قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان قیمت اصلی XBOX 360 Arcade به $ چقدر هست ؟ تو ایران نه ! تو کیش بانه و از این حرفا !
خب Arcade دیگه تولید نمیشه و خیلی هم کم توی بازار پیدا میشه. به خاطر همین فکر نمی‌کنم قیمتش تفاوت زیادی با Slim داشته باشه.
متاسفانه فروشگاه‌های معتبر اینترنتی فروش Arcade رو متوقف کردن و نمی‌تونم قیمت دقیق بدم.

اینجاهایی که گفتی جفتش ایرانه ها!
فکر کنم منظور دوستمون تهران بود! :d
آره دوست عزیز پیدا میشه؛ بعضی وقت‌ها از بازار تهران هم تو کیش ارزون تره.
ولی کلاهبردار تو کیش زیاده! :dots: یکی از آشنایان 5 تا ps2 از کیش خرید، توی دو تا از جعبه‌ها فقط قاب کنسول بود! :-s

میشه یکی بهم بگه قیمت پک کامل کینکت چند دلار هست؟
منظورت اگه خود جعبه کامل کینکت هست، قیمتش 150 دلار هست که با نرخ روز دلار (1110 تومن) تقریبا میشه 167 هزار تومن.
اما اگه منظورت باندل هست (کینکت به اضافه خود کنسول)، اسلیم 4 گیگ + کینکت هستش 300 دلار و 250 گیگ +‌ کینکت هستش 400 دلار.
فقط توجه کن که درایو بیشتر باندل‌ها Hitachi هست و هک این درایو در هاله‌ای از ابهامه! :d

• Like
Reactions: aliahmadi2
ممنون

در کجا چند دلار است ؟ چون کشورش مهمه

در آمریکا قیمت 150 دلار را دارد ولی در انگلیس 130 پوند است و الان پس از گذشت زمان به 105 پوند ( 170 دلار ) رسیده و در دبی قیمت 700 درهم ( معادل 190 دلار یا 210 هزار تومان ) بعنوان قیمت رسمی آن تعیین شده است

ممنون

من خودم امروز رفتم توی سایت amazon و دیدم که روی قیمت کینکت که149$ بود خط زده بود و قیمت جدید زده بود که تعجب کردمx_x :punk:
98$
کسی از دوستان می دونه میشه از این سایت خرید کرد یا نه
اگه چیزی سفارش بدیم ایران می اره؟؟

من خودم امروز رفتم توی سایت amazon و دیدم که روی قیمت کینکت که149$ بود خط زده بود و قیمت جدید زده بود که تعجب کردمx_x :punk:
98$
منم دقیقا واسه همین پرسیدم

داخل سایت آمازون 98$ هست اینم لینکش
http://www.amazon.com/gp/product/B0...&pf_rd_t=101&pf_rd_p=470938811&pf_rd_i=507846

داخل سایت EBay هم خیلی کیکنت هست واسه فروش هر کدومش هم یه قیمت(فکر کنم دست دوم باشه)
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=kinect+&_trksid=p5197.c0.m627

جریان چیه؟!:-/

جریان چیه؟!
دوست عزیز اون قیمت 108 دلار دستگاه‌های کارکرده هست که یه بنده‌خدایی مثل من و شما گذاشته واسه فروش! سالم بودن دستگاه هم دیگه....

من خودم امروز رفتم توی سایت amazon و دیدم که روی قیمت کینکت که149$ بود خط زده بود و قیمت جدید زده بود که تعجب کردم
98$

اگه توی گوگل سرچ کنی "خرید از آمازون" ، شرکت‌های زیادی رو میاره که با واسطه این کار رو واست انجام میدم. ولی فکر کنم با نرخ اونا، اگه از همین ایران بخری ارزون تر دربیاد.

قیمت arcd که 3 چراغ وخراب نماشه؟
Arcade دیگه خرابشم پیدا نمیشه، چه برسه...! :d
هر جا زنگ می‌زنم میگن تموم کردیم! اگر هم پیدا کنی زیر 450 فکر نکنم بدن!

آقا اگه کسی از امریکا بتونه واسم بیاره که هزینه پست و ... دیگه رو ندم ارزششو داره یا از همینجا بگیرم؟

اون EBAY رو خودمم متوجه شدم ولی هنوز در مورد آمازون متوجه نشدم یعنی الان سایت آمازون داره زیر قیمت اصلی میده؟

آقا اگه کسی از امریکا بتونه واسم بیاره که هزینه پست و ... دیگه رو ندم ارزششو داره یا از همینجا بگیرم؟

اون EBAY رو خودمم متوجه شدم ولی هنوز در مورد آمازون متوجه نشدم یعنی الان سایت آمازون داره زیر قیمت اصلی میده؟

اگه کسی تو امریکا داری بگو برات بیارن چون هم ارزون تر م گیری و هم مطمئنی که بعضی از فروشندگان ...............)x)x)x)x)x دستگاه مشکل دار به شما ندهند.من هم درمورد امازون شک کردم اخه امازون که دستگاه دست دوم نداره

آقا تو رو خدا بیخیال آرکید بشین دیگه الان مثل روز روشنه الان وقت خرید نیست

اسلیم 9504 که هک شده وایسید ببینید تو بازار میاد یا نه

اگر هم نیومد یه اسلیم با درایو 0225 بگیرید بالاخره تا 1 ماهه دیگه اونم هک میشه

آخه زور نداره آرکید که زمان تولید 149$ دلار قیمت جهانی داشت 440 هزار تومان پولشو بدیم تازه با وجود اسلیم

با 265 هزار یه اسلیم با درایو 0225 بگیرید 1 ماه حداکثر صبر کنید اگر هم 9504 پیدا کردید که بهتر

آخه آدم عاقل میره 175 تومن بیشتر بده واسه مدل قدیمی که 1 ماه زودتر بازی کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or