟ چون اگه کل این درایو هم عوض کرده باشن از کجا گیرش بیارن؟

تعویض درایویا که نمی تونن بازی های جدید رو اجرا کنن الان چی کار می کنن؟ چون اگه کل این درایو هم عوض کرده باشن از کجا گیرش بیارن؟
اینش رو دیگه نمیدونم (مشکل من نیست). یارو میگفت درایو اینهای که تعویض شده همه بازیها رو میاره (AP2.5) و درایو اصلیش هم اون یارو تعمیر کاره برداشته مال خودش!.

اینش رو دیگه نمیدونم (مشکل من نیست). یارو میگفت درایو اینهای که تعویض شده همه بازیها رو میاره (AP2.5) و درایو اصلیش هم اون یارو تعمیر کاره برداشته مال خودش!.
آقا الان الایت دست دوم جایی میخرن ؟ چند . تقریبا نو هست . با یک اسلیم 4 گیگ هک شده و کینکت عوض میکنن ؟

آقا الان الایت دست دوم جایی میخرن ؟ چند . تقریبا نو هست . با یک اسلیم 4 گیگ هک شده و کینکت عوض میکنن ؟

بهتره به دست بفروشی وگرنه مغازه دار بز میخره! :d

الان اسلیم هک شده چنده؟
فعلا قیمت مشخصی نداره! واکثرا اقدام به فروش نکردن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or